Vegas Hero

Age Limit
Vegas Hero
Vegas Hero is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Vegas Hero Casino drejtohet nga Genesis Global Limited; një kompani me bazë në vendin e vogël ishullor të Maltës. Ai rregullohet nga autoritetet e lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe ka një shumëllojshmëri lojërash për të zgjedhur. Fokusi i tij është në lojërat interaktive, duke i ofruar përdoruesit një përvojë 'heroi', me lojërat e saj të shkëlqyera.

Games

Vegas Hero ofron një sërë lojërash, në versionin e tyre desktop dhe celular. Nga lojërat më të fundit të lojërave elektronike deri te përvojat zhytëse të drejtpërdrejta të kazinosë, ka diçka për të gudulisur çdo shije të lojërave të fatit. Lojërat tavoline të ofruara në Vegas Hero përfshijnë amerikane dhe evropiane, ruletë, blackjack, lloje të ndryshme pokeri dhe baccarat.

Withdrawals

Lojtarët duhet të kenë një minimum absolut prej 10 £ në llogarinë e tyre përpara se të fillojnë të procesojnë një tërheqje; kjo vlen për të gjitha metodat. Ashtu si me depozitat, tërheqjet janë të disponueshme nëpërmjet kartave të njohura të debitit dhe kreditit, si dhe një sërë kuletash të ndryshme elektronike dhe pagesash celulare, si Skrill.

Languages

Gjuha operative në Vegas Hero Mobile Casino është anglishtja dhe kjo vlen si për lojërat, ashtu edhe për gjuhën që përdor ekipi mbështetës. Megjithëse është e mundur të luhen lojërat duke përdorur anglishten si gjuhë të dytë, lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se nuk do të ofrohet asnjë mbështetje tjetër përveç në anglisht.

Live Casino

Nuk ka asnjë opsion shkarkimi për Vegas Hero, por të gjitha funksionalitetet janë projektuar mirë për të punuar në pajisjet mobile. Ekrani është i përgjegjshëm dhe i shpejtë, me probleme minimale të raportuara. Vegas Hero ofron një kazino të drejtpërdrejtë, si dhe opsione të tjera, si lojëra elektronike, lojëra tavoline, jackpot dhe ruletë.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni në kazino, lojtarët mund të përfitojnë nga një promovim që përfshin 50 rrotullime falas dhe deri në 200 £ para shtesë. Lojtarët mund të gëzojnë një shtesë prej 25 për qind, deri në vlerën e 100 £, kur luajnë të martën, dhe ka gjithashtu një bonus mirëseardhjeje të drejtpërdrejtë në kazino.

Software

I lançuar në dhjetor 2017, Vegas Hero përdor softuerin më të fundit për kazinonë e tij celulare, për të ofruar përvojën më të mirë të përdoruesit. Pavarësisht nëse lojtarët duan të përdorin një iPhone, Android ose tablet, teknologjia e përgjegjshme përshtatet për t'iu përshtatur çdo madhësie të ekranit me lehtësi. Nuk kërkohet shkarkim, thjesht regjistrohuni dhe zgjidhni nga 1300 lojërat.

Support

Marrja në kontakt me Vegas Hero është një proces i shpejtë dhe i drejtpërdrejtë, duke përdorur faqen e kontaktit me ne, e cila është e disponueshme në faqen e internetit. Mënyra më e shpejtë është padyshim përdorimi i funksionalitetit të bisedës së drejtpërdrejtë, por lojtarët janë gjithashtu në gjendje të telefonojnë linjën ndihmëse të shërbimit të klientit ose të dërgojnë një email.

Deposits

Opsionet e depozitave janë gjithmonë një pjesë integrale e përvojës së kazinosë në internet dhe Vegas Hero e ka zotëruar atë me lehtësi. Nuk ka asnjë shumë minimale depozite dhe lojtarët mund të ngarkojnë para nëpërmjet kartës së debitit ose kreditit. Opsionet e tjera të pagesës përfshijnë pagesat me celular dhe kuletat elektronike si Skrill, Neteller dhe ecoPayz.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
Maestro
MasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Riyal i Katarit
Rubla ruse
Saudi Riyal
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (24)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (15)