Përvoja e kazinosë celulare: VegasPlus Casino Vështrim i përgjithshëm 2024

VegasPlus CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.53/10
BonusBonus 2,250 $ + 100 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
Bonuse bujare
Miqësore për celularin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
Bonuse bujare
Miqësore për celularin
VegasPlus Casino is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kazino Vegasplus mirëpret lojtarët e tij me promovime të jashtëzakonshme dhe emocionuese që do t'ju bëjnë të qëndroni në këtë kazino celulare. Ata kanë një paketë mirëseardhjeje shumë fitimprurëse që u jep lojtarëve të rinj një bonus 125% me 100 rrotullime falas dhe 100% sigurim. Oferta të tjera të pazgjidhura në këtë kazino celulare janë:

 • Programi ditor VIP
 • Kthimet e parave të gatshme
 • Lotaria javore
 • Rrotullime falas
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Më shumë se 3000 lojëra ju presin në VegasPlus Mobile Casino. Ky koleksion lojërash mundësohet nga ofruesit kryesorë të softuerit si Netent. Ato përmbajnë gjithçka që një lojtar mund të dëshirojë, nga lojërat emocionuese të tavolinës dhe tregtarët e drejtpërdrejtë deri te automatet tërheqëse dhe madje edhe klasikët arcade. Çdo vizitë në këtë kazino do të jetë ndryshe nga të tjerat për lojtarët fillestarë dhe me përvojë.

Slots

Do të zbuloni një nga bibliotekat më të gjera të lojërave elektronike falas në internet në VegasPlus Mobile Casino. Do të keni mbi 2600 lojëra elektronike falas që mund t'i luani menjëherë. Do të keni një përvojë të jashtëzakonshme nga kjo dhe do të bëni fitore të mëdha. Disa nga lojërat unike të lojërave elektronike që do të shijoni janë:

 • Libri i të vdekurve
 • Shpërthim yjor
 • Ngritja e Olimpit
 • Sugar Rush
 • Boom karamele

Lojera me letra

Lojërat në tavolinë janë një nga lojërat më të arritshme për të luajtur në mesin e lojtarëve me përvojë. Rregullat janë të menaxhueshme dhe mund t'i ndiqni lehtë. Kazino celulare VegasPlus ka shumë lojëra emocionuese tavoline të vendosura për ju. Lojërat e tavolinës klasifikohen në variacione të ndryshme. Disa nga variacionet më të mira të lojërave me letra përfshijnë:

 • Çiftet Mbretërore Blackjack
 • Oasis Poker
 • Blackjack VIP me shumë duar
 • Baccarat fitues të madh
 • Poker Karaibe

Ruletë

Përqendrohuni në rrotën e ruletit dhe kaloni një kohë të jashtëzakonshme. Ju e fitoni lojën duke hamendësuar se ku do të bjerë topi kur rrota ndalon së rrotulluari. Në kazinonë celulare VegasPlus, lojtarët mund të zgjedhin midis disa varianteve, duke përfshirë:

 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë Kristal
 • Ruletë Gem
 • Turbo Ruletë

Lojëra të tjera

Kazinoja VegasPlus ofron lojëra të tjera të jashtëzakonshme për lojtarët e saj që nuk mund të injorohen. Ata kanë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë që u japin lojtarëve një kohë të mirë në këtë destinacion kumari. Përvoja është emocionuese dhe ju mund të rrisni bankrollin tuaj nga kjo. Disa lojëra që mund t'ju pëlqejnë janë renditur më poshtë.

 • Ruletë Rrufeja
 • Vivo Aladdin Baccarat
 • Fuqia Blackjack
 • Kazino Hold'Em
 • Studio futbolli
+4
+2
Mbyll

Software

Operatorët e kësaj kazinoje të veçantë i kanë dhënë përparësi kultivimit të partneriteteve të frytshme me një grup të përzgjedhur të zhvilluesve më të shquar të softuerëve në industri. Ky partneritet ka rezultuar në një bibliotekë të fundit të lojërave të nivelit të lartë për kazinonë celulare. Disa shembuj të ofruesve të softuerit janë:

 • Luaj n Shko
 • Pragmatike
 • Tigri i Kuq
 • NetEnt
 • Wazdan
Payments

Payments

VegasPlus Mobile Casino ka punuar për të siguruar që ata të ofrojnë opsione të shumta pagese të sigurta për lojtarët e saj. E vetmja pengesë për këtë kazino është se tërheqjet duhet të jenë minimalisht 100 €. Lojtarët mund të tërheqin deri në 1500 € në javë dhe tërheqja juaj do të miratohet brenda 24-48 orëve.

 • Neteller
 • Skrill
 • Viza
 • EcoPayz
 • Shumë më mirë

Deposits

Depozitimi i fondeve në VegasPlus Casino është një proces i drejtpërdrejtë. Së pari, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të depozitimit në arkë të faqes së internetit, më pas vendosni shumën që dëshironi të depozitoni. Pas kësaj, ndiqni udhëzimet e hollësishme për të përfunduar depozitën tuaj të parë. Depozitat janë shpesh të shpejta, pavarësisht nga mënyra e pagesës që zgjidhni.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në VegasPlus Casino është gjithashtu e shpejtë dhe e lehtë. Zgjidhni metodën e preferuar të tërheqjes në arkë, më pas vendosni shumën e tërheqjes. Në varësi të shërbimit të zgjedhur të pagesës dhe shumës, koha e tërheqjes mund të jetë disa orë ose deri në disa ditë. Pra, lexoni gjithmonë kushtet e pagesës për secilën mënyrë bankare në këtë faqe interneti për të zgjedhur opsionin ideal.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

EuroEUR

Languages

VegasPlus Mobile Casino është një zgjedhje fantastike për lojtarët në mbarë botën për shkak të disponueshmërisë së shërbimeve të përkthimit për shumë gjuhë. Lojtarët mund të hyjnë në sajtin në gjuhën e tyre të preferuar dhe të përfitojnë nga veçoritë e tij. Shumica e përdoruesve të tij tashmë mund të komunikojnë në një nga gjuhët e mbështetura. Disa nga gjuhët zyrtare janë:

 • anglisht
 • finlandez
 • norvegjeze
 • Spanjisht
 • frëngjisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, VegasPlus Casino rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në VegasPlus Casino , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, VegasPlus Casino e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në VegasPlus Casino përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Kazino VegasPlus u lançua në vitin 2019. Kazinoja celulare është nën Play Logia NV, një ent i njohur lojrash me kazino të shumta në internet. Kazino celulare VegasPlus ka një licencë Curacao, që do të thotë se është një kazino celulare e besuar. Kazinoja ka vendosur rregulla strikte për t'u siguruar që lojtarët të luajnë me përgjegjësi. Kazino VegasPlus u lançua në vitin 2019. Kjo kazino celulare është në pronësi dhe menaxhohet nga Play Logia NV, një kompani me reputacion që ka krijuar disa platforma të tjera të nivelit të lartë të lojërave të fatit. Zhvilluesit kryesorë në biznes, si Pragmatic Play dhe Microgaming, kanë bërë të mundur që të luhen lojëra emocionuese në këtë kazino celulare.

Për më tepër, Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao, një autoritet shumë i vlerësuar në industrinë e iGaming, ka lëshuar një licencë lojrash për kazinonë celulare VegasPlus. Ekziston një aplikacion kazino për Android dhe IOS që e bën VegasPlus edhe më të mirë në lëvizje. Shikoni pjesën tjetër të këtij artikulli të rishikimit të kazinosë celulare për të mësuar rreth veçorive të bukura dhe informacione të tjera të disponueshme në VegasPlus.

Pse të luani VegasPlus Casino

VegasPlus është një platformë e nivelit të lartë të lojërave të fatit sepse ofron shumicën e veçorive që presin lojtarët e kazinove celularë. Ata kanë një bibliotekë tërheqëse lojërash, duke përfshirë lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga kategoritë e rënda të industrisë. Nuk është sekret që lojtarët e rinj dhe me përvojë i pëlqejnë bonuset fantastike të kazinosë celulare VegasPlus dhe kërkesat e arsyeshme për lojëra.

Çdo shfletues ueb mund të përdoret për të hyrë në VegasPlus Casino. Përdoruesit në kompjuterët desktop ose pajisjet celulare mund të hyjnë në lojërat e tyre të preferuara duke përdorur një shfletues primar në internet ose aplikacionin VegasPlus në Android ose iOS. Kazino VegasPlus e bën të lehtë kryerjen e depozitave dhe tërheqjeve përmes opsioneve të shumta të pagesave. Dhe e fundit, por jo më pak e rëndësishme, kazinoja celulare krenohet me një staf mbështetës të përgjegjshëm dhe kompetent.

Aplikacionet e kazinosë VegasPlus

Kazino celular VegasPlus ka krijuar një aplikacion celular në mënyrë që të mund të luani në lëvizje dhe të mos humbisni kurrë një lojë. Përdoruesit e Android dhe iOS mund të përdorin aplikacionin zyrtar të VegasPlus Casino. Përdoruesit e Android dhe Apple iOS do të vlerësojnë se sa i thjeshtë është aplikacioni për t'u eksploruar. Platforma celulare gjithashtu përshtatet automatikisht me madhësinë e ekranit të pajisjes së përdoruesit. Për shkak të aksesit të ofruar nga interneti dhe aplikacioni celular, lojërat mund të bëhen kurdo dhe kudo që është më e përshtatshme.

Ku mund të luaj VegasPlus Casino

Ju mund të hyni në VegasPlus Casino nga pajisja juaj celulare sa herë që dëshironi. Kumarxhinjtë mund të zmbrapsen dhe të argëtohen pa qenë në lëvizje nga telefonat e tyre celularë. Lojtarët mund të hyjnë në VegasPlus Casino nga kudo duke përdorur versionin në internet ose aplikacionin VegasPlus. Gjithçka që kërkohet për të përdorur një shfletues është një lidhje me ueb. Ju mund të aksesoni gamën e plotë të shërbimeve të kazinosë, nga promovimet joshëse dhe lojërat unike deri te stafi miqësor mbështetës dhe zgjedhjet e sigurta bankare, nga komoditeti i pajisjes tuaj celulare.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në VegasPlus Casino është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Gjithmonë mund t'i drejtoheni stafit mbështetës të dobishëm dhe të ditur në kazino celulare VegasPlus kurdo që t'ju nevojiten. Mund t'i arrini në support@vegasplus.com nëse keni ndonjë pyetje ose shqetësim si lojtar. Mund t'i kontaktosh gjithmonë drejtpërdrejt përmes kontakteve të tyre të telefonit. Ato përfshijnë gjithashtu një seksion gjithëpërfshirës FAQ që u përgjigjet të gjitha pyetjeve më të zakonshme.

Pse e vlerësojmë VegasPlus Casino Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Kazinoja celulare VegasPlus filloi në 2019 dhe që atëherë, industria e kazinove celulare ka përjetuar rritje dhe përparim të jashtëzakonshëm. Lojërat e tavolinës, tregtarët e drejtpërdrejtë dhe madje edhe klasikët arcade janë të gjitha në menunë e opsioneve të luajtshme. Shumë ofrues të softuerëve të respektuar fuqizojnë shumicën e lojërave të jashtëzakonshme të ofruara në kazino.

Ndërfaqja dhe dizajni i VegasPlus Casino janë moderne dhe të frymëzuara nga jeta e natës në qytetin e Las Vegas, duke e bërë atë më tërheqës për t'u përdorur. Disa përfitime tërheqëse janë të disponueshme në faqen e promovimeve për ta bërë seancën tuaj të lojërave më të dobishme. Lojtarët mund të depozitojnë dhe tërheqin shpejt fonde me metoda dhe monedha të ndryshme të mbështetura pagese, duke përfshirë kriptovalutat e njohura. Mund të gjeni një aplikacion të përshtatshëm në dyqanet App dhe Play. Së fundi, mos hezitoni të kontaktoni stafin ndihmës ndihmës për ndihmë.

Gjithmonë luani kumar me përgjegjësi.

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në VegasPlus Casino , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në VegasPlus Casino dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga VegasPlus Casino . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në VegasPlus Casino . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e VegasPlus Casino i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi