Vegadream Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Vegadream
Vegadream is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Luaj për lojëra elektronike falas
+ Ofruesit më të mirë
+ Lojëra elektronike me paqëndrueshmëri të lartë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
Segob
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (20)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
AstroPay
AstroPay Card
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
Klarna
MasterCard
MuchBetter
NetellerPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (29)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Argjentina
Austria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Holanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Kili
Kosta Rika
Kroacia
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Meksika
Norvegjia
Qipro
Serbia
Sllovenia
Suazilandi
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (34)
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Edict (Merkur Gaming)Elk StudiosEndorphinaEvolution GamingEzugi
Felt Gaming
Gamomat
Hacksaw Gaming
High 5 Games
Kalamba Games
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Novomatic
Oryx Gaming
Play'n GOPragmatic PlayPush GamingQuickspinRed Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Spadegaming
Stakelogic
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet

Vegadream

Kazino celulare Vegadream është një platformë revolucionare e lojërave të fatit e lançuar në vitin 2021. Ajo ofron një gamë të gjerë lojërash kazino nga zhvillues të shumtë softuerësh. Siç sugjeron emri, Vegadream ofron veçori kryesore për ta bërë atë të shkëlqejë më shumë në plejadën e kazinove celularë. Ai përdor tiparet më të fundit të sigurisë për të siguruar që lojtarët të gëzojnë një hapësirë të sigurtë dhe të sigurt lojrash. Kazinoja celulare Vegadream është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, një autoritet më i lartë dhe me reputacion i lojrave.

Kazinoja celulare Vegadream ka një temë të errët me një pamje panoramike të Las Vegasit me shatërvanin Bellagio dhe Kullën Eifel në vend. Duke gërmuar thellë në faqen e internetit, ne kemi një përmbledhje gjithëpërfshirëse të asaj që ofron kazino celulare Vegadream.

Pse të luani Vegadream Mobile Casino

Kazinoja celulare Vegadream ofron një përvojë interaktive dhe gjithëpërfshirëse të lojërave me mbi 3000 lojëra. Lobi i kazinosë mundësohet nga ofruesit e programeve kompjuterike si Ezugi, Nolimit City, NetEnt dhe Evolution Gaming. Kazinoja celulare Vegadream ka bonuse fitimprurëse mirëseardhjeje, promovime dhe një program të lartë besnikërie. Ai gjithashtu ofron turne dhe ngjarje të rregullta me pikë të riblershme.

Kazino celulare Vegadream mbështet opsione të shumta bankare, duke përfshirë transfertat bankare, kuletat elektronike dhe transfertat bankare. Të gjitha këto opsione kanë kufij të lartë të tërheqjes. Së fundmi, platforma shumëgjuhëshe mbështetet nga shërbimet e mbështetjes së klientit 24/7.

Aplikacionet e kazinosë Vegadream

Megjithëse aplikacionet e kazinove celularë janë bërë të njohura në mesin e përdoruesve të Android dhe iOS, teknologjia ka një mënyrë për të niveluar terrenin e lojës. Më shumë kazino po kthehen në lojën e menjëhershme, një version i lehtë i aplikacioneve të kazinosë. Është i disponueshëm në çdo shfletues celular dhe lojtarët nuk kanë nevojë të shkarkojnë asnjë aplikacion. Kazinoja celulare Vegadream nuk është e ndryshme. Aktualisht, ajo nuk ka një aplikacion kazino celular në emrin e saj. Platforma e kazinosë miraton veçori moderne që mund të mbështeten lehtësisht në çdo shfletues celular. Ju duhet shfletuesi celular dhe aksesi në internet për të filluar.

Ku mund të luaj Vegadream Mobile Casino?

Tipari më mbresëlënës i kazinove të reja celulare është se ju mund të luani kudo. Ndryshe nga kazinotë me bazë tokësore, nuk ka kufizime gjeografike, duke i bërë ato një mundësi e shkëlqyer për lojtarët vazhdimisht në lëvizje. Kazinoja celulare Vegadream është e disponueshme në të gjithë shfletuesit e mbështetur nga celulari si Safari, Firefox, Chrome dhe shfletuesit celularë të integruar.

Lojtarët mund ta luajnë këtë kazino celulare duke përdorur çdo model telefoni celular për sa kohë që ka një shfletues të përgjegjshëm dhe akses në internet. Shmangni hyrjen në rrjete dhe pajisje publike për të qëndruar të sigurt gjatë lojës në internet. Nëse jeni duke përdorur pajisje të përbashkëta, sigurohuni që të dilni nga llogaria dhe të mos ruani informacionin e kartës suaj të kreditit në platformën online të kazinosë celulare.

About

Vegadream është një kazino e re celulare e lançuar në vitin 2021. Është në pronësi dhe operohet nga Gammix Limited, me Autoritetin e Lojërave të Lojërave Malta (MGA) si autoritet licencues. Kazino celulare Vegadream strehon një lob të gjerë kazinoje të mundësuar nga ofruesit gjigantë të softuerëve. Ai gjithashtu mbështet mënyra dhe gjuhë të shumta pagese.

Games

Kazinoja celulare Vegadream ofron një portofol të larmishëm lojërash kazino. Ka mbi 3000 lojëra nga ofrues të ndryshëm softuerësh. Lojtarët ngushtojnë lehtësisht lojërat e tyre të preferuara duke përdorur kategoritë, opsionet e kërkimit ose mjetet e avancuara të filtrit të Ofruesit. Lojërat janë përshtatur për t'iu përshtatur çdo madhësie ekrani, kështu që ju mund të luani nga çdo pajisje për sa kohë që keni një lidhje të besueshme interneti. 

Slots

Ashtu si shumica e kazinove në internet, kazino celulare Vegadream ofron lojëra elektronike si pjesa më e madhe e bibliotekës. Kjo platformë ka disa nga titujt më të kërkuar dhe koleksioni përditësohet shpesh për të mbajtur gjithçka interesante. Disa nga lojërat elektronike më të njohura përfshijnë:

 • Shark brisk 
 • I vdekur ose i gjallë 2
 • Libri i të Vdekurve
 • Bonanza e ëmbël
 • vikingët

Lojëra tavoline

Nëse lojërat elektronike janë shumë të nxituara, duhet të provoni lojërat e tavolinës. Shijoni lojëra të ndryshme në internet, si Blackjack, Baccarat dhe Roulette. Këto lojëra vijnë në variacione të ndryshme, si p.sh

 • Blackjack Amerikan
 • Blackjack me shumë duar
 • Ruletë Kristal
 • Ruletë evropiane VIP
 • Mini Baccarat

Kazino live

Përmirësoni aktivitetet tuaja të lojërave në internet duke ndërvepruar me lojtarët e tjerë në skedën e drejtpërdrejtë të kazinosë. Kjo kazino celulare ofron mbi 100 tituj me veprim të drejtpërdrejtë në variacione dhe gjuhë të ndryshme. Nëse dëshironi diçka më të gjallë me një përvojë reale të kazinosë, provoni ndonjë nga këto lojëra:

 • Baccarat me shpejtësi
 • Partia Blackjack 
 • Pokeri i Karaibeve
 • Ruletë zhytëse
 • Rrota e fatit

Lojëra të tjera

Nëse lojëra elektronike, lojërat e tavolinës ose tavolinat e tregtarëve të drejtpërdrejtë nuk janë kafeja juaj, ka tituj të tjerë që mund t'i eksploroni në këtë kazino celulare. Ato variojnë nga video pokeri deri te lojërat e menjëhershme, scratch dhe specialiteti. Lojëra të tjera të disponueshme në kazino celulare Vegadream përfshijnë: 

 • Poker Triple Edge
 • Joker Poker
 • Keno Pop
 • Gërvishtja me fat
 • Tigri i Dragoit

Bonuses

Ka shumë bonuse kazinoje dhe programe besnikërie për lojtarët aktivë në kazinonë celulare Vegadream. Më mbresëlënëse është paketa e mirëseardhjes me tre pjesë. Ai shpërblen një përputhje 600% të depozitave deri në 1650 € plus 300 rrotullime falas. Një depozitë minimale prej 20 € dhe kërkesat e bastit 30x janë të lidhura me këtë paketë bonusi. Bonuset dhe promovimet e tjera përfshijnë: 

 • Bie dhe fiton
 • Sulmi Zombie

 

Lojtarët mund të regjistrohen në klubin VIP dhe të shijojnë veçori dhe oferta të personalizuara. Kazinoja celulare Vegadream ofron turne të rregullta me shpërblime të bukura.

Payments

Me kalimin e viteve, kazinotë më të mira në internet po adoptojnë më shumë metoda pagese dhe Vegadream nuk ka mbetur pas. Diversifikimi i sistemit të pagesave strehon një audiencë më të madhe në mbarë botën për të zgjedhur metodën më të përshtatshme në varësi të tarifave ose kursit të këmbimit. Kufiri mujor i tërheqjes është 20,000 €. Opsionet e njohura bankare përfshijnë:

 • PaySafeCard
 • Skrill
 • Viza
 • Neteller
 • MasterCard

Monedhat

Shuma minimale që një lojtar mund të depozitojë është 10 dollarë, por do t'ju duhet një bilanc minimal prej 30 dollarësh për të tërhequr. Mënyra se si paguani dhe opsioni i monedhës varet nga shteti nga i cili po luani. Disa nga monedhat e pranuara në kazinonë celulare Vegadream janë;

 • Dollar Kanadez
 • euro
 • Krona norvegjeze
 • Dollar i Zelandës së Re
 • dollar amerikan

Languages

Meqenëse kjo kazino celulare është menduar për një treg ndërkombëtar, gjuha e paracaktuar është anglishtja. Megjithatë, kjo nuk i kufizon folësit jo-anglisht që të kenë akses në këtë kazino celulare. Nga ana tjetër, ai mbështet gjuhë të tjera që fliten zakonisht midis lojtarëve të tij. Ato përfshijnë: 

 • finlandez
 • gjermanisht
 • norvegjeze

Software

Kazino celulare Vegadream ka partnerizuar me ofrues të shumtë softuerësh për të krijuar një lobi të gjerë kazinoje. Ato përfshijnë gjigantë të industrisë si dhe zhvillues të rinj me lojëra kazinoje më të mira. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë priten nga krupierë të jetës reale në studio të ndryshme kazino në pronësi të këtyre ofruesve. Lojërat transmetohen në kohë reale dhe me cilësi të lartë. Ofruesit e njohur të softuerëve përfshijnë:

 • Lojë pragmatike
 • Lojëra evolucionare
 • NetEnt
 • Microgaming 
 • Yggdrasil

Support

Shërbimi i shkëlqyer ndaj klientit është ajo që e bën Vegadream një kazino më të mirë për celular. Ndërsa ata nuk kanë një linjë të drejtpërdrejtë për të telefonuar, ata kanë një veçori Live Chat që ju lejon të merrni ndihmë në kohë reale. Përndryshe, lojtarët mund të plotësojnë një formular kontakti në internet dhe ekipi mbështetës do t'i përgjigjet pyetjes suaj me email (support@hd.vegadream.com). Kazino celulare Vegadream ka një faqe të gjerë FAQ që i përgjigjet shumicës së pyetjeve. 

Pse e vlerësojmë Vegadream Mobile dhe aplikacionin e tyre të Kazinosë

Vegadream është një kazino e jashtëzakonshme celulare e lançuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Gammix Limited, një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Maltës. Një licencë MGA konfirmon legjitimitetin e kësaj platforme celulare. Kazino Vegadream ofron një holl të gjerë kazinoje të mbushur me lojëra më të mira nga NetEnt, Betsoft, Endorfina dhe Evolution Gaming.

Përveç kësaj, ajo ofron shpërblime fitimprurëse, promovime të rregullta dhe turne për të gjithë lojtarët e saj. Regjistrimi në kazino celulare Vegadream është shumë i thjeshtë; lojtarët duhet të verifikojnë identitetin e tyre përpara se të bëjnë ndonjë transaksion. Ai mbështet mënyra të shumta pagese dhe opsione të monedhës. Përveç kësaj, kazino ka një ekip mbështetës 24/7 në gatishmëri nëse keni nevojë për ndihmë. 

Shënim: Përdorimi i emaileve të rreme ose të përkohshme për të krijuar llogari mund ta shtyjë kazinonë të bllokojë IP-në tuaj.