1xBet

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

1xBet

1Xbet është një platformë e mirë-krijuar e kazinove online në botën e lojërave të fatit. Kazinoja u lançua fillimisht në vitin 2007 dhe me kalimin e viteve, ajo ka fituar një ndjekës masiv. Të gjitha operacionet e tij janë legjitime pasi është i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Si rezultat, ata mund të ofrojnë shërbime për klientët e nderuar nga e gjithë bota. Ata aktualisht kanë qindra mijëra përdorues, dukshëm më shumë se shumica e kazinove online. Në këtë përmbledhje të Kazinosë 1XBet, ne do të shikojmë pse kaq shumë njerëz e preferojnë këtë kazino celulare mbi të tjerët. Disa nga përfitimet që do të zbuloni përfshijnë përputhshmërinë me celularin, bonuset për lojtarët e rinj dhe koleksionin e shkëlqyer të lojërave.

Pse të luani 1xBet Mobile Casino?

1xBet është një nga kazinotë online më tërheqëse dhe emocionuese të disponueshme tani, me një përzgjedhje të jashtëzakonshme lojërash, bonuse fantastike dhe një bonus të jashtëzakonshëm mirëseardhjeje. 1xBet ofron një libër të plotë sportiv me shanse lider në industri, një platformë të tregtarit të drejtpërdrejtë dhe baste binare, përveç përzgjedhjes së shkëlqyer të lojërave të kazinosë. Do të keni një përvojë fenomenale në këtë kazino. Ju mund të fitoni para të vërteta dhe të rritni bankën tuaj thjesht duke u angazhuar në lojën e tyre argëtuese për t'i dhënë fund të gjithave.

Aplikacionet e kazinosë 1xBet

Aplikacioni 1xBet është i thjeshtë dhe i shpejtë për t'u shkarkuar. Aplikacioni është i disponueshëm për Android dhe iOS, me versionin iOS të disponueshëm për shkarkim direkt nga App Store. Skedari APK për versionin Android mund të shkarkohet nga Libri i Sporteve 1xBet. Ky skedar është një paketë aplikacioni që ju lejon të instaloni një aplikacion në telefonin tuaj inteligjent pa kaluar në Dyqanin Google Play. Ky softuer ju mban të përditësuar për shanset dhe ngjarjet sportive. Softueri është relativisht i sigurt për t'u përdorur kur vendosni baste, depozita dhe tërheqje. Mund ta përdorni aplikacionin në çdo vend dhe kohë.

Ku mund të luaj 1xBet Mobile Casino?

Kazino celulare 1xBet mund të përdoret në çdo pajisje, qoftë një smartphone Android ose iOS. Mund të luani në një smartphone, tablet dhe iPad ndërsa jeni në lëvizje. Faqja është e mirëorganizuar dhe është mjaft e thjeshtë për t'u naviguar, veçanërisht për të sapoardhurit. Falë ndërfaqes së qetë të kazinosë, përdoruesit e celularëve mund të përdorin telefonat e tyre për funksionalitet të plotë, duke përfshirë shërbimin bankar, mbështetjen dhe lojën argëtuese. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe lojëra elektronike emocionuese mund të aksesohen nga faqja e tyre e internetit. Shkarkoni aplikacionin tuaj tani duke përdorur vegël tuaj dhe zbuloni atë që keni në dyqan.

About

Kazino celulare 1xBet është një degë në pronësi të plotë të Sergey Korsakov. Kompania mëmë është e vendosur në Qipro dhe ka degë në mbarë botën. Kazinoja celulare 1xBet është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Lobi i gjerë i lojërave në kazino celulare 1xBet është ofrues softuerësh me reputacion si Microgaming dhe NetEnt.

Games

1xBet Mobile Casino ka një shumëllojshmëri lojërash kur bëhet fjalë për lojërat e kazinosë. Faqja i bën lojërat shumë të sigurta dhe të drejta. Do të gjeni sporte si futbolli, hokej mbi akull, boksi, çiklizmi, ndër të tjera, dhe lojëra klasike të kazinosë për të bastuar. Procesi i basteve është i besueshëm dhe i shpejtë. Këtu janë disa nga varietetet kryesore të lojërave.

Blackjack

Loja njihet gjithashtu si 21 dhe është shumë e lehtë për t'u luajtur. Ai përfshin përdorimin e letrave dhe lojtari zgjedh midis goditjes, qëndrimit, ndarjes ose dyfishimit. Blackjack online është një opsion themelor dhe klasik për të gjithë përdoruesit. Disa nga varietetet e ndryshme të blackjack-ut të ofruara në 1xBets Casino përfshijnë:

 • Mini Blackjack
 • Blackjack Pro
 • Kuvertë e vetme
 • Ekspozimi i dyfishtë.

Ruletë

Për shkak të thjeshtësisë së tij, ruleta është bërë një nga variantet më të njohura të lojës në mbarë botën. Ka tre versione të kësaj loje të cilat janë në kazino celulare 1xBet. Ato përfshijnë:

 • Turbo Ruletë
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë franceze
 • Ruletë evropiane

Bakarat

Kjo lojë përfshin një bast të përcaktuar përpara lojës. Dhe mund të vini bast për opsionet e lojtarit, bankierit ose barazimit. Në 1xBet Live Casino, përdoruesit mund të hyjnë dhe ta luajnë atë në kohë reale. 

Disa nga opsionet e disponueshme të Baccarat janë:

 • Mini-Bacarat
 • Kartat e demit
 • Rrota Baccarat
 • Kartat e lumtura

 

Kazino live

Përvoja e tregtarit të drejtpërdrejtë të 1xBet është një nga më të mirat që kemi provuar. Ai vërtet kap frymën e lojërave të fatit të Kazinosë Live me dhuntinë dhe energjinë që u mungon kazinove të tjera. Ju mund të shijoni emocionet e lojërave video me cilësi të lartë me një raport të lartë pagese dhe grafikë të jashtëzakonshme. Ato përfshijnë:

 • Auto Ruletë
 • Tigri i Dragoit
 • Baccarat me shpejtësi
 • Blackjack me shumë lojëra
 • Bonus Texas Hold'Em

Bonuses

1xBet ka krijuar një reputacion si një kazino që paguan bujarisht lojtarët e saj. Pas regjistrimit, lojtarët mund të kenë akses në një Bonus 100% Match-up që dyfishon menjëherë paratë e tyre. Ju gjithashtu do të regjistroheni automatikisht në Klubin e Besnikërisë së kazinosë. Klubi VIP ofron bonuse dhe shpërblime të personalizuara bazuar në mënyrën e bastit tuaj. Ju mund të grumbulloni pikë besnikërie duke luajtur lojërat tuaja të preferuara dhe më pas t'i shfrytëzoni ato për dhurata unike. Ekzistojnë gjithashtu disa oferta të rregullta promocionale, si një Promocion 2x/Double Up të mërkurave dhe turnetë e rregullt të Ruletës. Gjeni një listë të detajuar të promovimeve të disponueshme dhe bonuseve të ofertës speciale në faqen e promovimeve të kazinosë.

Payments

Objektet bankare të kazinosë janë të sigurta dhe të sigurta, me një përzgjedhje të gjerë. Transferta bankare, karta e kreditit, e-portofoli dhe madje edhe kriptovalutat dixhitale si Bitcoin janë të gjitha opsione për depozitimin dhe tërheqjen e fondeve. Zgjedhjet bankare të aksesueshme janë të shpejta dhe të besueshme, dhe të gjitha transaksionet janë të sigurta falë teknologjisë së avancuar të kriptimit dixhital. Disa nga mënyrat e pagesës përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • Ecopayz
 • Neteller
 • Skrill
 • Paratë Yandex

Monedhat

Duke qenë një markë globale, 1xBet kërkon të lehtësojë transaksionet me arkëtarin. Prandaj, faqja i lejon anëtarët të përdorin një sërë monedhash, duke përfshirë: 

 • dollarë amerikanë
 • euro
 • Dollar Kanadez
 • Bitcoin
 • Dogecoin

Lista e plotë e të gjitha monedhave të disponueshme mund të aksesohet nën Taksonomitë në skedën Valuta.

Languages

Si një platformë ndërkombëtare lojrash në internet, ajo është krijuar për të mbështetur të gjitha gjuhët e njohura në botë, ndër gjuhët e tjera. Kjo është për të lejuar lojtarët nga e gjithë bota të përdorin dhe kuptojnë faqen e internetit. Mbështetja e klientit është gjithmonë e disponueshme, megjithëse gjuha e paracaktuar është anglishtja pasi flitet gjerësisht.

 • anglisht
 • Spanjisht
 • portugeze
 • italisht
 • turk

Live Casino

1xbet është i disponueshëm me të gjitha llojet e ndryshme të kazinove. Nëse jeni të kujdesshëm për shkarkimin e softuerit, gjë që mund ta bëni pa mundim, të gjitha lojërat këtu janë të disponueshme për lojë të menjëhershme. Për ata që preferojnë lehtësinë e telefonave inteligjentë, 1xbet ka një kazino celulare për luajtje të menjëhershme, të pajtueshme me të gjitha pajisjet kryesore.

Software

1xBet ka afër 100 zhvillues softuerësh; prandaj, pritet të ofrojë një nga platformat më të mira për lojërat e kazinosë celulare. Kjo do të thotë që ju do të shijoni grafikën dhe platformën ndërsa luani lojërat tuaja. Disa ofrues softuerësh përfshijnë sa vijon:

 • Lojëra Yggdrasil
 • Luaj'n GO
 • Mikro lojëra
 • Playson
 • Amatic Industries

Support

1xBet Casino ka një ekip të shquar dhe profesional të mbështetjes së klientit. Ata përpiqen t'u japin lojtarëve një përvojë të rehatshme në faqen e tyre. Ata zgjidhin të gjitha çështjet urgjente që hasin përdoruesit. Shërbimet e tyre mbështetëse janë në dispozicion të lojtarëve 24/7. Mund të bisedoni drejtpërdrejt me ta në faqen kryesore ose të dërgoni një email (support@1xbet-team.com). Numri i telefonit është +44 127 325-69-87. 

Pse e vlerësojmë 1xBet Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Nëse jeni duke kërkuar për një faqe të besueshme, të sigurt dhe emocionuese kumari, 1xbets Casino duhet të jetë në krye të listës suaj. Kazinoja online përpiqet t'u sigurojë të gjithë klientëve të saj një përvojë fantastike. Ato ofrojnë zbritje dhe oferta të mëdha që tërheqin lojtarë nga e gjithë bota. Alternativat e tyre bankare janë të mirëmenaxhuara dhe të sigurta, përveç bonuseve të tyre joshëse. Për të mos përmendur shërbimin e tyre të jashtëzakonshëm ndaj klientit. 

Mund të regjistroheni shpejt në kazinonë celulare 1xBet dhe të përdorni veçoritë e mësipërme nga komoditeti juaj. Mbani mend gjithmonë të luani kumar me përgjegjësi.

Total score9.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (76)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportive
Street Fighter
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (91)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
Maestro
MasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)