Lajme

April 18, 2023

Betsoft paraqet mundësi të jashtëzakonshme fitimi me para të trefishta ose përplasje

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Betsoft Gaming, një ofrues suedez i përmbajtjes, ka shtuar një vend tjetër emocionues në koleksionin e tij të vlerësuar me çmime, Triple Cash ose Crash. Është një lojë në stil përplasjeje që ju sjell emocionet e lojërave sociale. Ju do të shkoni në një mision hapësinor për të fituar çmimin kryesor prej 100,000x. 

Betsoft paraqet mundësi të jashtëzakonshme fitimi me para të trefishta ose përplasje

Thënë kështu, qëllimi është që të lundrojnë anijen e tyre kozmike sa më larg në thellësi të hapësirës, dhe me çdo nanosekondë që kalon, përfitimet shumëfishohen. Suksesi i udhëtimit është tërësisht në duart e lojtarëve, të cilët duhet të kenë sensin për të nxjerrë astronautët përpara se raketa të rrëzohet.

Lojtarët në aplikacionet më të mira të kazinosë celulare mund të rrisë shumëzuesit dhe fitimet ndërsa ngjiten, megjithëse lartësitë më të mëdha paraqesin rreziqe më të rëndësishme. Nëse lojtarët hezitojnë të prekin butonin "eject", raketa do të shpërthejë, duke i dërguar ata të kthehen në tokë përpara se të bëjnë një përpjekje tjetër.

Është interesante që përvoja e përdoruesit në Triple Cash ose Crash është tërësisht në duart tuaja. Paneli i integruar i kontrollit ju lejon të zgjidhni nivelet e basteve dhe të përcaktoni se kur duhet të arkëtoni, qoftë me cilësimet e Auto-Cash Out ose manualisht.

Çdo dhomë mund të mbajë vetëm maksimumi 30 lojtarë, megjithëse dhoma të reja mund të hapen gjithmonë. Kjo do të thotë se numri i mundësive për lojtarët është i pafund, me lojtarët brenda të njëjtës dhomë që përjetojnë të njëjtën pikë përplasjeje. Ju gjithashtu mund të vendosni një bast për secilin astronaut veç e veç, dhe secili mund të dalë nga anija kozmike në mënyrë të pavarur. 

Shefja e Menaxhimit të Llogarisë së Betsoft Gaming, Anastasia Bauer, tha:

"Triple Cash or Crash" është një lojë jashtëzakonisht tërheqëse. Ajo sjell risi dhe emocion për lojtarët ndërsa i vendos ata në kontroll të veprimit. E kompletuar me nënshkrimin tonë, grafika me ndikim të lartë dhe mundësinë për disa fitore që ndryshojnë jetën, ne presim Triple Cash ose Crash™ do të jetë një sukses i madh për klientët dhe lojtarët tanë".

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme