Aplikacionet më të mira të pokerit për celular 2020

Lajme

2020-10-06

Ka mijëra aplikacione të dedikuara pokeri të disponueshme për përdoruesit e celularëve. Aplikacionet më të mira të pokerit kanë opsione me shumë tavolina, butona të lehtë për t'u përdorur dhe lobe intuitive. Ne do të shqyrtojmë disa nga aspektet dhe veçoritë që i bëjnë këto aplikacione të vlefshme për t'u marrë në konsideratë nëse jeni duke kërkuar për një aplikacion të ri pokeri celular. Pavarësisht nëse jeni duke luajtur për argëtim ose për para të vërteta, lista e mëposhtme e aplikacioneve janë disa nga më të mirat në treg sot.

Aplikacionet më të mira të pokerit për celular 2020

Aplikacioni celular GGPoker

GGPoker është një nga aplikacionet më të njohura të pokerit. Ky aplikacion ju lejon të shikoni analizat dhe statistikat me mjetin PokerCraft, duke ndihmuar në përmirësimin e lojës tuaj. Aplikacioni ka gjithashtu një veçori ku ndonjëherë mund të shihni rënien, kthesën ose lumin kur nuk jeni të përfshirë në dorë. Ju mund të luani deri në katër tavolina menjëherë dhe do të merrni një bonus të madh mirëseardhjeje pas regjistrimit.

Profesionistët e aplikacionit celular GGPoker

 • Softuer me cilësi të lartë

 • Karakteristika të këndshme

 • Bonus i mirëseardhjes

 • Shumë shumëllojshmëri

  Disavantazhet e aplikacionit celular GGPoker

 • Grabujë më e lartë

 • Nuk disponohet për lojtarët amerikanë

888 Aplikacioni Poker

Lojërat me para dhe turnet mund të luhen gjatë gjithë kohës me 888Poker. Është certifikuar dhe verifikuar nga një mbikëqyrës rregullator që do të thotë se mund të luani në mënyrë të sigurt duke ditur se aplikacioni është plotësisht i sigurt. Shërbimi i tyre ndaj klientit 24/7 është një tjetër pikë e madhe plus, siç është shumëllojshmëria e tyre e madhe e mënyrave të pagesës dhe depozitat/tërheqjet e shpejta.

Pro 888 Poker App

 • Një përzgjedhje e madhe e lojërave

 • Shumë mënyra pagese

 • Ndërfaqe e projektuar mirë

 • Shumë-tavolina

 • Tërheqje dhe depozita të shpejta

  Të këqijat e aplikacionit 888Poker

 • Nuk disponohet për lojtarët amerikanë

 • Pak luajnë lojëra përveç Texas Hold'em

 • Nuk ka marrëveshje rakeback

  Aplikacioni PokerStars Poker

  PokerStars është emri më i njohur në pokerin online dhe aplikacioni i tyre nuk zhgënjen. Softueri i përdorur është i cilësisë më të lartë. PokerStars ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit e krijuar posaçërisht për të akomoduar shumë tavolina. Ka gjithashtu një përzgjedhje të madhe lojërash për t'ju mbajtur të zënë për orë të tëra.

  Pro PokerStars Poker App

 • Jashtëzakonisht popullor

 • Karakteristikat e avancuara

 • Tërheqje të shpejta

 • Orari i turneut

 • Çmime të mëdha satelitore

 • Programi i përfitimeve

  Të këqijat e aplikacionit PokerStars Poker

 • Mund të jetë e vështirë në lojërat pa mikro-aksione

 • Optimizuar për Android dhe iPhone (pajisjet e tjera mund të mos funksionojnë)

 • Asnjë rikthim për lojtarët me volum të lartë

Aplikacioni Partypoker

Ka shumë veçori bonus të disponueshme në aplikacionin Partypoker. Programi i tyre i besnikërisë dhe shpërblimet janë ndër më të mirat e çdo aplikacioni celular pokeri. Ata përditësojnë vazhdimisht aplikacionin me përmirësime të softuerit dhe rregullime të gabimeve duke e bërë atë të funksionojë pa probleme. Kjo është një nga përvojat më të lezetshme të lojës së pokerit në celular.

Profesionistët e aplikacionit Partypoker

 • Koha e pritjes

 • Programi i besnikërisë mund të kualifikohet për freerolls

 • Shumë lojëra të ndryshme

 • Ndër tërheqjet më të shpejta (2-6 orë)

 • Turne mbresëlënëse satelitore

 • Rekuperimi midis 20-40%

 • Mjeti i stërvitjes MyGame

  Disavantazhet e aplikacionit Partypoker

 • Softueri i lojës mbetet ende pas konkurrencës

Aplikacioni Tiger Gaming Poker

Ky është aplikacioni i përsosur për fillestarët e rinj në pokerin online. Ka mijëra shpërblime dhe promovime besnikërie të disponueshme me Tiger Gaming. Ata kanë shumë lojëra me mikro-aksione që lejojnë të konkurrojnë për para duke mbajtur blerjet të ulëta. Ndërfaqja e Tiger Gaming është gjithashtu e pastër dhe e lehtë për t'u përdorur.

Pro të aplikacionit Tiger Gaming Poker

 • Turne me çmime fikse

 • Shumë lojëra me mikro aksione

 • miqësore për amatorët

 • Freeroll i depozituesve të parë

 • Tërheqje gjatë gjithë kohës

  Të këqijat e aplikacionit të Pokerit të Lojërave Tiger

 • Disa lojëra disponohen vetëm në softuer të vjetër

 • Rrjeti më i vogël

 • Vonesa të rralla

 • Sigurisht jo për rrotullat e lartë

Nëse dëshironi të më kontaktoni me email në fabio.p.duarte@outlook.com, mund të diskutojmë bashkëpunimin afatgjatë.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme