YYY Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
YYY
YYY is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisa
Trusted by
Curacao
Total score7.5
Përfitimet
+ Kazino arabe
+ Pranohen pagesat popullore
+ Mbështetje 24/7

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Arabe
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (52)
Age of Empires
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
Dota 2
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Kabaddi
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Motorsport
Netball
Overwatch
Poker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Valorant
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (6)
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Iraku
Jemeni
Jordania
Katari
Kuvajti
Libani
Libia
Omani
SoftwareSoftware (14)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EndorphinaEvolution GamingGameArt
Iron Dog Studios
NetEnt
Platipus Gaming
QuickfireQuickspinThunderkick

YYY

YYY Casino është një kazino miqësore me celularin e lançuar në vitin 2018. Fillimisht, ajo synoi t'u shërbente nevojave të lojërave të popullatës arabe. Megjithatë, ai po zgjerohet ngadalë për të arritur më shumë lojtarë në mbarë botën. Është një destinacion i njohur celular midis lojtarëve dhe operon nën një licencë të vlefshme iGaming nga Qeveria e Curacao.

Me më pak kazino në internet që synojnë këtë popullatë, YYY Casino bën çmos për të përshtatur preferencat dhe kërkesat e tyre specifike. Kjo kazino celulare ka një ndërfaqe moderne që është miqësore për përdoruesit dhe e lehtë për t'u naviguar. Në këtë artikull, ne do të bëjmë një përmbledhje të thelluar të kazinosë celulare të YYY Online dhe do të shohim ofertat e saj.

Pse të luani kazino celulare YYY

Nëse jeni duke kërkuar për një platformë të nivelit të lartë të lojërave të fatit, kazino celulare YYY mund të jetë zgjedhja juaj më e mirë. Ata kanë një përzgjedhje mbresëlënëse lojërash, me tituj nga zhvillues të shquar me zhanre që variojnë nga automatet deri te lojërat e tavolinës dhe tregtarët e drejtpërdrejtë. Si lojtarët e rinj ashtu edhe ata me përvojë do të impresionohen nga bonuset dhe promovimet e ndryshme me kërkesa të drejta bastesh.

Kazinoja ofron një logo lehtësisht të dallueshme dhe një ndërfaqe intuitive të përdoruesit. Lojtarët kërkojnë një kënaqësi në dunat e rërës së Dubait me Burj Khalifa në vend. YYY Casino mbështet mënyra dhe monedha të shumta pagese. Lojtarët gëzojnë mbështetjen e klientit gjatë gjithë orarit përmes bisedës live, emailit dhe WhatsApp.

Aplikacionet e kazinosë YYY

YYY Casino ka siguruar që përdoruesit e celularëve të jenë të rehatshëm duke luajtur përmes veçorisë së luajtjes së menjëhershme të ndërtuar mbi teknologjinë HTML5. Në vend që të instalojnë një aplikacion celular, lojtarët mund të vizitojnë kazinonë direkt nga shfletuesi i tyre celular. Përfitimi i një aplikacioni celular është që lojërat ngarkohen më shpejt; megjithatë, me rritjen e lidhjeve të internetit, kjo nuk është më një shqetësim.

YYY Online ka krijuar një version të përgjegjshëm celular që do të funksionojë pa probleme në smartphone tuaj. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të lundroni në Kazino YYY nga shfletuesi juaj celular. Kjo eshte e gjitha! Do të drejtoheni drejtpërdrejt në faqen miqësore për celularin e kazinosë.

Ku mund të luaj YYY Mobile Casino

Në YYY Casino, nuk keni nevojë të shkarkoni dhe instaloni ndonjë aplikacion celular për të luajtur në smartphone tuaj. Kazinoja është ndërtuar me një veçori të luajtjes së menjëhershme që funksionon pa probleme në shumicën e pajisjeve celulare. Lojtarët gëzojnë të gjitha veçoritë e disponueshme për lojtarët e tjerë që përdorin PC. Ky sajt i kazinosë celulare përshtatet automatikisht me madhësinë e ekranit celular. Kjo u mundëson lojtarëve të aksesojnë të gjitha veçoritë nga komoditeti i shtëpive të tyre. Lojtarët mund të hyjnë dhe të luajnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë nga kudo, në çdo kohë, për sa kohë që kanë një lidhje të qëndrueshme interneti.

