WinsPark

Age Limit
WinsPark
WinsPark is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Kazinoja celulare Winspark erdhi në qendër të vëmendjes në vitin 2011, kur lojërat e kazinove në internet ishin të reja për shumë lojtarë. Ai luajti një rol në valën që transformoi lojërat e fatit nga kazinotë me tulla në kazinotë online dhe më vonë ato celulare. 

Kazinoja ofron një platformë celulare miqësore për përdoruesit që përmban lojërat më të fundit të lojërave elektronike, lojërat me letra gërvishtëse dhe fitore të menjëhershme nga zhvilluesit e njohur të lojërave. 

Për më tepër, ju mund të kërkoni marrëveshje fitimprurëse që fillojnë menjëherë pas regjistrimit të një llogarie përdoruesi, bërjes së depozitës fillestare dhe ringarkimit të llogarisë tuaj me fonde. Ky rishikim i kazinosë celulare Winspark do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë kryesore që e bëjnë këtë kazino të dallohet.

Pse të luani Winspark Mobile Casino

Të luash në kazino celulare Winspark është e barabartë me një udhëtim të egër nëpër një xhungël, duke pritur surpriza në çdo hap. Lobi përfshin lojëra të dizajnuara në mënyrë krijuese me tema unike si Perëndimi i egër i egër, Fruity Delights, lojëra të frymëzuara nga krimi dhe tituj të sezonit festiv. 

Shtoni eksitimin e lojës duke kërkuar bonuse fitimprurëse pas krijimit të llogarisë suaj, depozitimit të parë dhe pagesave javore falas pas ringarkimit të llogarisë tuaj. 

Shërbimet e kazinosë janë të disponueshme për të gjitha pajisjet celulare dhe kazinoja është e licencuar sipas ligjeve të lojërave elektronike të Curaçao. Bashkohuni me programin VIP për trajtime të veçanta dhe vëmendje nga një menaxher i llogarisë personale pasi të rritni nivelet.

Aplikacionet e kazinosë Winspark

Kazino celulare Winspark mbështet lojërat në distancë, të cilat mund t'i përdorni pa instaluar asnjë aplikacion përdoruesi në telefonin tuaj. Kazinoja është përmirësuar duke përdorur praktika moderne të zhvillimit të uebit që mbështesin lojërat e menjëhershme në shfletuesit celularë. 

Prandaj, çdo përdorues i lidhur në internet duke përdorur një shfletues që mbështet flash player është i mirëpritur të shijojë veçoritë fantastike të integruara në kazino celulare Winspark.

Games

Kazino Winspark pret lojëra kreative kazino me shanse për fitime të mëdha, të dëshmuara nga një karusel rrotullues në anën e djathtë të hollit.

Ju mund të shihni fituesit më të fundit në holl dhe pagesën përkatëse të marrë nga arkëtari. Lojtarët mund të eksplorojnë të gjithë hollin e lojës pasi të regjistrohen në kazino celulare Winspark. 

Slots

Kazino celulare Winspark strehon një koleksion të madh lojërash elektronike me shumë tema. Ka shpërblime në lojë dhe veçori bonus që lojtarët mund t'i zhbllokojnë gjatë lojës. 

Slotet e disponueshme vijnë me lojëra të ndryshme; prandaj lojtarët mund të eksplorojnë tituj të shumtë përpara se të vendosen për një. Disa lojëra elektronike të disponueshme përfshijnë: 

 • Eksploruesi i xhunglës
 • Spin piramidale
 • Thesaret e Alladinit
 • Planeti Kristal
 • Rush ari

Kazino live

Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë emocionuese lojërash, drejtohuni në seksionin e kazinosë live dhe eksploroni lojërat e zgjedhura të tavolinës live. Do të keni një shans për të luajtur kundër një tregtari të drejtpërdrejtë. 

Lojtarët mund të bisedojnë anësor gjatë lojës dhe të ndërveprojnë edhe me lojtarë të tjerë. Disa lojëra kërkojnë strategji dhe aftësi për të fituar. Ato përfshijnë:

 • Baccarat Live
 • Kazino Hold'Em
 • Partia Blackjack 
 • Ruletë Amerikane
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje

Lojëra me gërvishtje

Winspark mobile ofron lojëra emocionuese që synojnë të emocionojnë lojtarët që kërkojnë lojëra përtej titujve të zakonshëm. Lojtarët që kërkojnë lojëra me ritëm të ngadaltë ka të ngjarë të shijojnë seksionin e lojërave Scratch. 

Rregullat dhe loja janë të thjeshta; prandaj, asnjë lojtar nuk është i kufizuar në këtë seksion. Titujt e disponueshëm përfshijnë:

 • Lopat e mahnitshme
 • Mbreti i gërvishtjeve 
 • Rrota e fatit
 • Gërvishtja e goditur me fat
 • Ari Aztec

Bonuses

Shpërblimet Winspark fillojnë menjëherë pas regjistrimit. Bonusi fillestar nuk kërkon depozitë dhe i ndihmon fillestarët të njihen me seksione të ndryshme të kazinosë. Më shumë shpërblime ofrohen ndërsa vazhdoni të luani dhe ringarkoni llogarinë tuaj të përdoruesit. 

Bonuset sezonale janë të listuara në faqen e promovimeve dhe përfshijnë sa vijon: 

 • 5 € bonus pa depozitë
 • Bonus i depozitës së mirëseardhjes deri në 200 €
 • 20% Bonus Cashback të hënën
 • Bonusi argëtues i së premtes deri në 50 EUR

Languages

Winspark synon të ofrojë shërbime lojrash për lojtarët në të gjitha vendet që kanë tregje të fuqishme lojrash. Kazinoja mbështet gjuhët e folura gjerësisht duke i lejuar lojtarët të personalizojnë faqen e internetit dhe të përdorin gjuhët e përdorura në vend në vendet e tyre. 

Opsionet e gjuhës kur përdorni këtë kazino celulare përfshijnë: 

 • anglisht
 • frëngjisht
 • ruse
 • gjermanisht
 • Spanjisht

Monedhat

Të kesh një prani ndërkombëtare kërkon që Winspark Casino të pranojë monedhat kryesore globale. Seksioni i arkëtarit i lejon lojtarët të përdorin monedhat lokale në Kanada, MB dhe Australi. 

Lista e mëposhtme tregon disa monedha të pranuara që mund të përdorni për depozita dhe tërheqje: 

 • NOK
 • AUD
 • CAD
 • USD
 • EUR

Software

Zgjedhja e gjerë e lojërave në hollin e Winspark përmban lojëra nga zhvilluesit më të vlerësuar. Të gjitha lojërat janë të pajtueshme me pajisjet e lojrave të përdorura gjerësisht dhe mund të hapen në modalitetin flash pa i shkarkuar ato në telefonin tuaj. 

Gjithçka që ju nevojitet është një lidhje e besueshme në internet për të luajtur, për të kërkuar bonuse dhe për të fituar shumë. Ju mund të gjeni lojëra me burim nga kompanitë e mëposhtme kur luani në këtë kazino:

 • Evolucioni
 • iSoftBet
 • Leander
 • Anakatech Gaming

Support

Mbështetja e klientit është e disponueshme në kazino Winspark. Ne rekomandojmë të lexoni pyetjet e shpeshta të listuara për zgjidhje të shpejta për problemet e zakonshme që lidhen me pretendimin e bonuseve, kryerjen e pagesave, kërkesën për arkëtime dhe përdorimin e llogarisë. 

Çështjet më komplekse mund të adresohen duke kontaktuar kujdesin ndaj klientit përmes një prej kanaleve të mëposhtme të komunikimit: 

Si e vlerësojmë Winspark Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Kazino celulare Winspark është një kazino me përvojë që di të mirëpresë lojtarët e rinj dhe t'i mbajë të lidhur lojtarët ekzistues. Bonuset e mirëseardhjes janë të mjaftueshme për lojtarët e rinj që të vizitojnë të gjithë kazinonë përpara se të bëjnë depozita dhe të zgjerohen në një bonus masiv rimbushje pasi lojtarët të përfundojnë depozitën fillestare. 

Pranimi i monedhave kryesore i lejon lojtarët të luajnë me besim dhe të bëjnë transaksione në seksionin e arkëtarit pa u konvertuar në ato të zakonshme si USD. 

Megjithëse kazino celulare Winspark nuk ofron lojëra nga shumica e zhvilluesve të programeve kompjuterike të nivelit më të lartë, ajo ende ka një përzgjedhje të madhe lojërash. Të apasionuarit pas lojërave të tavolinës mund të vizitojnë seksionin e kazinosë live dhe të sfidojnë një tregtar të drejtpërdrejtë. Kazino celulare Wisnpark është një kazino në rritje; prandaj presim më shumë veçori së shpejti.

Deposits

Winspark Casino pranon pagesa nga disa opsione bankare. Menaxhmenti kontrollon çdo metodë për shpejtësi dhe besueshmëri, duke i lejuar anëtarët të shijojnë përpunimin e shpejtë dhe të sigurt të pagesave. 

Shumica e metodave bankare të pranuara përdoren gjerësisht në vendet me tregje të fuqishme lojrash. Ato përfshijnë kuletat elektronike të mëposhtme të përpunimit të pagesave dhe kartat e debitit:

 • Visa/MasterCard
 • Skrill
 • Neteller
 • CASHlib
 • PaysafeCard
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Cashlib
EPS
Interac
MasterCard
MisterCash
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Austria
Brazili
Irlanda
Japonia
Kili
Luksemburgu
Peruja
Polonia
Portugalia
Sllovenia
Zvicra
SoftwareSoftware (1)
Netoplay