Lajme

Betsoft Gaming rrit përzgjedhjen e lojërave të tavolinës me Jackpots Supreme 777
2023-05-25

Betsoft Gaming rrit përzgjedhjen e lojërave të tavolinës me Jackpots Supreme 777

Betsoft, një zhvillues kryesor i lojërave me orientim celular, ka kujtuar fansat e saj Blackjack që dëshirojnë diçka më shumë. Kjo ndodh pasi kompania publikoi Supreme 777 Jackpots, një lojë Blackjack që ruan përvojën klasike duke shtuar eksitimin e basteve anësore të Perfect Pairs dhe veçorive të Jackpot Progresiv.

Përmirësoni kohën tuaj të lojës në LevelUp me Promovimin Lucky Burst
2023-05-23

Përmirësoni kohën tuaj të lojës në LevelUp me Promovimin Lucky Burst

MobileCasinoRank është gjithmonë në kërkim për t'ju ndihmuar të gjeni bonuse dhe promovime të reja për lojtarët e kazinosë celulare. Këtë javë, gjetëm promovimin "Lucky Burst" në LevelUp, një aplikacion i besueshëm i kazinosë celular i licencuar nga Qeveria e Curacao. Pra, për çfarë është ky bonus dhe pse e zgjodhëm atë për ju? Lexoni për të zbuluar!

BetConstruct e bën përmbajtjen kripto më të aksesueshme me lojën "Aligator Validator".
2023-05-19

BetConstruct e bën përmbajtjen kripto më të aksesueshme me lojën "Aligator Validator".

BetConstruct, një furnizues kryesor i lojërave të kazinosë celulare, ka shpallur Alligator Validator, lojën e saj inauguruese të ndërtuar vetëm duke përdorur teknologjinë blockchain. Në këtë lojë, operatorët dhe lojtarët e kazinosë celulare do të përdorin teknologjinë blockchain për të kryer të gjitha transaksionet. BetConstruct thotë se Alligator Validator krenohet me grafikë të gjallë, mekanikë moderne të lojës dhe një sistem pagese krejt të re të bazuar në blockchain.

Shijoni korrjen e parakolpit në lojën e kopshtit Duolitos nga Swintt
2023-05-18

Shijoni korrjen e parakolpit në lojën e kopshtit Duolitos nga Swintt

Më 17 maj 2023, Swintt, një furnizues kryesor i softuerit, njoftoi se po i gjurmonte rrënjët në Kopshtin Duolitos. Është një lojë me temë fermën që i lejon lojtarët të gjenerojnë shpërblime në një veçori të Rrotullimeve Falas, duke shkaktuar në fund të fundit katër jackpot-et fikse. Dhe për t'u dhënë lojtarëve një atmosferë bujqësore, loja është vendosur në një fushë të harlisur dhe qiell të pastër.

Queen Play rrit lojën tuaj celular me paketën e mirëseardhjes prej 1000 €
2023-05-16

Queen Play rrit lojën tuaj celular me paketën e mirëseardhjes prej 1000 €

Është sërish koha kur MobileCasinoRank ju prezanton me më të mirat bonuse dhe promovime të kazinosë celulare. Ky artikull do të zhbëjë bonusin e mirëseardhjes prej 1000 € të Queen Play dhe do të zbulojë se si funksionon. Do të dini për depozitën minimale, kërkesat e bastit dhe kushte të tjera për t'ju ndihmuar të bëni një zgjedhje më të informuar.

Aristokrat pranon të blejë NeoGames për 1.8 miliardë dollarë
2023-05-15

Aristokrat pranon të blejë NeoGames për 1.8 miliardë dollarë

Më 15 maj 2023, Aristocrat Leisure Limited, një kompani e njohur argëtuese e lojërave me bazë në Australia, deklaroi hapur planet për të blerë 100% të aksioneve në NeoGames. Kompania planifikon të blejë çdo aksion për 29,50 dollarë dhe dokumentacioni i transaksionit do të publikohet në Platforma NASDAQ.

Play Pragmatic Launchs Diamonds of Egypt me 4 Jackpot emocionues
2023-05-11

Play Pragmatic Launchs Diamonds of Egypt me 4 Jackpot emocionues

Lojë pragmatike ka shtuar Diamonds of Egypt në koleksionin e tij në rritje të lojërave elektronike me temë egjiptiane. Në këtë slot aventuresk, lojtarët mund të gjejnë pasuri nga e kaluara që mund të arrijnë 2,500 herë të aksioneve. Loja gjithashtu përmban 4 jackpot-e, duke e bërë atë një shtesë emocionuese për ndjekësit e jackpot-it.

Bonuset e mirëseardhjes së kazinosë që duhet të pretendoni Trustly
2023-05-10

Bonuset e mirëseardhjes së kazinosë që duhet të pretendoni Trustly

Trustly është një nga opsionet më të besueshme të pagesës së kazinosë celulare. Kjo mënyrë pagese në internet lejon lojtarët e kazinosë të bëjnë depozita direkt nga llogaritë e tyre bankare pa ndarë detajet bankare me kazinonë. Megjithatë, disa aplikacione të kazinosë mund të kufizojnë depozitat e Trustly nga bonusi i mirëseardhjes. Në këtë postim, CasinoRank renditi bonuset më të mira të mirëseardhjes nëse po mendoni të përdorni Trustly në kazino.

3 aplikacione të kazinosë celulare me bonuse të ringarkimit për t'u kërkuar në maj 2023
2023-05-09

3 aplikacione të kazinosë celulare me bonuse të ringarkimit për t'u kërkuar në maj 2023

Shumica e aplikacioneve të rregulluara të kazinosë celulare u ofrojnë lojtarëve të rinj bonuse dhe promovime. Por një bonus që shumica e lojtarëve e dëshirojnë shpesh është bonusi i ringarkimit. Siç sugjeron emri, është një nxitje bonus për t'ju falënderuar që keni bërë depozitën tuaj të dytë, të tretë ose të katërt. Disa kazino gjithashtu mund të shpërblejnë lojtarët besnikë për depozitimin e parave të vërteta me këtë nxitje. Pra, lexoni për të zbuluar kazinotë më të mira celulare me bonuset e ringarkimit për të kërkuar këtë muaj.

Push Gaming lëshon slotin Dino PD me personazhe dinosaur
2023-05-04

Push Gaming lëshon slotin Dino PD me personazhe dinosaur

Furnizuesi i njohur i lojërave B2B me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, Push Gaming, ka njoftuar një kthim në qytetin Triasik që frymëzoi lojën e tij popullore Dinopolis. Kjo pasi furnizuesi i përmbajtjes njoftoi lëshimin e automat Dino PD.

Fitoni një pjesë të turneut të monedhës së artë prej 2,000 € në Wild Fortune
2023-05-02

Fitoni një pjesë të turneut të monedhës së artë prej 2,000 € në Wild Fortune

Turnetë janë disa nga promovimet më emocionuese të kazinove aplikacionet e kazinosë celulare. Edhe pse konkurrenca është zakonisht e ashpër, shanset tuaja për të fituar janë të larta sepse skaji i shtëpisë nuk luan ndonjë rol. Për më tepër, shumica e turneve kanë kërkesa të ulëta ose zero për të përmbushur bastet.

LeoVegas është vendosur për të përfunduar blerjen e lojërave me shtytje
2023-05-01

LeoVegas është vendosur për të përfunduar blerjen e lojërave me shtytje

LeoVagas Group, një divizion i lojërave në pronësi të MGM, ka rënë dakord të bëhet aksionari i shumicës në Push Gaming, një furnizues i njohur i lojra kazino celulare. Kompania ka njoftuar se marrëveshja do të përfundojë përmes divizionit të saj të Investimeve LeoVentures dhe është pjesë e planit strategjik për të investuar në krijimin dhe furnizimin e përmbajtjes. Megjithatë, një shumë e mundshme mbetet sekret.

Reflex Gaming dhe 4ThePlayer bashkëpunojnë për të nisur lojërat e fatit me pakicë
2023-04-28

Reflex Gaming dhe 4ThePlayer bashkëpunojnë për të nisur lojërat e fatit me pakicë

Lojëra me refleks, një ofrues i lojërave kazino dhe automateve nga Newark-On-Trent, ka hyrë në një partneritet strategjik me 4Lojtari, një zhvillues i titujve të fundit të lojërave. Bashkëpunimi do të sjellë lojërat më të suksesshme të 4ThePlayer.com në kazinotë tokësore.

BTG shkon në hapësirën e jashtme me Megaways mbi Hënën
2023-04-25

BTG shkon në hapësirën e jashtme me Megaways mbi Hënën

Lojëra në kohë të mëdha, një degë e Evolution Gaming, ka lançuar një lojë krejt të re me temë eksplorimin e hapësirës, Over the Moon Megaways. Kjo lojë i çon lojtarët në kozmos për të kërkuar meteorë dhe minierë metalesh të çmuara hapësinore për disa fitore shpërblyese. Por kini kujdes sepse rraskapitja e karburantit tuaj të raketës mund t'ju lërë të bllokuar në hapësirën e jashtme.

BGaming debuton slotin Alien Fruits me grafikë të krijuar nga AI
2023-04-19

BGaming debuton slotin Alien Fruits me grafikë të krijuar nga AI

BGaming, një zhvillues kryesor i lojëra elektronike celulare në internet, ka njoftuar një udhëtim në hapësirën e jashtme për të mbledhur shpërblime me automatin Alien Fruits. Është një automat emocionues i thjeshtë me grafikë të mprehtë dhe shumëngjyrëshe që nxjerr në pah njëfarë niveli inovacioni.

Betsoft paraqet mundësi të jashtëzakonshme fitimi me para të trefishta ose përplasje
2023-04-18

Betsoft paraqet mundësi të jashtëzakonshme fitimi me para të trefishta ose përplasje

Betsoft Gaming, një ofrues suedez i përmbajtjes, ka shtuar një vend tjetër emocionues në koleksionin e tij të vlerësuar me çmime, Triple Cash ose Crash. Është një lojë në stil përplasjeje që ju sjell emocionet e lojërave sociale. Ju do të shkoni në një mision hapësinor për të fituar çmimin kryesor prej 100,000x.

Prev1 / 22Next