6 ofruesit më të mirë të aplikacioneve të lojërave të fatit në 2020

Lajme

2020-11-24

Pra, kush i furnizon aplikacionet më të mira të lojërave të fatit celular? Ndërsa shumë lojtarë të kazinosë në internet e injorojnë këtë temë, është e disponueshme software kazino mund të përcaktojë përvojën e përgjithshme të lojës. Furnizuesi i lojës mund të ndikojë në shanset e lojërave, rregullat, kufijtë e tavolinës dhe më shumë. Plus, e bën tuajën kazino celulare përzgjedhja kr iteria është shumë më e thjeshtë nëse njihni zhvilluesit më të mirë të softuerit. Pra, le të shkojmë tek ajo dhe të diskutojmë disa ofrues softuerësh që fuqizojnë aplikacionet më të mira të lojërave të fatit në 2020.

6 ofruesit më të mirë të aplikacioneve të lojërave të fatit në 2020

Microgaming

A keni dëgjuar ndonjëherë për Microgaming? Ndoshta po! Microgaming është padyshim zhvilluesi më i popullarizuar i lojërave të kazinove celularë, që ka qenë këtu që nga viti 1994. Kompania mban një licencë UKGC dhe ka fituar shumë çmime në karrierën e saj plot ngjyra dy dekadash. Për shembull, kompania fitoi çmimin Best iGaming Casino Software 2010 dhe Mobile Gaming Software 2017 EGR B2B Award. Sot, Microgaming ofron mbi 800 lojëra kazino në më shumë se 1200 variante.

Playtech

Playtech është një tjetër emër me përvojë në industrinë e basteve online. E themeluar në vitin 1999, Playtech prezantoi produktin e saj të parë të kazinosë në 2001. Për shkak se është një nga pionierët në botë të iGaming, lojërat e tyre janë të disponueshme pothuajse në të gjitha aplikacionet më të mira të lojërave të fatit për celular dhe desktop. Kompania furnizon mbi 600 lojëra, duke filluar nga lojërat me letra dhe tavolina deri te lojëra elektronike dhe kazinotë me tregtarë të drejtpërdrejtë. Më e mira nga të gjitha, ata ofrojnë mbështetje 24/7,365 për produktet e tyre.

NetEnt

NetEnt është një nga zhvilluesit e paktë të lojërave të kazinove celularë që mund të përputhet me Microgaming dhe Playtech është më shumë aspekte. Kjo kompani suedeze u shfaq në vitin 1996, dhe ato ofrojnë një shumëllojshmëri të gjerë të lojërave elektronike dhe lojërat e tyre të drejtpërdrejta me tregtarët e brendshëm. Aktualisht, NetEnt fuqizon aplikacionet kryesore të lojërave të fatit si 888 Casino, William Hill, 22Bet, LeoVegas dhe më shumë. Kompania mban licenca në vende të tilla si MB, Malta, Spanja, Italia dhe Gjibraltari.

IGT (Teknologjia Ndërkombëtare e Lojërave)

IGT-të Historia e pasur e lojërave të fatit filloi në vitet '70 kur kompania u specializua në krijimin e softuerit të kazinove me bazë tokësore. Por me kalimin e kohës, IGT hyri në industrinë fitimprurëse të kazinove në internet. Lojërat e njohura IGT për celular dhe tablet përfshijnë Black Widow, Apollo Rising, Magic Castle dhe Siberian Storm. Interesante, ky zhvillues krijon gjithashtu lojëra kazino në media sociale pasi bleu Double Down Casino - një kazino popullore në Facebook.

NextGen Gaming

Mbyllja e pesë më të mirëve është Gjenerali i ardhshëm Lojëra. Ky zhvillues softuerësh australian është funksional që nga viti 1999 dhe ka një katalog masiv të titujve të lojërave elektronike dhe lojërave të tjera të kazinosë celulare. Lojërat NextGen janë të famshme për shpërblimet e tyre të pasura, tingujt e shkëlqyer dhe grafikat 3D. Ashtu si IGT, NextGen është ndër të paktët zhvillues që ka hyrë në skenën e lojërave të mediave sociale. Disa lojëra të njohura NextGen përfshijnë Samurai Split, Gorilla Go Wild, Wild West dhe Wonder Hounds.

Evolution Gaming

E themeluar në vitin 2006, Evolution Gaming është ende një furnizues relativisht i ri i lojërave të kazinove në internet. Por mos u mashtroni sepse pak në këtë listë mund të mposhtin Evolution Gaming në departamentin e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kompania ka fituar çmime të shumta, falë produkteve të tyre tërheqëse të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Lojërat e tyre me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të disponueshme 24/7, në varësi të operatorit të kazinosë dhe i lejojnë lojtarët të luajnë deri në katër lojëra drejtpërdrejt në të njëjtën kohë.

Ofruesit e tjerë të kazinove celularë

Gjashtë të mësipërmit janë zhvilluesit më të mirë të softuerit për kazinotë celulare dhe online. Megjithatë, skena në internet është një botë me mundësi të pafundme. Me fjalë të tjera, shumë zhvillues të tjerë softuerësh ofrojnë njëlloj lojëra argëtuese të kazinosë në internet. Ato përfshijnë:

 • Betsoft

 • Play'n Go

 • Lojëra në kohë reale

 • Novomatic

 • Thunderkick

 • Yggdrasil

 • Dhe me shume.

  Në fund të fundit

  Përpara se t'i përmbledhim gjërat, është jetike të dini se çfarë të kërkoni kur zgjidhni një kazino celulare, përveç furnizuesve të softuerit. Gjithmonë kënaquni me aplikacionet e lojërave të fatit celular që mbështesin ofrues të shumtë. Pra, nëse një kazino mundësohet vetëm nga, le të themi, NetEnt ose Betsoft, shmangeni atë krejtësisht. Për më tepër, kazinoja duhet të licencohet dhe rregullohet, edhe nëse është partnere me dhjetëra ofrues softuerësh me reputacion. Prandaj, luani në një kazino të ligjshme celulare.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme