ZulaBet Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
ZulaBet
ZulaBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.2
Përfitimet
+ 96% Pagesa
+ Oferta bonus
+ Miqësore për celularin

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (4)
Baste falas
Bonus cashbackBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hungareze
Norvegjeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
ApcoPay
Debit CardEcoPayz
EnterCash
Hipay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
ShtetetShtetet (7)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Rusia
SoftwareSoftware (14)
SportiveSportive (34)
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Futboll
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Motorsport
Poker
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm

Rreth ZulaBet

Ky Mobile Casino u themelua në 2019 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 17/12/2020 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, ZulaBet shënon 8.2 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në ZulaBet

ZulaBet ofron lojëra të njohura si Bast në Futboll, Slotat, Ruletë, Blackjack, Poker , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në ZulaBet

Pas lojërave të ofruara nga ZulaBet ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. ZulaBet ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si NetEnt, Play'n GO, Microgaming, Red Rake Gaming, Evolution Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në ZulaBet

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, ZulaBet mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Visa, MasterCard, EcoPayz, Paysafe Card, Skrill , dhe më shumë.

Pse të luani në ZulaBet ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. ZulaBet është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për t'u ditur.