Bonuset e kazinosë celulare - Gjithçka që duhet të dini

Bonuset

2021-09-10

Benard Maumo

Së bashku me thjeshtësinë dhe komoditetin, duke luajtur në kazinotë më të mira celulare vjen me përfitime shtesë. Shpesh, kazinotë celulare u ofrojnë lojtarëve shpërblime ekskluzive për të vazhduar lojën dhe për të rritur paratë e tyre në proces.

Bonuset e kazinosë celulare - Gjithçka që duhet të dini

Por para teje kërkoni bonusin në kazinonë tuaj të preferuar celular, ju duhet të mësoni bazat. Pra, ky udhëzues do t'ju prezantojë me llojin e bonuseve të kazinosë celulare që duhet të prisni dhe si t'i kërkoni ato.

Bonusi i kazinosë celulare - çfarë është?

Bonuset e kazinosë janë stimuj të përdorur nga kazinoja celulare për të joshur lojtarët dhe për t'i mbajtur ata të luajnë lojëra për më gjatë. Në mënyrë tipike, bonuset u japin lojtarëve një avantazh, pavarësisht nëse jeni duke luajtur duke përdorur para falas ose rrotullime bonus.

Më poshtë janë disa bonuse tipike të kazinosë celulare që do të hasni:

Bonus i mirëseardhjes ose shpërblimi i regjistrimit – Siç sugjeron emri, një bonus mirëseardhjeje është ajo që ju merrni menjëherë pas krijimit të suksesshëm të një llogarie kazino. Ky shpërblim zakonisht vjen si një bonus 100% i ndeshjes. Për shembull, nëse një kazino celulare ofron një bonus 100% deri në 200 dollarë, kjo do të thotë që do të merrni 200 dollarë kur të depozitoni 200 dollarë. Kështu, totali i bankrollit tuaj do të lexojë 400 dollarë.

Bonuset e rrotullimit falas – Ndonjëherë, kazinoja mund të grumbullojë disa rrotullime falas brenda paketës suaj të mirëseardhjes. Tani, kjo i bën rrotullimet falas bonusin më të zakonshëm të kazinosë celulare. Shumicën e kohës, rrotullimet falas janë të lidhura me një titull specifik loje, veçanërisht Starburst.

Bonuse pa depozite – Bonusi pa depozite është një lloj tjetër shpërblimi i kazinosë që i jepet një lojtari të ri. Gjëja e mirë për këtë është se lojtarët nuk kanë nevojë të depozitojnë një shumë minimale për të rrëmbyer këtë bonus. Vetëm kjo e bën atë çmimin më të kërkuar në këto rrugë.

Bonuset e kthimit të parave – Nëse mendoni se bonuset pa depozite janë fitimprurëse, prisni derisa të merrni një bonus për kthimin e parave. Në këtë rast, një kazino do të rimbursojë një përqindje specifike të aksioneve të humbura. Është interesante se këtu nuk ka kërkesa për baste.

Bonuset e besnikërisë – A jeni besnik ndaj kazinosë tuaj celular? Epo, prisni një shpërblim besnikërie mjaft shpejt. Me konkurrencën e ashpër në industri, kazinotë kanë dalë me stimuj si ofrimi i statuseve VIP dhe kthimi i parave për të mbajtur lojtarët besnikë. Ju gjithashtu mund të merrni ftesa për turne më shpesh.

Gjërat për të kërkuar përpara se të pretendoni bonusin e kazinosë celulare

Pretendimi verbërisht i bonusit të kazinosë celulare mund të jetë një gabim që mund të mos dëshironi ta përsërisni kurrë. Kjo për shkak se këto bonuse veprojnë si karrem për të joshur lojtarët që nuk dyshojnë. Në fund të fundit, kazinotë do të mbyllnin dyqanin nëse do të jepnin para falas për të gjithë lojtarët.

Me këtë tha, shikoni kërkesën e bastit përpara se të kërkoni bonusin. Kryesisht, kërkesa për rikthim do të kërkojë që lojtarët të bastojnë një numër të caktuar herë përpara se të kërkojnë paratë e bonusit.

Për shembull, lojtarët mund të duhet të bastojnë 30 herë duke përdorur para reale përpara se të tërheqin paratë e bonusit. Në disa raste, kazinoja celulare do të specifikojë llojin e lojës për të përdorur rrotullimet falas të dhëna.

Përveç kësaj, kontrolloni kufizimin kohor të bonusit. Gjithmonë mbani mend se promovimet e kazinosë celulare janë të disponueshme vetëm për një periudhë të caktuar. Pra, sigurohuni që kodi promocional të jetë aktiv kur vendosni bast. Me pak fjalë, zgjidhni bonuse me jetëgjatësi të zgjatur.

Pse të luani duke përdorur bonuse celulare?

Siç mund ta dini tashmë, faqet më të njohura të lojërave të fatit lejojnë lojtarët të luajnë përmes aplikacioneve iOS ose Android. Përveç ofrimit të komoditetit të pakrahasueshëm, shkarkimi i secilit prej këtyre aplikacioneve do t'ju japë një shpërblim fantastik si rrotullime falas ose para bonus. Nuk vjen më lehtë!

Gjithashtu, është një fakt i njohur që bonuset e kazinosë në internet kanë një kërkesë shumë më të lartë për rikthim sesa shpërblimet e kazinosë celulare. Pra, nuk është për t'u habitur të hasësh një kazino në internet me një kërkesë 50x playthrough.

konkluzioni

Në përgjithësi, bonuset e kazinosë në internet janë shpërblime që nuk duhet t'i anashkaloni kurrë. Pretendimi i bonusit të duhur do t'ju ndihmojë të mësoni më shumë rreth këndit të lojërave të kazinosë dhe të rrisni potencialin tuaj fitues. Megjithatë, lexoni me kujdes kushtet e rikthimit përpara se të kërkoni bonusin. Paç fat!

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme