VBET

Age Limit
VBET
VBET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

About

Kazinoja Online Vbet është një ofrues lojrash i operuar nga Vivaro Limited. E themeluar në vitin 2008, Vbet është licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe qeveritë e Francës dhe Curaçao. Mijëra lojëra dhe ngjarje vihen në dispozicion të klientëve nga e gjithë bota përmes kësaj kazinoje online.

Games

Slots, video poker, ruletë, craps, bingo, blackjack, baccarat dhe lojëra të tjera tavoline janë të disponueshme nga Vbet. Në listën e tyre të llojeve të lojërave janë shtuar edhe bastet për sporte të ndryshme. Klientët do të gjejnë lojëra të njohura si Hitman, Jurassic Jackpot, Soccer Safari, Prime Property dhe Rapid Reels kur luajnë me këtë ofrues të kazinosë.

Withdrawals

Opsionet e tërheqjes në Vbet janë më të kufizuara se opsionet e depozitave. Klientët mund të përdorin vetëm Visa dhe Mastercard, Skrill, Neteller, Ecopayz, MuchBetter dhe paysafecard. Ashtu si me kushtet e depozitës, nuk aplikohen tarifa shtesë për transaksionet e tërheqjes. Tërheqjet mund të duhen deri në pesë ditë pune për t'u pasqyruar në një llogari.

Languages

Gjuhët e disponueshme me Vbet përfshijnë anglisht, arabisht, gjermanisht, japonisht, kinezisht, koreanisht, suedisht, rusisht, ukrainas, turqisht, portugalisht, armenisht dhe spanjisht. Kjo listë opsionesh është për shkak të gamës së zonave në të cilat Vbet është i aksesueshëm. Duhet të theksohet se klientëve mund t'u refuzohet qasja, edhe nëse janë nga rajonet përkatëse.

Live Casino

Klientët e Vbet mund të shijojnë lojërat e kazinosë si një lloj kazino për lojë të menjëhershme, i cili ofron lojëra të fatit në internet live, ashtu edhe si një aplikacion për lojëra celulare. Për lojë të menjëhershme, klientët mund të përdorin sisteme desktop si Windows dhe Mac, për përvojën e plotë të kazinosë në internet. Për aplikacionin celular, klientët mund ta përdorin atë përmes pajisjeve Android ose Apple.

Promotions & Offers

Vbet ofron oferta standarde promocionale si bonuse depozitimi dhe mirëseardhjeje, kthim parash dhe rrotullime falas, për të gjithë klientët e rinj. Gjithashtu, bastet falas për sigurimin e basteve sportive dhe akumulatorit (ACCA) janë të vlefshme kur bëni baste me këtë kazino online. Gjatë gjithë vitit, promovimet dhe bonuset do të ndryshojnë, por ofertat unike janë të disponueshme në çdo kohë të caktuar.

Software

Microgaming dhe Isoftbet janë dy ofruesit kryesorë të softuerit të përdorur nga Vbet, të cilat gjithashtu janë dy nga kompanitë më të mëdha në industri. Së bashku me këto, lojëra nga kompani të mëdha si Betsoft, Evolution Gaming, NextGen Gaming dhe Elk Studios janë përfshirë gjithashtu në opsionet e lojës në Vbet.

Support

Vbet ofron mbështetje të dedikuar për klientët e saj në formën e bisedës live, telefonatës dhe emailit. Këto opsione mbështetëse janë të disponueshme 24/7. Është e rëndësishme të theksohet se, megjithëse ofrohet mbështetje personale, faqja e internetit e Vbet ofron detaje të kufizuara në shumë kategori, por ato ofrojnë një listë bazë të pyetjeve të bëra shpesh (FAQ).

Deposits

Metodat që pranon Vbet për depozitat në llogari janë Skrill, Neteller, Ecopayz, paysafecard, MuchBetter, Safecharge, Wirecard dhe Trustly, si dhe disa opsione të tjera më pak të përdorura si UnionPay dhe Payoneer. Klientët gjithashtu mund të financojnë llogaritë e tyre me depozita Visa dhe Mastercard. Nuk ngarkohen tarifa shtesë për asnjë nga metodat e depozitimit.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Arabe
Armene
Farsi
Gjeorgjiane
Gjermane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (51)
Live Bet on Poker
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gjuajtje me Hark
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Keno
League of Legends
Live Mega Wheel
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
Sportet dimërore
StarCraft 2
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (61)
ATM
Accent Pay
AirPay
ApcoPay
AstroPay
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Bill Payment
Boleto
Cashlib
Credit Cards
Cubits
Debit Card
EPRO
EasyPay
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Fast Bank Transfer
Hipay
Interac
Jeton
Moneta
MoneySafe
MuchBetter
Multibanco
Neteller
OKPay
Otopay
Pago efectivo
Papaya Card
Pay2
PayKasa
PayKwik
PayPal
PayU
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
PugglePay
QIWI
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
SticPay
Swedbank
Ticket Premium
Todito Cash
Triopay
TrustPay
UPayCard
UnionPay
Visa
Voucher
WeChat Pay
WebMoney
Yandex Money
dotpay
ePay
MonedhatMonedhat (11)
Euro
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Krona Suedeze
Lari Gjeorgjian
Lira Turke
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (148)
Afganistani
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
India
Indonezia
Iraku
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malavi
Maldivet
Mali
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Surinami
Tajlandë
Taxhikistani
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
Betconstruct
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Eye Motion
Ezugi
GameArt
Genesis Gaming
Genii
Habanero
Iron Dog Studios
Join Games
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Playson
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Spigo
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
ZEUS PLAY
iSoftBet