About

YYY Casino është një kazino online miqësore për celularin e nisur në vitin 2018. Është pjesë e markës YYY Network në komunitetin e Arabisë dhe është e lidhur me Velorum Corporation. Kjo kazino celulare ka një licencë Curacao duke i dhënë asaj një status legjitim midis lojtarëve. Ata mbështesin praktikat e përgjegjshme të lojërave të fatit dhe ofrojnë shumë mjete për lojtarët.

Games

YYY Casino ka një koleksion të shkëlqyer lojërash kazino të mundësuar nga ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit të lartë. Ato variojnë nga lojëra elektronike online te lojërat e tavolinës dhe tregtarët e drejtpërdrejtë. Këto lojëra vijnë me grafikë me cilësi të lartë dhe animacione të qetë. Lojërat e bazuara në RNG auditohen rregullisht për drejtësi në lojë.

Slots

Makinat e fatit në YYY Casino do të jenë një surprizë e këndshme për çdo lojtar. Kjo kazino ka lojërat slot më të fundit dhe më të njohura nga zhvilluesit kryesorë të industrisë. Për t'ju dhënë një shije të shkurtër, disa nga lojërat kryesore përfshijnë:

 • Libri i të vdekurve
 • Kërkimi i Gonzos
 • Vëllezërit Taco
 • Zonja me fat Hëna
 • Mega Fortune

Lojëra tavoline

Kur luajnë një lojë tavoline, lojtarët mblidhen rreth një tavoline që është përshtatur për atë lojë. Lojërat priten nga një tregtar virtual dhe rezultatet krijohen rastësisht. Disa nga lojërat vijnë me baste anësore që synojnë lojtarë të lartë. Lojërat e njohura të tryezës përfshijnë:

 • Z. Mini Ruletë
 • Blackjack 3D
 • Baccarat Mini
 • Komisioni Baccarat Zero
 • Blackjack (3 Dora)

Video Poker

YYY Casino ka një koleksion të gjerë të lojërave video poker. Lojërat kanë rregulla të ndryshme, por herë pas here mund të bëhen fitore të mëdha. Video poker bazohet në sistemin RNG; prandaj lojtarët sfidojnë një tregtar virtual. Disa nga titujt e njohur të pokerit të videove në Kazino YYY përfshijnë:

 • Kazino Hold'em
 • Oasis Poker
 • Dhjetra ose më mirë 1 dorë
 • Joker Poker 50 Hand
 • Seria Oasis Pro

Kazino live

YYY Casino i jep përparësi lojërave të saj me tregtarë të drejtpërdrejtë, prandaj ofron më pak lojëra tavoline celulare. Lojtarët arabë do ta shohin këtë si një kazino celulare më të avancuar. Si i tillë, YYY ofron një gamë të gjerë lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. Evolution Gaming, standardi i industrisë në zhvillimin e lojërave novatore të kazinosë live online, siguron përzgjedhjen.

 • Ruletë zhytëse
 • Craps personi i parë
 • Blackjack Classic
 • Poker Triple Card
 • Bacarat me shpejtësi

Bonuses

Nëse jeni duke kërkuar për një kazino online me reputacion në vendet e Lindjes së Mesme, mos kërkoni më larg se YYY Casino. Ajo ofron bonuse dhe promovime të shumta për të plotësuar lojërat e saj të mëdha të kazinosë. Si lojtarët e rinj ashtu edhe ata me përvojë gjejnë një marrëveshje që do t'i interesojë. Çdo bonus ofron kushte specifike bonusi. Disa nga bonuset e disponueshme përfshijnë:

 • Bonusi i mirëseardhjes
 • Programi i Besnikërisë VIP
 • Oferta për kthimin e parave
 • Bonusi i Super të hënës

Payments

Ndërsa luajnë YYY Casino në celular, lojtarët mund të bëjnë transaksione duke përdorur opsione të shumta pagese të sigurta dhe të besueshme. Numri i metodave të disponueshme të depozitimit ose tërheqjes mund të ndryshojë nga një vend në tjetrin. Lojtarët duhet të plotësojnë procedurën KYC për t'u kualifikuar për të arkëtuar fitimet e tyre. YYY Casino pranon transferta bankare, kuleta elektronike, karta debiti/kredi dhe kriptovaluta. Opsionet e njohura përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • MoneyGram
 • Transferte bankare
 • Skrill
 • Kriptovaluta

Monedhat

Opsionet e monedhës në kazinonë YYY përfshijnë si paratë fiat ashtu edhe kriptomonedha të njohura. Duke pasur parasysh bollëkun e kriptomonedhës që ata pranojnë, duket se shfaqet në mesin e kazinove më të mira online kripto-miqësore në rajonin arab. Disa nga monedhat e pranuara janë:

 • USD
 • AED
 • BTC
 • ETH
 • USDT

Languages

Kazinoja celulare YYY fillimisht u zhvillua për t'u kujdesur për tregjet arabe të kazinove. Me kalimin e kohës ajo ka evoluar për të shfaqur lojtarë të tjerë në vende të ndryshme. Kjo kazino është në dispozicion në anglisht si gjuhë kryesore. Lojtarët në vendet e Lindjes së Mesme mund të hyjnë në këtë kazino online në arabisht, gjuha më e njohur në këtë rajon.

Software

Kazinoja celulare YYY ka një koleksion të jashtëzakonshëm lojërash falë partneriteteve të saj me ofruesit kryesorë të softuerëve. Zhvilluesit e softuerit kanë punuar për të siguruar që lojërat e tyre janë unike dhe të përditësuara, duke u dhënë lojtarëve një kohë të jashtëzakonshme. Disa nga ofruesit e shquar dhe me reputacion të softuerit përfshijnë:

 • NetEnt
 • Evolucioni
 • Habanero
 • Belatra
 • Bgaming

Support

Ekipi mbështetës i YYY Mobile Casino është i disponueshëm 24/7 për të ofruar ndihmë në kohë ose për t'iu përgjigjur pyetjeve të lojtarëve. Ju mund t'i kontaktoni ata përmes emailit, WhatsApp ose bisedës live nëse keni ndonjë pyetje ose ankesë. Lojtarët gjithashtu mund të kontaktojnë me ta drejtpërdrejt duke përdorur numrat e telefonit të listuar. Ata gjithashtu kanë një seksion të gjerë FAQ që mbulon shumicën e pyetjeve që mund të lindin.

Pse e vlerësojmë YYY Mobile Casino dhe aplikacionin e saj të kazinosë

Sektori i kazinove celulare ka parë rritje dhe zhvillim të konsiderueshëm në Kombet Arabe. Një shembull i mirë është Kazino YYY. Një kazino në internet miqësore për celularët e lançuar në vitin 2018. Ajo ka një koleksion fantastik lojërash kazino të mundësuar nga zhvillues të njohur softuerësh si Evolution Gaming, BGaming dhe Habanero.

YYY Casino ka një dizajn mbresëlënës me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, duke e bërë të lehtë aksesin dhe navigimin. Bonuset dhe marrëveshjet e tyre janë gjithashtu shumë fitimprurëse, me kërkesa të arsyeshme bastesh. Ka shumë opsione depozitimi dhe tërheqjeje për lojtarët dhe lojtarët mund të përdorin një gamë të gjerë kriptomonedhash. Së fundi, nëse keni nevojë për ndihmë, mos hezitoni të kontaktoni ekipin miqësor të mbështetjes. Këshillohet gjithashtu një qasje e përgjegjshme ndaj lojërave të fatit.