William Hill

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Marka William Hill është e vendosur mirë si një dyqan bastesh në Mbretërinë e Bashkuar. Me shpërthimin e lojërave celulare, William Hill vendosi që duhej të merrte një pjesë të tregut dhe zhvilloi kazinonë e saj të madhe celulare. Ka një përzgjedhje të gjerë lojërash për t'iu përshtatur lojtarëve seriozë dhe të rastësishëm.

Games

Kazinoja në internet e William Hill ofron një sërë lojërash që lojtarët të shijojnë. Këto përfshijnë, por nuk kufizohen në, lojëra me letra, lojëra tavoline, jackpot dhe lojëra elektronike. Të gjitha klasikët si Blackjack dhe Poker janë të disponueshme, si dhe ato që kanë një ndjenjë më moderne të lojërave.

Withdrawals

Lojtarët janë në gjendje të tërhiqen shpejt dhe lehtë në kazinonë online të William Hill. Tërhiqni paratë tuaja drejtpërdrejt në një bankë me detaje të kartës së debitit ose kreditit. Përndryshe, lojtarët mund të marrin para duke përdorur një portofol elektronik ose duke kërkuar që paratë të transferohen në llogarinë e tyre PayPal me disa klikime.

Languages

Cilësimi i parazgjedhur i faqes dhe aplikacionit William Hill është anglisht. Megjithatë, kjo mund të ndryshohet në një sërë gjuhësh lokale në varësi të gjuhës amtare të përdoruesit. Gjuhë të tjera përfshijnë japonisht, suedisht, frëngjisht dhe gjermanisht. Gjuha mund të ndryshohet duke zgjedhur ikonën në pjesën e sipërme djathtas të ekranit.

Live Casino

Kazinoja në internet William Hill është e ndarë në tre lloje kryesore; të gjitha kanë një aplikacion që mund të shkarkohet veçmas nga njëri-tjetri. Tre kazinotë e ndryshme janë kazino standarde, kazino live dhe kazino Vegas. Lojtarët mund t'i qasen të gjitha këtyre përmes shfletuesit të tyre të internetit pa asnjë shkarkim.

Promotions & Offers

Ashtu si me shumë kazino të tjera celulare në internet, William Hill nuk ofron ndonjë bonus specifik. Megjithatë, njerëzit mund të përfitojnë nga promovimet e përgjithshme të cilat janë të hapura për të gjithë ata që luajnë me William Hill në internet; kjo përfshin celularin dhe desktopin. Një nga ofertat më të mira është bonusi bujar i mirëseardhjes.

Software

Aplikacioni, i cili është i disponueshëm për shkarkim, është i pajtueshëm me një sërë telefonash inteligjentë duke përfshirë iPhone dhe Android. Aplikacioni funksionon edhe me tableta dhe phablet. Aplikacioni i kazinosë për ios është 95,6 MB, dhe kazinoja live është shumë më e vogël në 29,1 MB. Sidoqoftë, mund të luhet në një shfletues interneti.

Support

Kontaktimi i ekipit në kazinonë online të William Hill është i shpejtë dhe i lehtë. Mënyra më e thjeshtë është përdorimi i funksionit të bisedës live, i cili është i disponueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Ju gjithashtu mund të telefononi linjën e ndihmës të listuar në faqen e internetit, t'i dërgoni ekipit një email ose të plotësoni formularin e komenteve.

Deposits

Njerëzit mund të depozitojnë para në mënyra të ndryshme; më e shpejta dhe më e thjeshta prej tyre është të shtoni para me një kartë krediti ose debiti. Njerëzit gjithashtu mund të ngarkojnë para duke përdorur një portofol elektronik ose PayPal. Çdo opsion depozitimi ka një kufi të caktuar të ndryshëm, detajet e të cilit janë në faqen e tyre të internetit.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
First Person Baccarat
French Roulette Gold
Futboll
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Soiree Blackjack
Sportive
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (90)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
Litecoin
Lobanet
Maestro
MasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Gjermania
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)