Lajme

June 16, 2023

Betsoft jep shpërblime të mëdha në Promocionin e Ri Merr Çmimin

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Promovimi i rrjetit të Betsoft Take the Prize ka krijuar shpesh fitues në rrjetin e kazinove të kompanisë. Grumbulluesi i përmbajtjes lançoi këtë mjet promovues në lojë në janar 2022, duke i lejuar lojtarët të fitojnë potencialisht shpërblime të mëdha me vetëm një rrotullim në lojërat elektronike të tij celulare.

Betsoft jep shpërblime të mëdha në Promocionin e Ri Merr Çmimin

Shpejt deri në 22 qershor 2023, kur zhvilluesi kryesor i lojërave njoftoi se promovimi do të ndizet këtë verë, duke zgjatur 10 ditë në rrjetin e tij të kazinove. Promocioni i ri Take the Prize vjen me një grup të madh çmimesh prej 100,000 €.

Betsoft Gaming parashikon një pritje entuziaste për promovimin më të fundit në aplikacionet më të rregulluara të kazinosë. Kompania po mbështet suksesin e tre promovimeve të saj të mëparshme, të cilat kanë ofruar nivele të larta të angazhimit të lojtarëve, raundeve të lojës dhe vizitave të kthimit. Rrjeti i ri i maturës Take the Prize do të debutojë më 22 qershor dhe do të përfundojë më 1 korrik, duke hapur 24 orë në ditë, nga ora 10:00 deri në 21:59 CEST.

Promovimi fitimprurës Take the Prize ka një grup çmimesh prej 40,000 €, ndërsa turneu ka 60,000 € për rrëmbim. Gjithçka që duhet është një bast 0,20 € për cilindo nga të kualifikuarit lojra kazino celulare te fitosh. Mos harroni, promovimi nuk specifikon numrin e çmimeve që lojtarët mund të fitojnë.

  • Lojtarët e Take the Prize do të rrotullojnë një rrotë fati me çmime fantastike në para. 
  • Anasjelltas, turneu ka renditje të tabelave të drejtpërdrejta ku raporti më i lartë i rrotullimit ndaj fitores përcakton fituesin. 
  • Në çdo moment të turneut, një lojtar mund të arrijë një rrotullim fitues të çmimeve me potencialin për t'i dhënë atij çmimin kryesor prej 3,000 €.

Por promovimi i ri i Rrjetit Take the Prize jo vetëm që ka rritur grupin e çmimeve. Promovimi gjithashtu përmban më shumë lloje lojërash, me më shumë se 50 lojëra elektronike të vlerësuara në internet nga Betsoft Gaming te luaj. Lojtarët mund të zgjedhin titujt e tyre të preferuar të lojërave bazuar në veçoritë, temat ose RTP-të.

Renata Banyar, shefe e marketingut në Betsoft Gaming, tha:

"Klientët tanë e dinë se mund të mbështeten tek ne për të ofruar vazhdimisht një përvojë të përmirësuar. Me çdo promovim në rrjet, ne kemi rritur gamën e produkteve dhe madhësinë e grupit të çmimeve për të siguruar angazhim maksimal. Jemi të kënaqur që suksesi i markës sonë ka siguruar që promot tona tani njihen botërisht si Betsoft Take the Prize™ Promocione. Promocioni ynë më i fundit, i planifikuar për 22 qershor - 1 korrik 2023, është krijuar për të nisur verën me zhurmë. Fat të mirë për të gjithë pjesëmarrësit!"

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme