Lajme

October 10, 2023

BetConstruct lançon BetChain: Një platformë e lojrave të orientuara nga kriptovalutat

Emily Patel
WriterEmily PatelWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Ofruesi i teknologjisë së lojërave BetConstruct ka njoftuar lançimin e BetChain, platformën e saj të re iGaming të orientuar nga kriptovalutat. Platforma është e disponueshme si në versionet e desktopit ashtu edhe në ato celulare, duke ofruar një zgjidhje të përparme të përqendruar te përdoruesi me një fokus të fortë në integrimin e kriptomonedhës.

BetConstruct lançon BetChain: Një platformë e lojrave të orientuara nga kriptovalutat

BetChain synon të sigurojë një platformë intuitive për konfigurimin, përditësimin dhe ofrimin e përvojave të personalizuara për përdoruesit fundorë. Ai mbështet një gamë të gjerë platformash iGaming, duke përfshirë Sportsbook, Esports, Virtual Sports, Casino, Live Casino, lojëra televizive dhe integrime pa probleme të palëve të treta.

Me kriptorën në thelbin e saj, BetChain synon të kapë një segment të rëndësishëm të lojtarëve të kriptove, duke nxitur rritjen e të ardhurave në të gjitha tregjet operative. Ky zgjerim i ofertës së BetConstruct në tregun e iGaming u jep partnerëve një mundësi tjetër për t'u përshtatur me peizazhin e paqëndrueshëm.

Të rejat e fundit

Fitimi i lojërave të mëdha në kazinotë celulare
2023-11-28

Fitimi i lojërave të mëdha në kazinotë celulare

Lajme