Bonus pa depozite

October 25, 2020

Rregullat e bonusit të kazinosë celulare pa depozitë falas

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Kur zgjidhni një kazino më të mirë celular, regjistrimi shpërblehet kazino mobil ofertat mund të bëjnë ose prishin marrëveshjen. Epo, një nga çmimet më të njohura për t'u kujdesur përfshin çmimin falas bonus pa depozite. Me këtë shpërblim, ju mund të provoni një faqe kazino përpara se të kryeni para të vërteta. Dhe nëse jeni mjaftueshëm me fat, mund të bëni disa fitime të mëdha me bonusin.

Rregullat e bonusit të kazinosë celulare pa depozitë falas

Pra, në këtë postim depërtues, ne duam të diskutojmë disa këshilla dhe truke për përdorimin e depozitës tuaj pa pagesë bonus i kazinosë celulare.

Çfarë është bonusi falas pa depozitim?

Një bonus i kazinosë celulare në internet pa depozitim është para falas ose rrotullime falas që merrni pasi krijoni një llogari me sukses. Dhe siç lë të kuptohet emri, nuk keni nevojë të depozitoni asgjë për të marrë shpërblimin. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vizitoni faqen ose të shkarkoni aplikacionin, të regjistroheni dhe të kërkoni bonusin pa depozitim.

Megjithatë, shumica e bonuseve falas pa depozite kanë të bashkangjitur një kërkesë për bast. Pra, për të tërhequr bonusin, duhet të vendosni bast disa herë. Por kjo mënjanë, pretendimi i bonusit pa depozitim është një mënyrë e shkëlqyer për të filluar në një kazino celulare pa rrezikuar para të vërteta.

Llojet e bonuseve falas pa depozita

Si zakonisht, bonuset pa depozite mund të ndryshojnë nga kazino në kazino. Pra, më poshtë janë llojet më të zakonshme të bonuseve pa depozite të kazinosë celulare për t'u kujdesur në 2020:

  • Para të gatshme - Shumica e kazinove celularë ofrojnë bonuse pa depozite në formën e parave falas. Ju mund t'i përdorni paratë për të luajtur shumicën e lojërave në platformë dhe për të mbajtur fitimet.

  • Rrotullime falas - Rrotullime bonus është një tjetër ofertë standarde e kazinosë celulare për lojtarët e rinj. Në mënyrë tipike, ju do të rrotulloni rrotullat në 20-50 lojëra. Për të tërhequr fitimet tuaja, së pari duhet të plotësoni kërkesat e "playthrough".

  • Kthim parash - Një kazino celulare gjithashtu mund t'u ofrojë rimbursimit të basteve paratë e tyre nëse humbin një bast. Por ndryshe nga paratë e gatshme dhe rrotullimet falas, ky bonus zakonisht rezervohet për baste me para të vërteta.

Rregullat e Bonusit pa Depozitë

Pasi të keni marrë paratë tuaja të bonusit ose rrotullimet falas, duhet të mësoni rregullat e përfshira nëse doni të fitoni shumë. Pra, nëse jeni ende i ri në lojë, mbani parasysh këto rregulla themelore të bonusit pa depozitim:

Lojëra të pranueshme

Së pari, ju nuk mund të kërkoni ndonjë bonus pa depozite dhe ta përdorni atë për të rrotulluar rrotullat në çdo lojë. Në shumicën e rasteve, shpërblimi do të jetë i pranueshëm për të luajtur në lojëra të caktuara apo edhe në një lojë specifike si Starburst. Nëse provoni të vini bast në një lojë të papërshtatshme, paratë tuaja të bonusit mund të bëhen krejtësisht të pavlefshme.

Datat e skadimit

Bonuset pa depozitë celulare në përgjithësi kanë data skadimi. Me fjalë të tjera, ju duhet të aktivizoni ose përdorni bonusin tuaj pa depozitim përpara se të skadojë nëse jeni duke kërkuar të fitoni para të mëdha. Në përgjithësi, shpërblimi juaj pa depozitim ka një kohëzgjatje skadimi midis 2-30 ditësh. Pra, luani herët!

Kufiri i tërheqjes

E di që kjo mund të tingëllojë e dhimbshme, por loja është kështu. Ju nuk mund t'i tërhiqni të gjitha fitimet e parave reale të bonusit pa depozitim menjëherë. Shumica e kazinove kanë një "kapak fitimi", zakonisht £/$100.

Kërkesa e bastit

Kërkesa për bast ose për të luajtur është një aspekt thelbësor i bonusit tuaj të regjistrimit pa depozitim. Ai përcakton numrin e herëve që një lojtar mund të vë bast paratë e bonusit përpara se të tërheqë fitimet e tij. Për shembull, nëse paratë tuaja të bonusit janë 10 £ me një kërkesë bastesh 20 herë, do t'ju duhet të luani një minimum prej 200 £ me fondet përpara se të tërhiqeni.

Këshilla Përfundimtare

Në përgjithësi, ju mund të gjeni një bonus falas të kazinosë celulare pa depozitë pothuajse kudo këto ditë. Shumica e kazinove celulare me bonus pa depozite ofrojnë lojëra përmes aksesit të menjëhershëm (shfletuesit e internetit) ose aplikacioneve të dedikuara. Thjesht regjistroni një llogari, vendosni kodin promovues, nëse ka, dhe kërkoni bonusin tuaj.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme