YOJU Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
YOJU
YOJU is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet
+ Ndërfaqe e pastër dhe e lehtë
+ Depozitë dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
+ Bonus bujar i rrotullimeve falas

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjesBonusi javorKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Interac
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Siru Mobile
Skrill
SticPay
Venus Point
Visa
iDebit
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Australia
Japonia
Kanadaja
Norvegjia
SoftwareSoftware (45)
1x2GamingAmatic Industries
August Gaming
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
BetsoftBlueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
Fugaso
GameArtHabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Leander GamesLuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayQuickspinRed Tiger GamingRelax Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet

About

Kazino online YOJU është në funksion që nga viti 2020. Marka funksionon nën menaxhimin e kompanisë Dama NV. Operatori ka punuar në faqet e internetit të lojërave të fatit për më shumë se 10 vjet dhe ka përvojë të gjerë në organizimin e aktiviteteve të lojërave të fatit. Kompania është e licencuar nga Curacao 8048/JAZ2020-013 dhe është i regjistruar në atë juridiksion me numrin 152125.

Dallimi kryesor midis kësaj marke dhe të tjerëve është përkushtimi i saj ndaj ndershmërisë maksimale dhe lojërave të përgjegjshme.

 • Informacioni i rëndësishëm (rregullat, politika e bonusit, etj.) nuk fshihet në fund të faqes. Dokumentet vendosen në kolonën e menysë së bashku me lojërat, kontaktet dhe promovimet.
 • Çdo lojtar mund të vendosë kufij në kabinetin personal: për një depozitë, shumën e bastit, shumën e humbjes, kohën për ftohje dhe vetëpërjashtim.
 • Politika e bonusit tregohet sa më qartë që të jetë e mundur.

Kjo kazino në internet Australia ka universin e saj dhe është emëruar pas yojies - përbindëshat e vegjël. Misioni i saj është t'u japë vizitorëve gëzimin e kumarit cilësor.

YOJU

Games

Kazinoja më e mirë në internet YOJU ofron më shumë se 3000 lojëra, dhe përzgjedhja shtohet çdo javë. Biblioteka e markës YOJU përmban produkte nga 60+ marka të kazinove në internet nga e gjithë bota. Ju mund të luani:

 • Rreth 3,000 pokies, shumica e të cilave pranojnë gjithashtu kriptovaluta;
 • 300+ jackpots;
 • 300+ lojëra kazino live;
 • Rreth 300 lojëra tavoline, duke përfshirë mbi 100 variacione të ruletit;
 • Gjithashtu, ju mund të luani bingo, llotari dhe lojëra të tjera.

Për të lundruar shpejt nëpër produktet e lojërave, përdorni menutë dhe filtrat. Do të gjeni kategori të tilla si të reja, të njohura dhe të tjera nën seksionin "Lojërat" të menysë. Dhe do të shihni Kategoritë, Ofruesit, filtrat e monedhës në faqen mbi banderolat e lojërave.

Withdrawals

Kufijtë e tërheqjes janë nga 20 deri në 4000 AUD. Afati varet nga sistemi i zgjedhur i pagesave. Kartat bankare zakonisht zgjasin 3-5 ditë, ndërsa kuletat elektronike dhe kriptovalutat i përpunojnë pagesat në çast. Kazinoja nuk ngarkon asnjë komision, por ju duhet të merrni parasysh tarifat e pagesave.

Bonuses

YOJU Casino ofron një program të gjerë bonusesh, ku do të gjeni oferta tradicionale dhe të pazakonta.

Oferta klasike është bonusi i mirëseardhjes, i cili përbëhet nga 4 pjesë:

 • Shpërblim për 1 depozitë - 100% + 120 FS.
 • Shpërblimi për depozitën e dytë - 50% + 50 FS.
 • 3 bonus depozitash — 35% + 50 FS.
 • Çmimi për depozitën e 4-të - 120 FS.

Ju duhet të depozitoni një minimum prej 20 AUD ose 10 € për ta aktivizuar atë. Gjithashtu, duhet të vendosni bast paketën e mirëseardhjes brenda 7 ditëve me një bast prej x40. Ju lutemi shikoni politikën e bonusit, e cila jep të gjitha detajet.

Një ofertë e pazakontë është Lotaria Newbie. Lojtari merr "kristale" për depozitat, dhe këto kristale veprojnë si bileta lotarie. Vizitori mund të fitojë deri në 500 AUD + 1700 FS duke marrë pjesë në Udhëtimin Magjik.

Çfarë tjetër ofron marka YOJU:

 • Drue Tedective - një kërkim në të cilin një lojtar njihet me faqet thelbësore të kazinosë dhe merr një kod promovues;
 • Dita e Masterit të mbështjelljes - mund të merrni 30, 70, 100 rrotullime falas për depozitë çdo të mërkurë;
 • Reel Hot Chili Party - shpërblime të depozitave të së premtes.

Languages

Faqja e internetit funksionon në japoneze, gjuhë norvegjeze, angleze dhe gjermane.

Software

Bonusi pa depozitim i kazinosë online YOJU bazohet në platformën SoftSwiss. Është një markë e teknologjisë së lartë që mbështet një numër masiv të produkteve të lojërave dhe mund të përballojë një fluks të madh vizitorësh. Do të thotë që lojërat këtu shkojnë pa probleme, kështu që nuk ndalet në lojën e rëndësishme.

YOJU kazino online në Australi Paratë e vërteta marrin masa të plota sigurie. Marka operon në platformën SoftSwiss të njohur për ofrimin e saj cilësor të ankandeve, portaleve sportive dhe shkëmbimeve të kriptomonedhave. Të gjitha këto projekte kanë numër kolosal të vizitorëve – dhe platforma ofron siguri të lartë për të gjithë.

Support

YOJU kazino online ofron mbështetje në të gjitha frontet! Ju mund të kontaktoni stafin gjatë gjithë kohës përmes kanaleve të mëposhtme të komunikimit:

 • përmes bisedës live në faqen e internetit;
 • me email në support@yoju.casino;
 • formulari i komenteve në faqen e Kontakteve.

Ne rekomandojmë gjithashtu të kontrolloni FAQ-të tona për përgjigjet e pyetjeve të zakonshme.

Deposits

Bonusi pa depozite në kazino online YOJU ka mënyra komode pagese për transaksione. Ju mund të përdorni:

 • Sistemet e pagesave në internet Skrill, Paysafecard, etj.;
 • Pagesat celulare si Siru;
 • Transferta bankare në internet;
 • Kartat e kreditit dhe debitit;
 • Kriptovalutat përmes Coinspad.

Kufiri i depozitave për shumicën e sistemeve varion nga 10 deri në 6000 AUD. Transfertat kryhen menjehere, me tarifa zero.