Winorama

Age Limit
Winorama
Winorama is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Kazino celulare Winorama u lançua në vitin 2011 pasi një grup lojtarësh me përvojë të kazinosë vunë në dukje se pak site lojërash në treg ishin të besueshme. 

Është një platformë që i jep përparësi nevojave të lojtarëve mbi fitimet, e dëshmuar nga bonuset e mahnitshme që u jepen lojtarëve të rinj. Përveç kësaj, kazino u ofron anëtarëve një përvojë unike të lojërave celulare falë strategjisë kreative të marketingut të menaxhmentit për të punuar me kazinotë e tjera për të pasuruar përvojën për lojtarët. 

Ekipi ynë i kërkimit rishikoi tërësisht Winorama përpara se të përpilonte seksionet më poshtë. Zbuloni përfitimet e të luajturit në kazino Winorama në celular, duke përfshirë lojëra të njohura, bonuse për lojtarë të rinj dhe me përvojë, opsione bankare dhe më shumë.

Pse të luani në kazino celulare Winorama

Luajtja e kazinosë celulare Winorama vjen me shumë veçori sepse faqja është e orientuar nga klientët. Të gjitha bonuset e listuara në faqen e promovimit kanë kushte dhe kushte miqësore. 

Koleksioni i lojërave është një nga më gjithëpërfshirëset që mund të gjeni. Lojtarët celularë mund të përdorin çdo veçori të kazinosë në telefonat inteligjentë modernë dhe të kontaktojnë kujdesin ndaj klientit nëse hasin ndonjë problem kur luajnë lojëra në pajisjet e tyre portative. 

Pronarët vazhdimisht kërkojnë mënyra për të përmirësuar përvojën e anëtarëve dhe për të dëgjuar reagimet nga klientët e tyre. Çdo lojtar ka një shans për t'u bashkuar me VIP Club në Winorama, ku bonuset ekskluzive dhe kodet e kuponit janë të disponueshme pasi të grumbullohen mjaftueshëm pikë besnikërie. 

Aplikacionet e kazinosë Winorama

Faqja e internetit Winorama është plotësisht e optimizuar për lojëra në celular. Nuk gjetëm asnjë përmendje të aplikacioneve të shkarkueshme për telefonat Andriod ose iOS, duke na lënë mundësinë për të luajtur lojëra në modalitetin e luajtjes së menjëhershme. 

Lojtarët përdorin shfletues telefoni për të hapur faqen e uljes së kazinosë celulare Winorama kur eksplorojnë kazinonë në celular. Pas kësaj, ata mund të hapin lojëra në modalitetin flash dhe të shijojnë hollin gjithëpërfshirës të përpiluar nga menaxhmenti.

Ku mund të luaj kazino celulare Winorama

Kazino Winorama mbështet lojërat në pajisjet portative Android dhe iOS. Anëtarët nuk kërkojnë aplikacione, duke i lejuar ata të shijojnë lojëra të shpejta dhe të besueshme direkt nga shfletuesi. 

Ne testuam performancën e lojërave dhe zbuluam se lojtarët kanë një përvojë të përshtatshme të lojërave në të gjitha pajisjet. 

Ju mund të përdorni markat e telefonave inteligjentë të përdorur gjerësisht si Samsung, iPhone dhe Huawei për të luajtur lojëra kazino Winorama dhe për të kaluar në tableta ose iPad portativë kur dëshironi të luani në një ekran më të madh.

Games

Kazino celulare Winorama ofron qindra lojëra dhe u shërben lojtarëve që jetojnë në pjesë të ndryshme të botës. 

Puna me zhvillues të besueshëm lojërash e ndihmon kazinonë të vazhdojë me tendencat në ndryshim në lojërat në internet. Një pjesë e përpjekjeve për t'i mbajtur anëtarët të lumtur përfshin përditësimin e hollit çdo vit. 

Slots

Slotet Winorama janë super emocionuese dhe të garantuara për t'u dhënë lojtarëve një nxitim adrenaline. Lojërat me ritme të shpejta vijnë me tema unike dhe opsione me 3 rrotulla ose 5 rrotulla. 

Shpërblimet në lojë i lejojnë lojtarët të hapin raunde bonus pasi të përputhen me simbolet në rrotulla të shumta. Titujt e njohur të rekomanduar nga lojtarët në këtë kategori përfshijnë: 

 • Pushtuesit Bard
 • Spin Krishtlindjeve
 • Rrotullat e karamele
 • Club Rough
 • Nxitëse e rrotullimit të nxehtë

Bingo dhe lojëra të menjëhershme

Nëse jeni adhurues i Bingo ose lojërave të menjëhershme, nuk keni pse të shqetësoheni! Kazinoja celulare Winorama është e larmishme për të mbuluar të gjitha llojet e lojtarëve. 

Mund të shkoni në hollin e lojës dhe të klikoni në skedat Bingo & Instant Games. Ju mund të luani:

 • Tiki Treat
 • Rrota e fatit
 • Mania Bingo
 • Klubi Bingo
 • Oktapopë

Lojëra me gërvishtje

Winorama e kupton se lojërat klasike të kazinosë nuk janë të mjaftueshme për t'i mbajtur anëtarët të emocionuar për shumë kohë. 

Pas kësaj, lobi përmban tituj që synojnë ta veçojnë kazinonë nga markat konkurruese. Ju mund të luani lojëra ekskluzive me letra gërvishtëse në holl, si p.sh 

 • Rezidenca e kungujve
 • Lopat e mahnitshme
 • Pasuria e Caishen-it
 • Dashuria Qiellore
 • Scratch 'n' Roll

Bonuses

Regjistrimi në Winorama hap shanse për lojtarët e rinj që të kërkojnë shpërblime. Bonuset e mirëseardhjes janë mënyra e kazinosë për ta bërë faqen tërheqëse për fillestarët që kërkojnë një kazino për ta thirrur në shtëpi. 

Mund të merrni më shumë bonuse ndërsa njiheni me kazinonë. Lista e mëposhtme përshkruan bonuset dhe shpërblimet e disponueshme që u ofrohen anëtarëve:

 • Regjistrohu Falas 7 $ Bonus pa depozite 
 • Bonus depozitimi i ndeshjes së mirëseardhjes deri në 200 dollarë
 • 15% bonus ringarkimi për pagesat e zgjedhura të portofolit elektronik
 • Shpërblime ekskluzive VIP

Kërkesa e bastit për të gjitha bonuset e disponueshme është 50x. Ju mund të rishikoni të gjitha kushtet e bonusit sipas T&C.

Languages

Kazino celulare Winorama është në dispozicion në shumë vende. Prandaj, menaxhmenti përpiqet t'u ofrojë lojtarëve lehtësinë e personalizimit të faqes së lojërave në gjuhën e tyre lokale. 

Lojtarët përdorin një listë rënëse për të kaluar gjuhën e paracaktuar në atë të preferuar. Opsionet e gjuhës përfshijnë: 

 • anglisht
 • frëngjisht
 • Spanjisht
 • gjermanisht
 • portugeze

Monedhat

Puna me lojtarë në vende të ndryshme kërkon që kazinoja të pranojë monedha të shumta. Disa mënyra pagese janë optimizuar për të punuar me monedha specifike.

Lojtarët mund të vendosin monedhën e tyre të preferuar kur regjistrohen. Ne kishim opsionet e mëposhtme kur bënim transaksione me arkëtarin:

 • EUR
 • USD
 • GBP
 • AUD
 • CAD

Software

Zhvilluesit modernë të softuerit lëshojnë lojëra çdo vit. Winorama synon të tregtojë lojëra të reja duke i renditur ato në një kategori të veçantë të theksuar në krye të faqes së lojërave, duke e bërë të lehtë për lojtarët e rinj gjetjen dhe testimin e aftësive të tyre në titujt e sapo publikuar. 

Zhvilluesit e mëposhtëm të lojërave ofrojnë lojëra për Winorama: 

 • iSoftbet
 • Leander
 • Anakatech

Support

Lojtarët e celularëve që kanë probleme kur luajnë në Winorama marrin ndihmë nga një ekip profesional ekspertësh, detyra e të cilit është t'i kthejë anëtarët në rrugën e duhur. Ata janë në dispozicion 24/7. 

Ekziston një seksion i gjerë i FAQ-ve që mbulon fusha të shumta. Ju mund të kontaktoni ekipin mbështetës përmes: 

Si e vlerësojmë Winorama Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Winorama është një operator kazino celular me përvojë duke marrë parasysh shpërblimet speciale të rezervuara për anëtarët e rinj. 

Gjërat përmirësohen vetëm kur luani në holl dhe ringarkoni llogarinë tuaj. Hyrja automatike në programin VIP ju lejon të kërkoni bonuse ekskluzive dhe të përfitoni nga përfitime të tjera si menaxhimi i personalizuar i llogarisë. 

Mbështetja e monedhave të shumta, duke përfshirë monedhat kripto, si Bitcoin, krijon Winorama është një kazino celulare që është gati për të ardhmen e lojërave në internet. 

Ne miratojmë bonuset në këtë kazino dhe u bëjmë thirrje lojtarëve të rinj të përfitojnë nga bonuset e listuara në faqen e promovimeve. 

Mos harroni të luani gjithmonë me përgjegjësi.

Deposits

Falë opsioneve të shumta bankare, financimi i llogarisë suaj në Winorama zgjat disa minuta. Për më tepër, kjo kazino celulare është ndër të paktat që ka përqafuar pagesat me kriptomonedhë duke ruajtur në të njëjtën kohë monedhat fiat. 

Opsionet e mëposhtme janë të disponueshme kur bëni transaksione me arkëtarin e Winorama në celular:

 • TrustPay
 • MasterCard/Visa
 • Neteller
 • TrustPay
 • CashLib
Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (1)
Bonus të regjistrimit
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Holandeze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Suedeze
Tajlandeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
Cashlib
Coinspaid
Jeton
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (17)
Afrika e Jugut
Austria
Brazili
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Italia
Japonia
Kanadaja
Kili
Meksika
Peruja
Portugalia
Republika Çeke
Sllovakia
Sllovenia
Zvicra
SoftwareSoftware (2)