Wild Sultan Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Wild Sultan
Wild Sultan is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet
+ Tërheqje të shpejtë
+ Xhekpote ekskluzive
+ Koleksion i mirë i softuerit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (14)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Cashlib
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
Maestro
MasterCard
Neosurf
Visa
Visa Debit
Visa Electron
instaDebit
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Austria
Franca
India
Islanda
Japonia
Kanadaja
Luksemburgu
Meksika
Monako
Norvegjia
Zvicra
SoftwareSoftware (33)
1x2Gaming
Ainsworth Gaming Technology
BTGBetsoft
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Felix Gaming
GameArt
Gamomat
Habanero
Hacksaw Gaming
IGT (WagerWorks)
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Lightning Box
Mascot Gaming
NetEntNextGen Gaming
Nolimit City
Novomatic
PariPlay
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush GamingQuickspinRed Tiger GamingRelax GamingRival
Tom Horn Gaming
iSoftBet

Rreth Wild Sultan

Ky Mobile Casino u themelua në 2015 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 17/02/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Wild Sultan shënon 7.6 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Wild Sultan

Wild Sultan ofron lojëra të njohura si Slotat, Caribbean Stud, Craps, Baccarat, Pai Gow , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Wild Sultan

Pas lojërave të ofruara nga Wild Sultan ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Wild Sultan ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si NetEnt, Pragmatic Play, Rival, Playson, Booongo Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Wild Sultan

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Wild Sultan mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Visa, Bank transfer, EcoPayz, Debit Card, Credit Cards , dhe më shumë.

Pse të luani në Wild Sultan ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Wild Sultan për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Wild Sultan është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.