Kazinotë më të mira celulare në Shqipëri 2023

Kazinotë celulare janë të gjithë bujë në ditët e sotme, dhe ka dhjetëra mijëra kazino atje që specializohen në lojërat celulare. Për shkak të kësaj, gjetja e një kazinoje celulare të përshtatur për preferencat tuaja mund të jetë e vështirë.

Mos u shqetësoni - këtu në CasinoRank ne e kuptojmë zhgënjimin dhe e kemi bërë si misionin tonë të vlerësojmë dhe rishikojmë të gjitha faqet kryesore të kazinove celularë në internet, në mënyrë që të mund të përqendroheni në të luajturit në vend të zgjedhjes.

Duke pasur mbi 20 vjet përvojë në këtë fushë, ne e dimë se njohuritë tona do të jenë të dobishme për ju kur të kaloni rrugën tuaj nëpër xhunglën e kazinosë.

Hidhini një sy rishikimeve tona të kazinosë celulare më të vlerësuara, udhëzuesve strategjikë emocionues, ose pse të mos bëni një shfletim përmes lajmeve tona?

Kazinotë më të mira celulare në Shqipëri 2023
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino celulare 1xBet është një degë në pronësi të plotë të Sergey Korsakov. Kompania mëmë është e vendosur në Qipro dhe ka degë në mbarë botën. Kazinoja celulare 1xBet është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Lobi i gjerë i lojërave në kazino celulare 1xBet është ofrues softuerësh me reputacion si Microgaming dhe NetEnt. 1Xbet është një platformë e mirë-krijuar e kazinove online në botën e lojërave të fatit. Kazinoja u lançua fillimisht në vitin 2007 dhe me kalimin e viteve, ajo ka fituar një ndjekës masiv. Të gjitha operacionet e tij janë legjitime pasi është i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Si rezultat, ata mund të ofrojnë shërbime për klientët e nderuar nga e gjithë bota. Ata aktualisht kanë qindra mijëra përdorues, dukshëm më shumë se shumica e kazinove online. Në këtë përmbledhje të Kazinosë 1XBet, ne do të shikojmë pse kaq shumë njerëz e preferojnë këtë kazino celulare mbi të tjerët. Disa nga përfitimet që do të zbuloni përfshijnë përputhshmërinë me celularin, bonuset për lojtarët e rinj dhe koleksionin e shkëlqyer të lojërave.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

Themeluar nga një grup tifozësh kazino, një gjë e sigurt është se 22Bet u zhvillua duke pasur në zemër interesat e kumarxhinjve të ditëve moderne.

Bonus mirëseardhjeje deri në 750$
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Për përvojën përfundimtare të lojërave, Ruby Fortune Casino u ofron lojtarëve një shumëllojshmëri opsionesh të lojërave të fatit në internet. Jashtëzakonisht popullor që nga viti 2003, kazinoja në internet është në pronësi të Palace Group of Casinos dhe rregullohet nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Faqja është gjithmonë e disponueshme për lojtarët që kërkojnë lojëra të shkëlqyera, siguri të rreptë dhe mega pagesa.

100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

JackpotCity hapi dyert e tij në 1998, pasi mori certifikatën më të llojllojshme të lojërave të fatit; licencën e Maltës. Prej andej, kazinoja ka ofruar mega xhekpote, njëri pas tjetrit. Dhe, ata gjithashtu investuan në një sistem kriptimi më të fundit për të mbajtur të sigurta të dhënat e ndjeshme. Këtu, çdokush mund të shijojë një përvojë lojrash pa shqetësime.

Deri në 120 € + 120 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

Libri i basteve dhe sportive 20Bet u krijua në vitin 2020. Në pronësi dhe operim nga TechSolutions Group NV, kazino ofron baste të mbushura me aksione në një mjedis të sigurt dhe të sigurt kumari të garantuar nga licenca e Autoritetit të Lojërave Curacao. Ka mbi 1700 opsione bastesh me të paktën 50,000 ngjarje para ndeshjes dhe një pagesë 96%+ në ligat kryesore sportive.

Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba Mobile Casino është një kazino online miqësore me kripto, e lançuar në vitin 2019. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV, një firmë kazino me reputacion me bazë në Curacao. Wazamba Casino është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Tilaros Limited, një agjent pagesash për Rabidi NV, menaxhon të gjitha pagesat në këtë kazino. Wazamba Casino është një platformë lojrash miqësore për celularin e lançuar në vitin 2019. Ajo është në pronësi të Rabidi NV, një operator i mirënjohur kazinoje i inkorporuar në Curacao. Është një entitet motër me Boomerang, SlotsPalace, GreatWin dhe Sportaza, mes kazinove të tjera në internet. Sfondi i Wazamba Casino ju përgatit për një përvojë emocionuese në xhungël. Ka shumë kuti misterioze që presin që lojtarët të hapen.

100 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

Njerëzit që kënaqen me lojërat e fatit në lëvizje do të gjejnë shumë për të vlerësuar në Kazinon Kombëtare. Megjithëse mund të luhet në kompjuterë desktop, kazinoja është gjithashtu plotësisht e optimizuar për lojërat e fatit celular dhe është 100% e përputhshme me pajisjet e dorës Android dhe iOS si tabletët dhe telefonat inteligjentë. E operuar nga TechSolutions Group NV, National Casino ka një licencë për lojërat e fatit nga Autoriteti i Lojërave të Curacao dhe ofron qindra lojëra argëtuese dhe emocionuese për lojtarët e rinj dhe ekspertë.

Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Nomini Casino është një kazino krejt e re në internet që hapi dyert për herë të parë në gusht të këtij viti. Për shkak se Nomini Casino e sapolançuar mbështetet në një numër të madh ofruesish lojërash për të qëndruar në det në një det kazinosh në internet, mund të prisni një shumëllojshmëri të madhe lojërash në këtë platformë. Nuk duhet të shqetësoheni për seriozitetin e Nomini Casino sepse ajo ka një licencë Curacao dhe kompania e saj mëmë, 7StarsPartners, operon tashmë disa kazino të tjera në internet.

Deri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Telefonat inteligjentë janë një mrekulli dhe janë kudo. Me ekzistencën e sajteve si Mansion Mobile Casino, përdoruesit e celularëve duhet të bien dakord që t'i kenë sytë të mbërthyer në këtë teknologji të dorës. E themeluar në vitin 2004, Mansion Casino është një markë me bazë në Mbretërinë e Bashkuar me oferta shembullore. Shtëpia e qindra lojërave miqësore për celularët, këtu nuk ka oreks për lojëra.

400 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar

Spin Casino është në partneritet me Betway Ltd. Kazinoja ofron mbi 400 lojëra për të zgjedhur. Faqja e tyre e internetit është shumëngjyrëshe e shtruar mirë dhe është krijuar për të krijuar një atmosferë argëtimi dhe eksitimi sapo dikush ta vizitojë. Është miqësore për përdoruesit dhe ofron të gjitha informacionet e rëndësishme me një shikim.

Merr mbi 2000 € + 100 rrotullime 🎰
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Spin Samurai është një sajt i ri i lojërave celulare i lançuar në vitin 2020. Ajo ofron një bibliotekë të gjerë kazinoje me mbi 3000 lojëra të mundësuara nga ofrues të njohur softuerësh si Pragmatic Play, Wazdan, NetEnt dhe Spinomeal. Kazino celulare Spin Samurai është në pronësi të Dama NV, një operator veteran i kazinosë i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Spin Samurai është një kazino miqësore me celularin e lançuar në vitin 2020. Ajo krenohet si një destinacion kryesor për lojtarët me çmime të larta dhe kumarxhinj me buxhet. Kazinoja celulare Spin Samurai është në pronësi dhe operuar nga Dama NV Ajo ka një temë magjepsëse japoneze me një ndërfaqe shumëngjyrëshe, me ngjyrën e zezë si sfond që i bën ikonat të shfaqen. Do të hasni armë të ndryshme të përdorura nga Samurai gjatë mbretërimit të tyre në Japoninë paramoderne. Në thelb, faqja e internetit është e strukturuar mirë, e thjeshtë për t'u naviguar dhe është mjaft tërheqëse.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   GratoWin është një kazino celulare që u shfaq në vitin 2019. Faqja e kazinosë në internet u themelua nga një ekip novatorësh që bënë përpjekje dhe bashkuan mendimet e tyre, duke rezultuar në një platformë inovative të përshtatshme për lojtarët ndërkombëtarë.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Kazino celulare Winorama u lançua në vitin 2011 pasi një grup lojtarësh me përvojë të kazinosë vunë në dukje se pak site lojërash në treg ishin të besueshme.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Kazino celulare Scratchmania është një kazino në internet me përmasa mesatare që u krijua në 2011. Ajo është bërë një markë e njohur e lojërave online në të gjithë Evropën.

     Deri në 1000 €
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      Bettilt është një nga kazinotë më të mira në internet me një libër sportiv. Sipërmarrja, e drejtuar nga Abudantia BV filloi në vitin 2016 dhe është bërë e preferuara e fansave, veçanërisht në mesin e entuziastëve të lojërave të fatit të kazinove celularë. Bettilt Casino funksionon sipas rregulloreve të Curacao eGaming. Kazinoja ka një licencë Antillephone NV (nr. 8048/JAZ2014-034).

      300 €/1BTC + 100 rrotullime
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Pranon kriptomonedhën
      • Shumë gjuhë
      • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Pranon kriptomonedhën
      • Shumë gjuhë
      • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

      E themeluar në vitin 2019 dhe që operon nën pronësinë e Dama NV, një kompani që zotëron një licencë të lojërave të fatit Curacao, Bao është një nga platformat më unike të lojërave në mbarë botën. Që nga fillimi i saj, kazino ka qenë një temë diskutimi në botën e lojrave në internet. Ndjenja e tij unike dhe faqosja e jashtëzakonshme e veçojnë atë nga konkurrenca.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       Autoriteti i Lojërave të Maltës licencon dhe rregullon Frumzi Casino, i cili është në pronësi dhe operuar nga Romix Limited. Kazinotë duhet të plotësojnë kushte të rrepta për t'u marrë në konsideratë për një licencë nga ky organ drejtues, i cili konsiderohet gjerësisht si një nga më të besueshmet dhe më të besueshmet në industrinë e lojrave.

       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        Kazino Megapari është themeluar në vitin 2019. Është një degë tërësisht në pronësi të kompanisë Vdsoft & Script NV. Platforma është krijuar për të strehuar entuziastët e kazinosë dhe sporteve. Megapari operon nën një licencë master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Komisioni i Lojërave të Curacao. Ka mbi 400,000 përdorues aktivë. Kazino celulare Megapari është një platformë lojrash e bazuar në celular. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave kazino dhe një libër sportiv. Kjo platformë celulare e kazinosë ka bashkëpunuar me ofruesit kryesorë të softuerit për të mbajtur një lob të përditësuar të lojërave të kazinosë. Megapari ofron veçori të ndryshme emocionuese që bien në sy të një lojtari. Ky përmbledhje do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë dhe lojërat që do të hasni kur të bashkoheni në platformën e kazinosë celulare Megapari. Ky rishikim do të japë një pamje të asaj që ju pret në anën tjetër dhe do t'ju ndihmojë të vendosni nëse ia vlen të bashkoheni.

        Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         Alf Casino është një kazino që nuk është asgjë më pak se spektakolare. Kjo kazino është projektuar me madhështinë në mendje, nga dizajni i ekzekutuar mirë deri te përzgjedhja tepër tërheqëse e lojërave. Që nga fillimi i tij në 2018, Alf Casino ka shkuar më lart dhe përtej për të siguruar që të gjitha aspektet e kërkuara për sukses janë të vendosura dhe gati për t'u përdorur.

         100% deri në 300 dollarë
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Jackpote ditore
         • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
         • 1000+ lojëra elektronike
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Jackpote ditore
         • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
         • 1000+ lojëra elektronike

         BetVictor Casino është ndër operatorët kryesorë në industrinë e lojrave. Rrënjët e saj të përulura mund të gjurmohen në vitin 1946, kur William Chandler e themeloi atë. Vetëm në vitin 1963 filloi të specializohej në lojërat e fatit dhe lojërat. Sot, është një forcë për t'u marrë parasysh në industrinë e kazinove në internet. Ai u shërben mbi gjysmë milioni lojtarëve.

         Shfaq më shumë
         Shfaq më pak

         Shfleto kazinotë sipas..

         Gjej kazinonë më të mirë për ty
         ShtetetShtetet
         Programe kompjuterikePrograme kompjuterike
         BonusetBonuset
         Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit
         LojëraLojëra

         Kazino të shtuara rishtazi

         Kazino të reja emocionuese për t'u eksploruar
         Mystake
         Mystake
         Merr bonusin

         Bonuse, lojëra dhe metoda depozitimi të përditësuara rishtazi

         Bonuset
         Image
         2023 / 05 / 26

         Bonus të mirëpritur

         Shfaq më shumë >
         Bonuset
         Image
         2023 / 05 / 26

         Bonus pa depozitë

         Një nga anët negative për të luajtur në kazinotë më të mira celulare janë kërkesat për depozitimin e paketave të mirëseardhura. Për fat të mirë, kazinotë celulare në mbarë botën e kanë bërë misionin e tyre që t'i lejojnë lojtarët të çlirohen nga këto rregulla duke u ofruar atyre bonuse kazino pa depozite. Me një bonus pa depozite, ju mund të luani lojën tuaj të preferuar të kazinosë celulare pa pasur nevojë të depozitoni para.

         Shfaq më shumë >
         Metodat e depozitimit
         Image
         2023 / 05 / 26

         Skrill

         Skrill është një markë e besuar e njohur për sigurinë e saj dhe shtrirjen globale. Ai i jep përdoruesit shumë opsione të ndryshme për të bërë pagesa, madje faqja ka një seksion për konvertimin e fitimeve në kriptomonedhë. Kompania filloi me eSports dhe transaksionet e lojërave të fatit dhe tani është zgjeruar në blerjet online. Ata gjithashtu ofrojnë bonuse dhe shpërblime për klientët besnikë. Skrill u themelua në vitin 2001 dhe është me bazë në Mbretërinë e Bashkuar. Skrill mbështet mbi 40 monedha dhe një llogari mund të hapet brenda pak minutash. Siguria e sajtit merret seriozisht dhe ndryshon me kohën duke e bërë atë një mënyrë të rehatshme pagese për lojtarët. Informacioni gjithashtu mbahet privat dhe i sigurt. Skrill ka gjithashtu një vërtetim me 2 faktorë për të mbajtur të sigurt informacionin e lojtarëve. Lojtarët mund të bëjnë depozita dhe tërheqje shpejt dhe me efikasitet pa probleme sigurie.

         Shfaq më shumë >
         Metodat e depozitimit
         Image
         2023 / 05 / 25

         Visa

         Viza është një nga mënyrat më të pranuara të pagesës në botë. Konsiderohet të jetë një metodë e besueshme dhe e lehtë për depozitimin dhe tërheqjen e parave. Klientët në mbarë botën do të përdorin kartat e tyre Visa për të bërë blerje në dyqanet e tyre lokale ose online brenda pak minutash. Nuk është çudi që shumica e kazinove celularë kanë pranuar Visa si një mënyrë pagese për të hyrë në shumicën e lojtarëve të kazinove celularë.

         Shfaq më shumë >
         Metodat e depozitimit
         Image
         2023 / 05 / 25

         Neteller

         Në pronësi dhe menaxhim nga Paysafe Group, Neteller është një sistem i shquar pagesash online i themeluar në vitin 1999. Disa individë e ngatërrojnë atë me një bankë, por nuk është ashtu. Nuk u jep hua përdoruesve fonde. Në vend të kësaj, ajo lehtëson lëvizjen e tyre. Veçanërisht, Neteller ka ekzistuar për më shumë se dy dekada. Kjo i ka mundësuar asaj të fitojë besimin e miliona përdoruesve në mbarë botën. Këto përfshijnë tifozët e lojërave të fatit në internet që eksplorojnë platforma të ndryshme për të luajtur lojëra kazino.

         Shfaq më shumë >

         Të rejat e fundit

         Betsoft Gaming rrit përzgjedhjen e lojërave të tavolinës me Jackpots Supreme 777
         2023-05-25

         Betsoft Gaming rrit përzgjedhjen e lojërave të tavolinës me Jackpots Supreme 777

         Betsoft, një zhvillues kryesor i lojërave me orientim celular, ka kujtuar fansat e saj Blackjack që dëshirojnë diçka më shumë. Kjo ndodh pasi kompania publikoi Supreme 777 Jackpots, një lojë Blackjack që ruan përvojën klasike duke shtuar eksitimin e basteve anësore të Perfect Pairs dhe veçorive të Jackpot Progresiv.

         Përmirësoni kohën tuaj të lojës në LevelUp me Promovimin Lucky Burst
         2023-05-23

         Përmirësoni kohën tuaj të lojës në LevelUp me Promovimin Lucky Burst

         MobileCasinoRank është gjithmonë në kërkim për t'ju ndihmuar të gjeni bonuse dhe promovime të reja për lojtarët e kazinosë celulare. Këtë javë, gjetëm promovimin "Lucky Burst" në LevelUp, një aplikacion i besueshëm i kazinosë celular i licencuar nga Qeveria e Curacao. Pra, për çfarë është ky bonus dhe pse e zgjodhëm atë për ju? Lexoni për të zbuluar!

         BetConstruct e bën përmbajtjen kripto më të aksesueshme me lojën "Aligator Validator".
         2023-05-19

         BetConstruct e bën përmbajtjen kripto më të aksesueshme me lojën "Aligator Validator".

         BetConstruct, një furnizues kryesor i lojërave të kazinosë celulare, ka shpallur Alligator Validator, lojën e saj inauguruese të ndërtuar vetëm duke përdorur teknologjinë blockchain. Në këtë lojë, operatorët dhe lojtarët e kazinosë celulare do të përdorin teknologjinë blockchain për të kryer të gjitha transaksionet. BetConstruct thotë se Alligator Validator krenohet me grafikë të gjallë, mekanikë moderne të lojës dhe një sistem pagese krejt të re të bazuar në blockchain.

         Shijoni korrjen e parakolpit në lojën e kopshtit Duolitos nga Swintt
         2023-05-18

         Shijoni korrjen e parakolpit në lojën e kopshtit Duolitos nga Swintt

         Më 17 maj 2023, Swintt, një furnizues kryesor i softuerit, njoftoi se po i gjurmonte rrënjët në Kopshtin Duolitos. Është një lojë me temë fermën që i lejon lojtarët të gjenerojnë shpërblime në një veçori të Rrotullimeve Falas, duke shkaktuar në fund të fundit katër jackpot-et fikse. Dhe për t'u dhënë lojtarëve një atmosferë bujqësore, loja është vendosur në një fushë të harlisur dhe qiell të pastër.

         Historia e kazinove celulare

         Historia e kazinove celulare

         Vitet e fundit, kumari është zhvendosur nga të qenit një përvojë live në një përvojë online.

         Vetë përvoja në internet ka ndryshuar gjithashtu me kalimin e kohës. Që në fillim, ishte një produkt i lojërave të fatit në internet për desktop. Tani, ai është zhvendosur për t'u përdorur në telefonat celularë dhe tabletët.

         Shumë faqe kazinoje kanë zhvilluar versionet e tyre celulare të faqeve të tyre të desktopit për të ndjekur trendin në internet për t'u përshtatur me këtë prirje.

         Disa kazino ofrojnë bonuse speciale për lojtarët e celularëve dhe tabletëve kur shkarkojnë lojëra ose aplikacione, duke i bërë kazinotë në internet për celular një nga tendencat me rritje më të shpejtë brenda iGaming viteve të fundit.

         Të gjitha kazinotë që ofrojnë këto bonuse janë të listuara në drejtorinë CasinoRank®. Duhet të jetë e lehtë për t'u aksesuar dhe për të shijuar lojën tuaj të preferuar në çdo pajisje!

         Historia e kazinove celulare
         Aplikacione kazino celulare me para të vërteta

         Aplikacione kazino celulare me para të vërteta

         Nëse jeni duke luajtur kumar në një aplikacion kazino celular për të fituar para të vërteta si një lojtar profesionist, duhet të depozitoni dhe të provoni para.

         Të gjitha kazinotë kanë terma dhe kushte që kufizojnë fitimet tuaja nëse nuk jeni duke vënë baste dhe duke depozituar para të vërteta.

         Rrotullimet dhe shpërblimet falas janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të filluar, por nuk do të fitoni kurrë shumë nëse përdorni vetëm kodet e bonusit dhe bonuset e rrotullimit falas.

         Aplikacione kazino celulare me para të vërteta
         Lojërat falas të kazinosë celulare

         Lojërat falas të kazinosë celulare

         Nëse jeni i ri në faqet e kazinove në internet për celular - Lojërat falas të kazinosë celulare janë një mënyrë e shkëlqyer për të filluar.

         Kumarxhinjtë profesionistë dhe fituesit e mëdhenj shpesh e përdorin atë për të zbuluar kazinotë për të ditur se ku mund të përfundojnë me fat.

         Nëse shpresoni të fitoni para të vërteta, nuk ka asgjë më shumë se të luani me para të vërteta. Nëse dëshironi të fitoni para të vërteta, duhet të vini bast me para të vërteta. Lojërat falas në celular janë një mënyrë e shkëlqyer për të lagur këmbët tuaja.

         Lojërat falas të kazinosë celulare
         Tendencat e kazinosë celulare në internet

         Tendencat e kazinosë celulare në internet

         Ndërsa teknologjia e re po zhvillohet dhe lëshohet, mënyrat e reja për të luajtur lojëra kazino celularë po ndryshojnë. Në Shtetet e Bashkuara, vlerësohet se ka 104 pajisje celulare për çdo 100 qytetarë.

         Me zhvillimin e versioneve të reja të telefonave, njerëzit zotërojnë pajisje të shumta celulare.

         Me modelet më të fundit të pajisjeve celulare, kazinotë celulare duhet të përmirësohen me teknologjinë dhe softuerin më të fundit për të ofruar përvojat më të mira të lojërave për lojtarët.

         Në vitet e fundit, përparime të tilla si softueri i aktivizuar me zë janë ndërtuar në sistemet operative të pajisjeve celulare më të reja.

         Me kalimin e kohës, njohja e zërit zëvendëson ekranin me prekje, duke ndryshuar kështu mënyrën se si lojtarët ndërveprojnë me kazinotë celulare.

         Kazinotë celulare mund të fillojnë një trend të ri duke pasur lojtarë që ndërveprojnë me kazinotë celulare përmes njohjes së zërit në vend të ekranit me prekje.

         Kompanitë e tilla të zhvillimit të softuerit si SlotMillion dhe Oculus Rift kanë filluar të ndryshojnë përvojën e lojërave për mirë duke prezantuar një prototip të lojërave të kazinosë celulare të realitetit virtual.

         Lojtarët do të jenë në gjendje të lëvizin në një dhomë ose ambient kazinoje 360 gradë.

         Duke prezantuar realitetin virtual për kazinotë celulare, lojtarët mund të përjetojnë një mënyrë më realiste të basteve në lojërat e tyre të preferuara.

         Një nga tendencat që u shfaq në vitin 2016 për kazinotë celulare ishin opsionet e ndryshme të pagesave.

         Tendencat e kazinosë celulare në internet
         Luaj lojra kazino në pajisjet celulare

         Luaj lojra kazino në pajisjet celulare

         Ashtu si të gjitha industritë e tjera, më shumë kazino tani po aplikojnë qasjen e para celulare për lojërat dhe produktet e tyre.

         Kjo do të thotë një përvojë e përshtatur e kazinosë për çdo pajisje celulare, e cila u jep lojtarëve një përvojë të shkëlqyer lojrash.

         Problemet e kaluara tani janë zhdukur kur bëhet fjalë për të luajtur kazino në telefonin dhe tabletin tuaj.

         Përpara vitit 2014, shumica e kazinove nuk aplikonin një qasje të parë në celular, që do të thoshte se lojtarët kishin probleme me shikueshmërinë kur luanin lojërat përmes një kazinoje celulare.

         Megjithatë, kjo ka ndryshuar me kohën. Lojtarët në ditët e sotme janë në gjendje të luajnë lojëra në aplikacionin e tyre të kazinosë celulare pa asnjë vështirësi.

         Kazinotë e iPhone

         Apple iPhone është një celular ikonik i lançuar nga Apple në versionin e tij të parë në vitin 2007.

         iPhone është një makinë e shkëlqyer për t'u përdorur për telefonata, mesazhe dhe shfletim në internet, por pak njerëz e dinë se është gjithashtu një nga pajisjet më të mira të kazinosë në treg.

         Të gjitha kazinotë më të mëdha që listojmë, të gjitha kanë lojëra të përshtatura të mbështetura nga iPhone.

         Kazinotë iPad dhe tableta

         iPad dhe tabletët e tjerë janë gjithashtu pajisje të shkëlqyera për t'u përdorur kur luani në faqet më të mira të kazinove në internet për celular.

         Në përgjithësi, ata kanë të njëjtat avantazhe si iPhone, por me një ekran edhe më të madh dhe kohë më të gjatë të baterisë në krahasim me një iPhone.

         Kazinotë Android

         Kazinotë Android janë kazino të përshtatura për sistemin operativ Android.

         Vetë sistemi operativ u lançua në konkurrencë me iPhone nga Google në vitin 2007. Android ka shumë dallime dhe ka diskutime të rëndësishme në mbarë botën nëse jeni një person i Apple iPhone ose Google Android.

         Të luash lojëra kazino celulare në telefonat Android është gjithmonë një përvojë e këndshme. Ashtu si iPhone, zhvilluesit e programeve kompjuterike të kazinosë kanë bërë një punë të shkëlqyer duke krijuar një përvojë të jashtëzakonshme të kazinosë në internet për telefonat Android.

         Luaj lojra kazino në pajisjet celulare
         Si të zgjidhni aplikacionin më të mirë të kazinosë celulare?

         Si të zgjidhni aplikacionin më të mirë të kazinosë celulare?

         Zgjedhja e kazinosë më të mirë celulare mund të jetë e ndërlikuar. Misioni ynë është ta bëjmë zgjedhjen tuaj sa më të lehtë. Kështu, ne do t'ju ndihmojmë dhe do të rendisim se çfarë duhet të keni kujdes.

         Ofertë bonus

         Ka mënyra për të kontrolluar nëse një kazino celulare i përshtatet nevojave tuaja apo jo. Së pari, hidhini një sy ofertave të bonusit. Sa më e lartë të jetë shuma, aq më shumë para me të cilat do të keni për të luajtur.

         Eksperienca e perdoruesit

         Pasi të keni zgjedhur një kazino celulare në internet ku dëshironi të luani, klikoni lidhjen tonë të bonusit për të ridrejtuar dhe shlyer bonusin tuaj.

         Nëse gjithçka duket mirë në telefonin ose tabletin tuaj, zhvilluesit në kazinonë që keni zgjedhur kanë bërë një punë të shkëlqyer duke krijuar një përvojë fantastike përdoruesi për pajisjen tuaj.

         Rekomandime të përgjithshme

         Çfarë metodash depozitimi dhe tërheqjeje pranon kazinoja juaj? A do të mund të depozitoni dhe tërhiqni para?

         Vizitoni seksionin e lojës për të parë se cilët ofrues të lojërave mbështeten; sigurohuni që ata të kenë lojëra kazino që ju ndiheni rehat dhe të emocionuar për të luajtur.

         Filloni ngadalë; depozitoni një shumë më të vogël parash së pari për të parë se gjithçka po funksionon siç pritej.

         Sigurohuni që të lexoni termat dhe kushtet.


         Si të zgjidhni aplikacionin më të mirë të kazinosë celulare?
         Si mund ta di që një kazino celulare duhet të besohet?

         Si mund ta di që një kazino celulare duhet të besohet?

         Këtu në CasinoRank, ne kemi krijuar një listë kontrolli për t'ju ndihmuar të gjeni një kazino celulare të besuar.

         Lista kontrolluese e besimit CasinoRank®:

         • Kontrolloni se çfarë licence ka kazinoja juaj e zgjedhur; Licencat evropiane janë zakonisht më të mirat
         • Kontrolloni etiketat e cilësisë nga organizata si Certified Fair Gambling dhe eCogra.
         • Kontrolloni nëse uebsajti juaj i zgjedhur i kazinosë në internet celular është i koduar me certifikata sigurie si SSL.
         Si mund ta di që një kazino celulare duhet të besohet?
         Si mund ta di që një kazino celulare është e drejtë?

         Si mund ta di që një kazino celulare është e drejtë?

         Në ditët e sotme, mund të supozoni se të gjitha kazinotë në internet dhe celularë janë të drejta, që do të thotë se askush nuk ka ndërhyrë me shanset për të fituar ose në mënyra të tjera me softuerin.

         Nëse dëshironi të jeni të sigurt, mund të kontrolloni gjërat e mëposhtme në faqen e internetit të kazinosë tuaj të zgjedhur.

         Lista kontrolluese e drejtë CasinoRank®:

         • Softuer i besueshëm i kazinosë nga ofrues të njohur, p.sh., PlayTech, Microgaming ose NetEnt
         • Drejtësia përmes gjenerimit të numrave të rastësishëm
         • Kthehuni te vlera e lojtarit të treguar në përqindje dhe siguroheni që të merrni shanse të mira

         Si mund ta di që një kazino celulare është e drejtë?
         Përfitimet e kazinove të reja celulare

         Përfitimet e kazinove të reja celulare

         Ka disa avantazhe të lojës dhe depozitimit të parave me kazinotë e reja celulare në internet. Përparësitë janë shpjeguar më poshtë.

         Paketa Bujare të Mirëseardhjes - Kazinotë e reja shpesh ofrojnë ofertat më bujare të bonusit të mirëseardhjes. Nëse jeni me fat, ndonjëherë mund të merrni edhe një bonus mirëseardhjeje në kombinim me rrotullime falas.

         Bonusi i mbajtjes - Disa kazino u japin lojtarëve të tyre bonuse të mëdha mbajtjeje dhe riaktivizimi për të mbajtur lojtarët e tyre dhe për të shpërblyer lojtarët më të mirë në platformë.

         Mbështetja e Klientit - Kazinotë e reja zakonisht janë të jashtëzakonshme kur bëhet fjalë për mbështetjen e klientit. Ata punësojnë talentin më të mirë për t'u siguruar që klientët e tyre janë të lumtur dhe të kënaqur.

         Operacionet ndjekin standardet më të fundit - Kazinotë e reja fillojnë me një fletë të zbrazët dhe ka shumë pak gjasa që të mos i kryejnë operacionet e tyre sipas standardeve më të fundit dhe praktikave më të mira.

         Përfitimet e kazinove të reja celulare
         Krahasoni kazinotë celulare në internet

         Krahasoni kazinotë celulare në internet

         Kur krahasoi kazinotë e ndryshme në internet celular, CasinoRank® bëri një anketë të përbërë nga 6 lojtarë profesionistë.

         Ne i pyetëm se cilët janë faktorët më të rëndësishëm kur krahasojmë kazino të ndryshme celulare në internet, dhe përgjigjet janë renditur më poshtë.

         Lista kontrolluese e krahasimit CasinoRank®:

         Kushtet e përdoruesit: Kazinoja duhet të mbrojë informacionin dhe të dhënat tuaja personale.

         Opsionet e depozitave: Kazinoja që zgjidhni duhet të mbështesë opsionet më të zakonshme të depozitave.

         Opsionet e tërheqjes: Në mënyrë ideale, ju pëlqen të keni të njëjtat mundësi tërheqjeje si opsionet e depozitave.

         Kazinotë e reja: A ka ndonjë kazino të re premtuese që ka oferta të mira mirëseardhjeje dhe bonuse regjistrimi?

         Kohët e tërheqjes: Sa kohë duhet zakonisht për të paguar paratë pasi të jetë dorëzuar një kërkesë?

         Fitore të mëdha: Pagesat e pagesave të fitimeve të mëdha shpesh ndahen në ditë, javë apo edhe muaj. Kontrolloni përpara se të luani për të ditur se si do të duket procesi nëse fitoni shumë.

         Oferta bonus: Çfarë oferta bonus kanë kazinotë e ndryshme?

         Aplikacionet për iPhone / Android / Tablet: Si duket kazinoja juaj e zgjedhur në pajisjen tuaj celulare?

         Kushtet e bonusit: Cilat kushte kufizojnë mundësinë për të fituar me para bonus?

         Kërkesa për bast: Cila është kërkesa e bastit për paratë e bonusit dhe fitimet?

         Softueri i kazinosë: Çfarë softueri kazino ka për të ofruar kazinoja. Softueri i njohur është për t'u preferuar.

         Zgjedhja e lojës: Ju dëshironi të jeni në gjendje të luani lojërat tuaja të preferuara; kontrolloni përpara se të depozitoni se cilat lojëra ofrohen.

         Programi i besnikërisë: Një program i mirë besnikërie e bën përvojën më të mirë.

         Licencimi: Licencat e BE-së janë përgjithësisht më të mirat.

         Drejtësia e kazinosë: Kazinoja duhet të ketë prova të drejtësisë nga një palë e tretë.

         Mbështetje: Si mund të ndërveproni me mbështetjen e klientit? Në çfarë kohe është e disponueshme mbështetja? 


         Krahasoni kazinotë celulare në internet
         Kumar i përgjegjshëm

         Kumar i përgjegjshëm

         Mos harroni të luani me përgjegjësi. Kumari në kazinotë në internet celular bëhet me para të vërteta; është e rëndësishme që ju të keni një kufi për lojërat tuaja të fatit.

         Kjo e bën më të lehtë ndalimin kur është e nevojshme dhe nuk do të rrezikoni të humbni më shumë para sesa mund të përballoni.

         Të luash kazino celulare me para të vërteta është gjithmonë një rrezik. Nëse keni nevojë ndonjëherë për mbështetje ose keni nevojë për ndihmë për të ndaluar, ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit:

         Kumar i përgjegjshëm