Lajme

May 9, 2023

3 aplikacione të kazinosë celulare me bonuse të ringarkimit për t'u kërkuar në maj 2023

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Shumica e aplikacioneve të rregulluara të kazinosë celulare u ofrojnë lojtarëve të rinj bonuse dhe promovime. Por një bonus që shumica e lojtarëve e dëshirojnë shpesh është bonusi i ringarkimit. Siç sugjeron emri, është një nxitje bonus për t'ju falënderuar që keni bërë depozitën tuaj të dytë, të tretë ose të katërt. Disa kazino gjithashtu mund të shpërblejnë lojtarët besnikë për depozitimin e parave të vërteta me këtë nxitje. Pra, lexoni për të zbuluar kazinotë më të mira celulare me bonuset e ringarkimit për të kërkuar këtë muaj. 

3 aplikacione të kazinosë celulare me bonuse të ringarkimit për t'u kërkuar në maj 2023

Casino-X – Katër bonuse të ringarkimit

Casino-X është një aplikacion kazino i licencuar nga Curacao që ekziston që nga viti 2011. Kazinoja është e njohur për të shkëlqyer varg bonusesh, duke përfshirë paketën e mirëseardhjes që mbulon deri në pesë depozita. Pasi të keni kërkuar bonusin tuaj të parë të depozitës prej 100% deri në 2,000 €, Casino-X falënderon katër depozitat tuaja të mëvonshme me shpërblimet e mëposhtme:

  • Depozita e dytë: 100% deri në 300 € me një kërkesë për bast 25x.
  • Depozita e tretë: 50x deri në 400 € me një kërkesë bastesh 20x.
  • Depozita e katërt: 50% deri në 500 € me një kërkesë bast 20x. 
  • Depozita e pestë: 25% deri në 750 € me një kërkesë bastesh 20x.

Është jetike të theksohet se çdo bonus ringarkimi ka një depozitë minimale kualifikuese. Për shembull, ju mund të merrni bonusin e dytë të rimbushjes pasi të keni depozituar të paktën 40 € dhe 50 € për paketat e tjera. Lexoni kushtet!

1xSlots – Tre bonuse të ringarkimit

1xSlots është një tjetër kazino miqësore me celularin me bazë në Curacao. I lançuar në 2017 nga Orakum NV, ky aplikacion kazino u ofron lojtarëve një paketë të mirëseardhur deri në 1500 €. Lojtarët do të fillojnë duke depozituar të paktën 10 € për të zhbllokuar të parën bonus i depozitës së ndeshjes 100% deri në 300 € plus 30 rrotullime falas në Speed Winner nga PG Soft.

Pas aktivizimit të bonusit, vazhdoni në kërkoni bonuset e ringarkimit si në vazhdim:

  • Depozita e dytë: 50% deri në 350 € plus 35 rrotullime falas në Vampire's Charm.
  • Depozita e tretë: 25% deri në 400 € plus 40 rrotullime falas në Alchemy Gold.
  • Depozita e katërt: 25% deri në 450 € plus 45 rrotullime falas në Phoenix Rises.

Siç pritej, operatori përfshin një kërkesë bastesh 35x mbi bonuset për të parandaluar abuzimin. Lojtarët duhet ta përmbushin këtë kërkesë brenda shtatë ditëve nga marrja e shpërblimit. 

Ruby Fortune – Dy bonuse të ringarkimit

E lançuar në vitin 2003, Ruby Fortune është një nga markat më të mëdha të kazinove në mbarë botën, e licencuar në Maltë dhe Kanada. Në këtë kazino, lojtarët e rinj mund të kërkojnë bonusin prej 750 dollarësh të dhënë në tre këste. Pas duke bërë depozitën tuaj të parë prej të paktën 10 dollarë, kazinoja do ta përputhet menjëherë deri në 250 dollarë. Më pas, ju mund të merrni shumat e mëposhtme të bonusit në depozitat tuaja të mëvonshme:

  • Depozita e dytë: 100% deri në 250 dollarë
  • Depozita e tretë: 100% deri në 250 dollarë

Megjithatë, CasinoRank ju këshillon të ulni çdo pritshmëri për të fituar një pagesë, sepse kërkesa për bast 70x është në anën më të lartë. Kjo vlen edhe për çdo bonus depozite të kazinosë celulare që hasni.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme