Voodoo Dreams Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Voodoo Dreams
Voodoo Dreams is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Tema e Madhe
+ Pay N Play kazino
+ Përzierje e lojërave klasike dhe të reja

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Apple Pay
Credit CardsDebit Card
EnterCash
Euteller
Google Pay
MasterCardNetellerSkrill
Swish
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (6)

About

Kazino online Voodoo Dreams është themeluar në vitin 2016 dhe është në pronësi të SuprPlay Limited, e cila është një kompani e shquar teknologjike në industrinë e iGaming dhe mban një sërë kazinosh. Kjo kompani është e regjistruar në Maltë me Autoritetin e Lojërave të Lojërave të Maltës (MGA) dhe nën Komisionin e Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar.

Games

Voodoo Dreams ofron më shumë se 600 lojëra. Ju mund të luani shumë lojëra tavoline, të tilla si blackjack, ruletë, punto banco dhe pontoon; lojëra elektronike jackpot, duke përfshirë Mega Moolah, Hall of God, Mega Fortune; dhe lojëra elektronike video, të tilla si Hotline, Wild Swarm dhe Birthday. Kazinoja ju lejon gjithashtu të luani një sërë lojërash të drejtpërdrejta kazino dhe lojëra celulare.

Withdrawals

Ashtu si me metodat e depozitimit, ka mënyra të ndryshme për të tërhequr fitimet nga Voodoo Dreams. Ju mund të tërhiqni para përmes kartave të kreditit, kartave të debitit, transferta bankare, Euteller dhe NETELLER. Opsionet e tjera të tërheqjes përfshijnë Trustly, Skrill dhe Entercash. Tërheqjet e portofolit elektronik zgjasin 12-24 orë, ndërsa tërheqjet e kreditit dhe debitit zgjasin deri në tre ditë.

Languages

Kazino online Voodoo Dreams mbështet disa nga gjuhët më të folura në botë, duke përfshirë anglisht, finlandisht, suedisht dhe norvegjez. Kazinoja gjithashtu mbështet gjermanishten dhe mezi pret të rrisë numrin e gjuhëve që mbështet. Sigurohuni që të kontrolloni vendet në të cilat kazinoja kufizon shërbimet e saj përpara se të regjistroheni dhe të luani.

Promotions & Offers

Ju mund të merrni deri në 1000 € si një ofertë mirëseardhjeje kur regjistroheni në Voodoo Dreams. Kazinoja ju ofron gjithashtu 200 rrotullime falas pas regjistrimit. Depozoni rreth 10 euro për të marrë bonusin. Ju duhet të plotësoni kërkesën e bastit (40x bonus) përpara se të arkëtoni fitimet tuaja. Ju gjithashtu merrni bonuse të tjera ndërsa vazhdoni të depozitoni.

Live Casino

Me kazinonë Voodoo Dreams, ju mund të luani lojëra të ndryshme në internet ose me një tregtar të drejtpërdrejtë. Cilido format që zgjidhni, mund të luani ndonjë nga lojërat në platforma të shumta celulare dhe desktop. Kazinoja ofron një ndërfaqe të lehtë për t'u përdorur dhe një format të lojës plotësisht të menjëhershme, për t'ju kursyer kohë kur vendosni baste.

Software

Lojërat Voodoo Casino mundësohen nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit të lojrave, të cilat përfshijnë Net Entertainment, Microgaming, Play'n GO, Betsoft Gaming dhe NextGen Gaming. Ofruesit e tjerë të softuerit për këtë kazino përfshijnë Thunderkick, Evolution Gaming, Yggdrasil Gaming, QuickSpin dhe WMS. Të gjitha lojërat dhe të dhënat e lojtarëve janë të koduara me SSL për privatësi dhe siguri.

Support

Voodoo Dreams ofron një sistem bisedash live, ku mund të bëni pyetje dhe të paraqisni ankesa. Për të përdorur miniaplikacionin e bisedës së drejtpërdrejtë, zgjidhni "ndihmë" në fund të majtë të faqes dhe ndiqni kërkesat e përdoruesit për të plotësuar detajet. Ju gjithashtu mund të komunikoni me ekipin mbështetës me email (help@voodoodreams.com ose support@voodoodreams.com).

Deposits

Voodoo Dreams ju ofron një mori metodash depozitimi, duke përfshirë kartat e kreditit, kartat e debitit dhe kuletat elektronike, të tilla si Skrill, NETELLER dhe Trustly. Ju gjithashtu mund të bëni depozita përmes Euteller, Entercash, Transfer Bankar dhe Zimpler. Cilado mënyrë pagese të zgjidhni, depozitat minimale janë 10 euro, 10 GBP ose 10 dollarë.