Vegas Crest

Age Limit
Vegas Crest
Vegas Crest is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Vegas Crest

Ky Mobile Casino u themelua në 2014 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 29/03/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Vegas Crest shënon 8.2 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në Vegas Crest

Vegas Crest ofron lojëra të njohura si Bingo, Slotat, Poker, Video Poker, Pai Gow , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Vegas Crest

Pas lojërave të ofruara nga Vegas Crest ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Vegas Crest ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Habanero, Betsoft, Rival, GameArt, Booongo Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Vegas Crest

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si Shtetet e Bashkuara , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Vegas Crest mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Credit Cards, Debit Card, Bank transfer, Neteller, Visa , dhe më shumë.

Pse të luani në Vegas Crest ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Vegas Crest është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për-ditur.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (10)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
MonedhatMonedhat (4)
Euro
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (12)
Afrika e Jugut
Australia
Brazili
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Luksemburgu
Norvegjia
Shtetet e Bashkuara
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (9)
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
Concept Gaming
GameArtHabanero
Mr. Slotty
Rival
Xplosive