BTG shkon në hapësirën e jashtme me Megaways mbi Hënën

Lajme

2023-04-25

Benard Maumo

Lojëra në kohë të mëdha, një degë e Evolution Gaming, ka lançuar një lojë krejt të re me temë eksplorimin e hapësirës, Over the Moon Megaways. Kjo lojë i çon lojtarët në kozmos për të kërkuar meteorë dhe minierë metalesh të çmuara hapësinore për disa fitore shpërblyese. Por kini kujdes sepse rraskapitja e karburantit tuaj të raketës mund t'ju lërë të bllokuar në hapësirën e jashtme.

BTG shkon në hapësirën e jashtme me Megaways mbi Hënën

Si shumica e të tjerave Slots Megaways, kjo lojë kazino celulare përmban 6 bobina me 2-7 rreshta. Zgjerimi i tabelës së lojës lejon që kjo slot të sigurojë një maksimum prej 117649 mënyrash fitimi. Sigurisht, kjo do të thotë lojtarë në aplikacionet kryesore të kazinosë kanë mijëra mundësi për të formuar kombinime fituese në bobinat ngjitur. 

Gjatë lojës bazë, çmimet e meteorëve do të kalojnë nëpër bobina, ndërsa Rockets zbulojnë numrin e fitimeve tuaja deri në 100 herë bast.

  • Nëse shfaqen tre Scatter me yje të artë, shpërblimi juaj është 12 rrotullime falas dhe dy të tjera për çdo Scatter shtesë. 
  • Nëse shfaqet një Megascatter vjollcë, kjo do të shkaktojë një raund bonus edhe më shpërblyes të rrotullimeve Falas.

Ndërkohë, shumëzuesi i raketave do të arrijë lartësi marramendëse kur të hyjnë më shumë raketa. Për t'u siguruar që këto fitore të vazhdojnë, uleni në një simbol të Baterisë për të furnizuar raketat me karburant.

Mbi Hënën Megaways gjithashtu i lejon lojtarët të shkëmbejnë fitimet e tyre për një shans për të marrë 12 rrotullime Falas me veçorinë WIN EXCHANGE. Për më tepër, lojtarët në disa juridiksione mund të zgjedhin BONUS BLEJ dhe të blejnë 12 rrotullime falas për 70 herë aksione ose 12 rrotullime falas të përmirësuara për 140 herë aksione.

Nik Robinson, CEO i Big Time Gaming, tha: 

"Lojtarët do ta duan Over the Moon Megaways me çmimet e tij të Meteorit, Megascatters dhe shumëzuesit e çmendur të raketave, të gjitha të vendosura në një botë vizatimore fantastiko-shkencore. Nuk ka mungesë veprimi këtu dhe kaq shumë për të eksploruar. Kjo është një lojë që nuk është vetëm argëtuese, por gjithashtu ka një potencial të madh fitues!"

Të rejat e fundit

Yggdrasil debuton slotin e ri Ragnawolves WildEnergy
2023-06-01

Yggdrasil debuton slotin e ri Ragnawolves WildEnergy

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Luaj tani
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë