WallaceBet Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
WallaceBet
WallaceBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Bonuse bujare
+ Në dispozicion bastet sportive
+ Miqësore për celularin

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (14)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Bank transfer
Boleto
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Euteller
Interac
Jeton
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Finlanda
Holanda
Kanadaja
Norvegjia
SoftwareSoftware (14)

Rreth WallaceBet

Ky Mobile Casino u themelua në undefined dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 18/12/2020 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, WallaceBet shënon 7.98 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në WallaceBet

WallaceBet ofron lojëra të njohura si Bast në Futboll, Poker, Video Poker, Mini Baccarat, Ruletë , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në WallaceBet

Pas lojërave të ofruara nga WallaceBet ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. WallaceBet ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si NetEnt, Microgaming, Pragmatic Play, 1x2Gaming, Elk Studios , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në WallaceBet

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, WallaceBet mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Visa, Paysafe Card, Neteller, EcoPayz, Debit Card , dhe më shumë.

Pse të luani në WallaceBet ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. WallaceBet është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për-ditur.