Yako Casino Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Yako Casino
Yako Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Pranon me besim
+ Lojërat Slingo në dispozicion
+ Bonuset e rrotullimeve falas

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit Card
Entropay
Maestro
MasterCardNeteller
POLi
Paysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (26)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Lithuanian litai
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (17)

About

Yako Casino është një kazino në internet që u krijua në 2015 nga L&L Europe Ltd Casinos, me synimin për të frymëzuar argëtim, ngjyra dhe jetë të re mes lojtarëve të kazinosë në internet. Yako Casino është një platformë me reputacion që është e licencuar nga dy organe, Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar.

Games

Yako Casino është një parajsë e derrit për lojtarët që kërkojnë lojëra elektronike video. Ka qindra prej tyre në vend. Ofrohen të gjitha lojëra elektronike jackpot progresive si Arabian Nights, Hall of Gods, Mega Moolah dhe Mega Fortune. Në dispozicion janë gjithashtu lojëra tavoline, duke përfshirë dhjetëra lojëra tradicionale si baccarat, craps, ruletë, poker dhe blackjack.

Withdrawals

Edhe pse jo aq shumë sa metodat e depozitimit, metodat e tërheqjes në Yako Casino janë me sa duket të mjaftueshme për të mos bllokuar asnjë lojtar kazino nga konvertimi i fitimeve të tyre në para të vërteta. Disa nga opsionet e disponueshme të tërheqjes përfshijnë kartat e kreditit, transfertat bankare, Skrill, WebMoney, InstaDebit, Neteller, EcoPayz, Entropay dhe kartat e debitit.

Languages

Yako Casino mund të luhet në shumë opsione të ndryshme gjuhësore, si gjermanisht, suedisht, norvegjeze, finlandisht dhe anglisht. Edhe pse disa kazino kanë më shumë opsione gjuhësore sesa Yako Casino, nuk është çudi që vetëm disa gjuhë mbështeten, duke marrë parasysh faktin se kazino filloi vetëm në 2015.

Promotions & Offers

Ndërsa ka shumë promovime të vazhdueshme, bonusi i mirëseardhjes është padyshim bonusi më i popullarizuar i gjetur në Yako Casino. Anëtarët e rinj marrin një bonus mirëseardhjeje deri në 222 €, së bashku me 22 rrotullime falas. Kazinoja gjithashtu u jep lojtarëve një bonus kthimi parash prej 10% në baza javore, plus disa bonuse të tjera speciale javore dhe mujore.

Live Casino

Shërbimi i kujdesit ndaj klientit është i disponueshëm përmes telefonit, bisedës live dhe emailit. Stafi mbështetës i përgjigjet pyetjes së lojtarit sapo të marrë mesazhin. Nga bonuset e kazinosë deri te problemet e llogarisë, ato japin përgjigje për gjithçka. Stafi është gjithashtu miqësor dhe i disponueshëm 24/7. Lojtarët gjithashtu mund të vizitojnë FAQ-të, ku janë adresuar edhe disa çështje.

Software

Yako Casino ka softuer të zhvilluar mirë me një ndërfaqe të lehtë për t'u naviguar për lojtarët. Softueri i kazinosë vjen nga furnizues të ndryshëm, duke përfshirë, por pa u kufizuar në Microgaming, IGT, Play'n GO, Evolution Gaming, Next Generation, Net Entertainment, Spigo, Playson dhe Lega. Softueri ngarkohet shpejt dhe është i pajtueshëm me pajisjet desktop dhe celular.

Support

Yako Casino është një platformë dinamike që luhatet me atë që është në modë dhe popullore, për të adresuar nevojat e lojtarëve të saj. Në këtë frymë, kazinoja ka platformën e lojës së menjëhershme që mund të luhet në shfletues, pa asgjë si shkarkimi i softuerit. Platforma funksionon pa probleme në pajisjet desktop dhe celular; kështu, lojtarët mund të bastojnë në lëvizje.

Deposits

Për qëllime sigurie dhe lehtësie, lojtarët e Yako Casino kanë disa metoda depozitimi që mund të përdorin për të ngarkuar balancat e llogarisë së tyre. I gjithë informacioni financiar konvertohet në të dhëna të palexueshme përpara se të transferohet. Metodat e depozitimit përfshijnë MasterCard, Maestro, transfer bankar, Paysafe Card, Neteller, Skrill, Visa, Visa Electron dhe Entropay, vetëm për të përmendur disa.