Ofertat kryesore të kazinove në 2022: Rrotullime falas, kthim parash dhe më shumë

Bonuset

2022-02-13

Katrin Becker

Një nga mënyrat më të mira për të nisur 2022 me një zhurmë është të përfitoni nga një ofertë kazinoje – dhe komunitetit të kazinove në internet nuk i mungojnë pazaret e mahnitshme si për bastorët e rinj ashtu edhe për ata me përvojë.

Ofertat kryesore të kazinove në 2022: Rrotullime falas, kthim parash dhe më shumë

Pavarësisht nëse po kërkoni bashkohuni në një kazino celulare për herë të parë ose jeni një lojtar veteran i lojërave elektronike në internet, gjithmonë ia vlen të blini për promovimin ose ofertën më të mirë. Në fund të fundit, të gjitha kazinotë në internet po konkurrojnë për vëmendjen tuaj, kështu që është në interesin tuaj më të mirë të shfrytëzoni sa më shumë.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar rrotullime falas, depozita që përputhen, para në dorë, apo edhe kuponë, bukuria e këtyre marrëveshjeve është se ka diçka për të gjithë. Si rezultat, ne kemi krehur disa kazino në internet për të identifikuar promovimet më të mëdha të kazinove në 2022 që ia vlen të plotësohen tani.

Oferta më e mirë e përputhura e depozitave - Fshati Jackpot

100% Deri në 500 £

Një bonus depozite i përputhur është thjesht kur një kazino premton t'ju japë para në të njëjtën shumë si depozitimi juaj i parë. Në këtë situatë, Jackpot Village do të dyfishojë depozitën tuaj të parë, deri në 500 £.

Sigurisht, këto nuk janë para falas në kuptimin më të pastër. Ju duhet të vini bast për të kthyer fondet në para të tërheqshme.

Megjithatë, të kesh një bilanc të madh për të filluar përvojën tënde të kazinosë është një mundësi e mrekullueshme për të eksploruar me lojëra të ndryshme slot - dhe Jackpot Village ka më shumë se 1200 për të zgjedhur.

Bonusi më i mirë i rrotullimeve falas - Zotat e Kazinosë

300 rrotullime falas

Rrotullimet falas ofrohen shpesh si një nxitje depozite kur fillimisht bashkoheni në një kazino, dhe në rastin e Kazino Gods, ato vijnë në formën e rrotullimeve falas 30x të shpërndara në 10 ditë. Kjo është një qasje e mrekullueshme për të përdorur rrotullimet tuaja në një model të shkallëzuar dhe për të grumbulluar çmime ngadalë.

Ka disa kufizime, si me çdo bonus kazinoje. Për shembull, fitimet nga rrotullimet falas duhet të vihen x40 përpara se të tërhiqen.

Sidoqoftë, për sa i përket disponueshmërisë, pak sajte kazino ofrojnë një bonus më të madh të rrotullimeve falas sesa Casino Gods. Për më tepër, ato paraqesin mbi 1500 lojëra dhe një proces të menjëhershëm tërheqjeje.

Oferta më e mirë e kthimit të parave - Kazino Gara

10% kthim parash

Cashback-u pritet të jetë bonusi më i popullarizuar i kazinosë online në 2022. Cashback-u nuk është një ofertë e shpeshtë, por gradualisht po bëhet një motivues popullor për t'u bashkuar.

Oferta e kthimit të parave të Race Casino është e drejtpërdrejtë: çdo ditë, ju mund të merrni 10% mbrapa për çfarëdo humbje që keni. Kjo nënkupton që edhe nëse humbisni një bast sportiv ose një lojë kazino, prapë mund të fitoni para.

Kthimi i parave është i disponueshëm vetëm nëse llogaria juaj shkon nën 10 £, kështu që shërben si një rrjet sigurie. Për më tepër, sipas Race Casino, "Bashkimi i parave mund të aktivizohet brenda 24 orëve, por kjo nuk kërkohet; ju gjithashtu mund të grumbulloni kthim parash për shumë ditë, javë ose muaj."

Falas më të mira - Spin Hill

Kuponat e Amazon

Nxitja e re e kuponëve të Amazon për t'u regjistruar është ndoshta edhe më e pazakontë sesa ofertat e kthimit të parave në kazino. Ndërsa disa kazino mund të ofrojnë kuponë në vitin 2021, ato mund të bëhen standard deri në vitin 2022.

Kjo është për shkak se shumica e lojtarëve të rinj janë më të kënaqur me Amazon sesa kompleksitetet teknike të rrotullimeve falas, depozitave që përputhen dhe kërkesat e basteve.

Spin Hill ka shkuar në qytet me kuponët e Amazon, duke u ofruar atyre deri në 10 £ në vlerë për lojtarët e rinj.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme