Wild Fortune Kazino Në Celular Rishikoni

Wild FortuneResponsible Gambling
CASINORANK
7.5/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 415 € + 350 rrotullime falas
3500+ lojëra
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Ndërfaqe e qetë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
3500+ lojëra
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Ndërfaqe e qetë
Wild Fortune is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

Ofertat dhe promovimet në Wild Fortune Casino janë të një lloji. Ata kanë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare, ku shpërblimet shpërndahen në tre depozita.

 • Lojtarët e bonusit të depozitës së parë fitojnë 100% ndeshje deri në 100 plus 100 rrotullime falas
 • Lojtarët e depozitave të dytë fitojnë 70% deri në 100 plus 75 rrotullime falas
 • Lojtarët e depozitës së tretë fitojnë 100% ndeshje deri në 100

Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Rrotullime falas të së mërkurës
 • Bonusi i rifreskimit të fundjavës
 • Programi i Besnikërisë
Bonus cashbackBonus cashback
+5
+3
Mbyll
Games

Games

Ka mbi 4000 lojëra të disponueshme në hollin e kazinosë Wild Fortune. Ofruesit e softuerëve të rangut më të lartë dhe të rinj në treg si Playtech, NetEnt, Yggdrasil dhe Pragmatic Play, fuqizojnë këto lojëra. Shumica e lojërave kanë një version demo që lojtarët të eksplorojnë të gjitha veçoritë falas përpara se të luajnë për para të vërteta.

Slots

Në kazinonë celulare Wild Fortune, lojtarët mund të zgjedhin mbi 1800 lojëra elektronike nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industri. Këto lojëra elektronike ofrojnë lojë argëtuese me tema të ndryshme dhe veçori bonus. Lojtarët mund të aktivizojnë lehtësisht veçoritë e bonusit gjatë lojës bazë ose të përdorin opsionin e funksionit të blerjes nëse është i disponueshëm. Disa nga lojërat elektronike të njohura përfshijnë:

 • Libri i të Vdekurve
 • Chilli Pop
 • Faturat e Bankës Derrkuc
 • Mbretëresha e ngrirë
 • Këmbanat që digjen 20

Lojëra tavoline

Lojërat e tavolinës janë ndër format më të vjetra të lojërave të fatit në kazino. Ato përfshijnë lojëra të njohura me letra dhe lojëra fati, të tilla si ruleta. Shumica e lojërave të tavolinës vijnë me baste speciale që i ndihmojnë lojtarët të rrisin shanset e tyre kundër tregtarit. Ato bazohen në gjeneratorin e numrave të rastësishëm dhe priten nga tregtarët virtualë. Zgjedhjet kryesore përfshijnë:

 • Blackjack MH
 • Blackjack Single Deck
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë virtuale
 • Baccarat fitues të madh

Lojëra të drejtpërdrejta

Kazinotë e drejtpërdrejta ofrojnë të njëjtën përzgjedhje të madhe të lojërave tavoline, por me eksitimin e shtuar për t'u marrë me tregtarët e drejtpërdrejtë në kohë reale. Krupierët njerëz presin lojëra dhe kanë kërkesa strikte për bastet minimale dhe maksimale. Duke luajtur lojëra në një mjedis të drejtpërdrejtë, shijoni një përvojë emocionuese që nuk duhet humbur. Disa nga tregtarët e drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Ruletë Rrufeja
 • Blackjack VIP
 • Ëndrra tërheqëse
 • Blackjack Classic
 • Baccarat me shpejtësi

Lojëra të tjera

Përveç lojërave elektronike të videove, lojërave tavoline dhe lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë, kazino celulare Wild Fortune strehon gjithashtu shumë video pokerë dhe jackpote. Nëse video pokeri rezulton sfidues, lojtarët mund të provojnë disa nga lojërat më të mira të jackpot-it dhe të kenë një shans për të fituar pagesa masive në një rrotullim. Lojëra të tjera në kazino celulare Wild Fortune përfshijnë:

 • Joker Poker
 • Poker Amerikan V
 • 6+ Poker
 • Frost Queen Jackpots
 • Jackpot-et e Ozwin-it

Software

Wild Fortune ka bashkëpunuar vetëm me markat më të besueshme të softuerëve për t'u sjellë lojtarëve të saj një përvojë të jashtëzakonshme të lojërave celulare. Inxhinieri i softuerit krijon lojëra të shkëlqyera me përditësime të rregullta, veçori të reja dhe grafikë më të mirë. Disa nga zhvilluesit e softuerit në dispozicion janë:

 • Tigri i Kuq
 • Playtech
 • Betsoft
 • Luaj'n GO
 • Playson
Payments

Payments

Aplikacioni Wild Fortune Casino përdor opsione standarde për depozita dhe tërheqje. Wild Fortune krijon një përshtypje të parë të shkëlqyer me depozita minimale prej 20 € dhe tërheqje maksimale javore deri në 5,000 €. Disa nga mënyrat popullore të pagesës përfshijnë:

 • Neteller
 • Skrill
 • Neosurf
 • Viza
 • Me besim

Deposits

Depozitimi i fondeve në Wild Fortune është një proces i drejtpërdrejtë. Së pari, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të depozitimit në arkë të faqes së internetit, më pas vendosni shumën që dëshironi të depozitoni. Pas kësaj, ndiqni udhëzimet e hollësishme për të përfunduar depozitën tuaj të parë. Depozitat janë shpesh të shpejta, pavarësisht nga mënyra e pagesës që zgjidhni.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në Wild Fortune është gjithashtu e shpejtë dhe e lehtë. Zgjidhni metodën e preferuar të tërheqjes në arkë, më pas vendosni shumën e tërheqjes. Në varësi të shërbimit të zgjedhur të pagesës dhe shumës, koha e tërheqjes mund të jetë disa orë ose deri në disa ditë. Pra, lexoni gjithmonë kushtet e pagesës për secilën mënyrë bankare në këtë faqe interneti për të zgjedhur opsionin ideal.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+5
+3
Mbyll

Languages

Wild Fortune Mobile Casino është një destinacion kryesor për kumarxhinjtë celularë në mbarë botën. Kazinoja celulare ka bërë përpjekje të mëdha për të siguruar që lojtarët nga çdo cep i globit mund të shijojnë lojërat e tyre. Ekziston një mundësi për përdoruesit që të ndryshojnë gjuhën e faqes në internet në atë që zgjedhin. Ju mund të përdorni gjuhë të tilla:

 • anglisht
 • finlandez
 • gjermane
 • frëngjisht
 • norvegjeze
+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Wild Fortune rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Wild Fortune , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Wild Fortune e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Wild Fortune përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Wild Fortune është një kazino celulare e lançuar në vitin 2020. Ajo është në pronësi të N1 Interactive Limited, një kompani e themeluar iGaming që menaxhon mbi 20 marka kazinoje. Wild Fortune operon legalisht në vende të ndryshme nën një licencë të lojrave malteze. Lojtarët nga e gjithë bota kanë arritur të kenë një opinion të lartë për Wild Fortune. Ai debutoi në tregun e lojërave celulare në 2020 dhe ofron një koleksion të shkëlqyeshëm të lojërave të kazinosë dhe tregtarëve të drejtpërdrejtë. Kompanitë kryesore të industrisë si NetEnt dhe Microgaming ofrojnë lojëra në kazinonë celulare Wild Fortune.

Wild Fortune Casino ka marrë licencat e lojërave të fatit nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Për ata që duan të luajnë në lëvizje, Wild Fortune Casino ka një aplikacion të shkëlqyer të disponueshëm për pajisjet iOS dhe Android. Për të mësuar më shumë rreth kazinosë celulare Wild Fortune, duke përfshirë detaje mbi të gjitha lojërat dhe shërbimet e saj emocionuese, lexoni më tej.

Pse të luani Wild Fortune Mobile Casino

Wild Fortune e ka pozicionuar veten si një kazino më e mirë për celular me një holl të shkëlqyeshëm dhe karakteristika të shkëlqyera. Ato ofrojnë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë lojëra elektronike dhe lojëra tavoline, të gjitha të zhvilluara nga gjigantët e industrisë.

Kazinoja celulare Wild Fortune është e preferuara në mesin e lojtarëve për shkak të bonuseve të saj fantastike dhe kërkesave të arsyeshme të basteve, të cilat janë të disponueshme si për lojtarët e rinj ashtu edhe për lojtarët me përvojë. Lojtarët në kompjuterët desktop ose pajisjet celulare mund të kenë akses në lojërat e tyre të preferuara duke përdorur një shfletues ueb. Një nga vendet më të mira për të luajtur bixhoz është kjo kazino celulare.

Aplikacionet e kazinosë Wild Fortune

Wild Fortune ka një aplikacion të dedikuar për kazino celular për lojtarët iOS dhe Android. Lojtarët mund ta instalojnë lehtësisht aplikacionin nga Google Play ose Apple Store. Faqja e internetit e kazinosë është e optimizuar për të luajtur pa probleme në shfletuesit e internetit të celularëve. Të gjitha veçoritë janë kompaktuar për t'iu përshtatur çdo pajisjeje celulare. Lojtarët mund të kenë akses në të gjitha veçoritë e kompjuterit, duke përfshirë bonuset, mënyrat e pagesës, gjuhët dhe mbështetjen e klientit.

Ku mund të luaj Wild Fortune Mobile Casino

Pa shkarkuar aplikacione vendase, klientët mund të përjetojnë një ndjesi emocionuese kurdo dhe kudo që duan. Ju mund të vizitoni faqen e internetit të Wild Fortune nga iPhone, iPad ose smartphone ose tableti juaj me fuqi Android. Faqja do të përshtatet automatikisht për t'iu përshtatur madhësisë së ekranit tuaj. Shfletuesit celularë që janë të përditësuar dhe të përputhshëm me HTML5 janë gjithçka që ju nevojitet.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Wild Fortune është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Duke përdorur kanale të shumta, lojtarët mund të kontaktojnë shpejt me ekipin mbështetës të Wild Fortune. Ata punojnë pa u lodhur për të siguruar që lojtarët të kenë një seancë të qetë lojrash. Supozoni se keni ndonjë sfidë ndërsa luani në këtë kazino. Në këtë rast, mund të kontaktoni mbështetjen në çdo kohë përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit. Përveç kësaj, ata ofrojnë një faqe interneti FAQ ku mund të gjeni përgjigje për pyetjet më të zakonshme.

Pse e vlerësojmë Wild Fortune Mobile Casino dhe aplikacionin e saj të kazinosë?

Wild Fortune është një kazino relativisht e re miqësore me celularin e lançuar në vitin 2020. Ajo është pozicionuar si një vend i përshtatshëm për lojtarët celularë që kërkojnë lobe të pasura dhe të larmishme kazinoje. Ajo strehon mbi 3,000 lojëra kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë nga ofruesit e nivelit të lartë. Lojërat ngarkohen pa probleme në shfletuesit celularë dhe aplikacionin Wild Fortune. Lojtarët mund të gjejnë lehtësisht titujt e tyre të preferuar falë opsioneve të filtrimit dhe kërkimit në vend. Faqja ka një plan urbanistik modern dhe ndërfaqe miqësore për përdoruesit.

Përveç kësaj, lojtarët mund të përfitojnë nga ofertat e mira të bonusit që ofron Wild Fortune Casino. Kazinoja është një ent i ligjshëm i lojërave në pronësi të NI Interactive Limited dhe i licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Ai ofron opsione të shumta bankare dhe monedha për t'i bërë transaksionet më të përshtatshme.

Ndërsa luani kumar, ju lutemi mos harroni ta bëni atë me përgjegjësi.

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Wild Fortune , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Wild Fortune dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Wild Fortune . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në Wild Fortune . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e Wild Fortune i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

Monedhat

Monedhat

Të gjithë janë të ftuar të luajnë në Wild Fortune Casino. Lojtarët nga e gjithë bota po grumbullohen në kazinotë celulare. Në mënyrë që ata të mund të plotësojnë nevojat e klientëve të tyre, kazino ka adoptuar disa monedha të tjera kryesore. Gjatë procesit të regjistrimit, përdoruesit mund të zgjedhin monedhën e tyre të preferuar. Disa nga monedhat nga të cilat mund të zgjidhni janë renditur më poshtë:

 • USD
 • EUR
 • CAD
 • NZD
 • NOK