Aplikacionet e reja të kazinosë celulare tetor 2020

Lajme

2020-10-26

Me kaq shumë kazino celulareFillimi i një dite, mund të jetë sfiduese për të bërë një zgjedhje nga grupi i opsioneve. Kjo për shkak se aplikacionet më të reja të kazinosë celulare paraqesin platforma më intuitive, një gamë të larmishme lojërash dhe bonuse bujare të mirëseardhjes së kazinosë celulare. Pra, në këtë artikull, ne do të shohim se çfarë të presim nga kazinotë e reja celulare në vitin 2020.

Aplikacionet e reja të kazinosë celulare tetor 2020

Si funksionojnë kazinotë e reja celulare

Para së gjithash, kazinotë celulare ofrojnë një përvojë të ndryshme lojrash sesa kazinotë desktop. Një pjesë e kësaj është falë funksionalitetit të ekranit me prekje. Megjithëse shumica kanë versione të bazuara në shfletues, mund t'ju duhet të shkarkoni një aplikacion të dedikuar nga dyqanet tuaja të aplikacioneve përkatëse për të shijuar lojërat. Vazhdoni të regjistroni një llogari, të kërkoni bonusin dhe të luani pothuajse të gjitha lojërat e disponueshme në versionin e desktopit. Me pak fjalë, kazinotë më të mira celulare mburren me tituj të shumtë lojrash.

Platformat më të reja të OS të Kazinosë Mobile

Android dhe iOS janë padyshim sistemet operative celulare më të njohura sot. Kjo sepse të dyja janë tepër të shpejta, të sigurta dhe intuitive. Këto platforma mbështesin kazino të shumta për të luajtur përmes aplikacioneve të dedikuara ose menjëherë në shfletues të internetit. Interesante për lojtarët, pajisjet moderne celulare ofrojnë panele 5-6 inç. Megjithatë, juria është ende e paqartë nëse madhësia e ekranit ka vërtet rëndësi. Por nëse jeni si unë, do të dëshironit të luani në një ekran më të madh dhe më të guximshëm. Në krye të Android dhe iOS, kumarxhinjtë mund të luajnë gjithashtu kazino celulare në telefonat Blackberry dhe Windows.

Bonuset e kazinosë celulare

Ashtu si në kazinotë kompjuterike ose laptopë, do të merrni disa bonuse dhe shpërblime mahnitëse në kazinotë moderne celulare. Megjithatë, kushtet e bonusit mund të ndryshojnë nga një sajt në tjetrin. Ndërsa disa do të ofrojnë para falas pas procesit të regjistrimit, të tjerët do t'u japin lojtarëve të rinj rrotullime falas. Ekzistojnë gjithashtu programe të shumta besnikërie për lojtarët besnikë.

Më poshtë janë disa bonuse tipike të kazinosë celulare që duhen pritur:

 • Bonus falas pa depozite në kazino celulare

 • Bonusi i kthimit të parave

 • Para të gatshme bonus falas pasi të keni bërë një depozitë

 • Programe VIP dhe bonus me rul të lartë

 • Rrotullime falas

  Lojëra për të luajtur për para të vërteta në kazinotë e reja celulare

  Aktualisht ka shumë lojëra të kazinosë celulare me para të vërteta. Si fillim, ju mund të rrotulloni rrotullat në tituj të njohur të lojërave elektronike si Starburst dhe Gonzo's Quest. Mos harroni se lojërat elektronike për celularë ofrojnë lojë të shpejtë dhe rregulla më të thjeshta sesa lojërat e tavolinës si Poker, Baccarat, Blackjack dhe Ruletë. Për më tepër, shumica e kazinove moderne celulare mbështesin gjithashtu lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë. Këtu do të takoni tregtarë profesionistë të drejtpërdrejtë për t'ju dhënë emocionet e një kazinoje me tulla dhe llaç.

  Zhvilluesit e lojërave të kazinosë celulare

  Ekziston një grup i madh zhvilluesish softuerësh që ofrojnë lojra kazino në platformat e reja celulare. Do të merrni si zhvillues të njohur ashtu edhe më të vegjël Yggdrasil , Thunderkick , dhe Studios ELK. Zhvilluesit e njohur të lojërave të kazinove celularë për t'u kujdesur përfshijnë Microgaming, i cili krenohet me 25 vjet përvojë në skenën e iGaming. Ju gjithashtu mund të kontrolloni nëse kazino ofron tituj lojërash nga Betsoft dhe Playtech.

  Metodat bankare në kazinotë e reja celulare

  Teknologjia po ndryshon, dhe po ashtu edhe metodat bankare në shumicën e kazinove moderne. Me lojërat celulare, ju mund të bëni pagesa përmes opsioneve të portofolit elektronik si PayPal, Skrill dhe Neteller. Ju gjithashtu mund të përdorni karta debiti dhe krediti si VISA dhe MasterCard. Paysafecard dhe Boku janë metoda të tjera standarde të transferimit të parave në kazinotë celulare. Me këtë të fundit, mund të përdorni numrin tuaj të telefonit për të bërë transferime të menjëhershme. Ndërkohë, kriptovalutat si Litecoin, Bitcoin dhe Ethereum pranohen gjithashtu në aplikacionet moderne të kazinove të telefonave celularë. Ndërsa pagesa me kriptomonedhë nuk është ende e përhapur në tregun e Mbretërisë së Bashkuar, e ardhmja duket më e ndritshme në tregjet e tjera.

  Mendimet Përfundimtare

  Trendi i kazinosë celulare është në rritje. Është madje e sigurt të thuhet se ato po bëhen më të njohura se homologët e tyre në desktop për shkak të fleksibilitetit të përfshirë. Por kur zgjidhni një platformë më të mirë të lojrave celulare, nuk ka një preferencë të qartë, megjithëse Android është më popullor. Për ata që mund të marrin një tabletë, aq më mirë!

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme