Bonuset e kazinosë celulare: Kërkoni këto oferta sot

Bonuset

2020-10-24

Kazinotë celulare po marrin me shpejtësi sferën e lojërave të fatit. Në fakt, sipas një raporti të UKGC, deri në 55 për qind e të gjithë lojtarëve të kumarit në Mbretërinë e Bashkuar përdorin telefona celularë për të vënë baste. Këta numra nënkuptojnë gjithashtu se ju mund të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes falas të kazinosë celulare direkt nga smartphone ose tableti juaj. Por ka dhjetëra të tjera kazino celulare oferta bonus që mund t'i shijoni përveç bonuseve të mirëseardhjes. Ju duhet vetëm të zbuloni ato të duhurat për të qenë në rrugën tuaj drejt suksesit të basteve. Pra, le të hidhemi dhe të flasim për shpërblimet më të mira të kazinosë celulare për lojtarët e rinj dhe ekzistues.

Bonuset e kazinosë celulare: Kërkoni këto oferta sot

Çfarë është një bonus i kazinosë celulare?

A bonus i kazinosë celulare është një shpërblim falas që u jepet lojtarëve si rrotullime falas ose para bonus. Këto promovime zakonisht janë të disponueshme si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Megjithatë, mund t'ju duhet të përdorni tuajin kodet e bonusit pa depozite në celular për të aktivizuar shpërblimin. Kjo për shkak se këto oferta mund të jenë vërtet të dobishme. Pra, ju merrni promovimin në këmbim që të bëheni një anëtar i besueshëm.

Llojet e bonuseve të kazinosë celulare për të kërkuar

Siç e kam thënë fillimisht, ka shumë promovime bonus për kazino celulare. Më poshtë janë më të njohurat:

Bonusi i mirëseardhjes në kazino celulare (pa depozitë)

Nganjëherë i quajtur bonusi i kazinosë celulare pa depozitë pa pagesë, ky shpërblim është zakonisht i disponueshëm për lojtarët e rinj që përfundojnë procesin e regjistrimit. Ju nuk keni nevojë të depozitoni asgjë në llogarinë tuaj të re dhe është e disponueshme si para në dorë bonus ose rrotullime falas. Në shumicën e rasteve, do t'ju duhet të përdorni kodin tuaj të bonusit për të aktivizuar këtë shpërblim. Është mundësia më e mirë për të testuar një kazino përpara se të kryeni para të vërteta.

Bonus i mirëseardhjes në kazino celulare (me depozitë)

Ky është padyshim shpërblimi më i popullarizuar i kazinosë celulare për lojtarët e rinj sot. Siç sugjeron emri, shpërblimi është i disponueshëm pasi të keni bërë një depozitë minimale. Operatori i kazinosë, në këmbim, do të përputhë paratë tuaja të depozitave me një përqindje specifike. Për shembull, nëse depozitoni 50 £ dhe norma juaj e përputhjes është 100%, do të merrni një shtesë prej 50 £ nga kazinoja. Megjithatë, lexoni me kujdes Kushtet dhe Kushtet e bonusit.

Bonusi i ringarkimit dhe bonusi mujor

Disa kazino celulare ofrojnë rimbushje dhe bonuse mujore për lojtarët besnikë. Shpërblimi i ringarkimit është zakonisht një vazhdim i bonusit tuaj të mirëseardhjes dhe ju inkurajon të vazhdoni të vini bast me para të vërteta. Bonuset e ringarkimit janë një gjë e zakonshme në paketat VIP të një kazinoje. Sa i përket bonusit mujor, do të merrni ose rrotullime falas ose para bonus. Sidoqoftë, varet nga numri i fitimeve ose depozitave që bëni në një muaj të caktuar.

Bonus VIP dhe High Roller

Nëse jeni përdorues me rrezik të lartë, mund të përfitoni nga këto shpërblime bonus. Në mënyrë tipike, ju do të fitoni statusin VIP duke depozituar shuma të konsiderueshme dhe duke shfrytëzuar ato oferta bonus befasuese. Me statusin VIP vjen mbështetje premium, bonuse standarde më të larta dhe menaxhimi i llogarisë. Kini parasysh gjithashtu se anëtarësimi VIP është i disponueshëm në klasa të ndryshme.

Referojuni një bonus shoku

Referojuni një bonus shoku mund t'ju fitojë gjithashtu disa dollarë për të vazhduar të arrini atë xhekpot. Për të marrë këtë bonus, duhet, para së gjithash, të ftoni një mik të regjistrohet në kazino duke përdorur lidhjen që do t'i përcillni. Ky bonus është për të inkurajuar bastorët që të sjellin më shumë anëtarë në bord. Bonusi është i disponueshëm për ata që kanë bërë tashmë një depozitë.

Mendimet Përfundimtare

Duke pasur parasysh se ka të ngjarë të hasni bonuse të shumta, procesi i zgjedhjes mund të jetë pak konfuz. Kjo është arsyeja pse unë rekomandoj që së pari të shikoni shkallën e përputhjes së bonusit të mirëseardhjes së kazinosë celulare. Ju gjithashtu mund të kontrolloni nëse kërkesa e bastit është e realizueshme apo jo. Dhe sigurisht, kazinoja duhet të licencohet dhe rregullohet.

Të rejat e fundit

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet
2023-09-03

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet

Lajme