Cili është tableti më i mirë për kazinotë e tabletave në 2020?

Lajme

2020-04-22

Kazinotë e tabletave po bëhen gjithnjë e më të njohura. Për të marrë një përvojë të jashtëzakonshme në këto kazino, më poshtë janë disa nga tabletët më të mirë për t'u marrë në konsideratë.

Cili është tableti më i mirë për kazinotë e tabletave në 2020?

Përparimi i teknologjisë ka ndikuar në mënyrë dramatike lojërat e fatit në internet. Sot, lojtarët kanë mundësinë të luajnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë në të gjitha llojet e pajisjeve dhe pajisjeve. Më shpesh sesa jo, operatorët do të hyjnë në platformat e tyre të ndryshme, nga versionet e desktopit deri te kazinotë online në celular dhe tablet.

Ndërsa lojërat celulare janë të njohura, kumari në tablet po merr formë gjithashtu. Për të marrë përvojën më të mirë në kazinotë e tabletave, lojtarët kanë nevojë për modelin e duhur. Në këtë artikull, gjeni disa nga tabletët më të mirë për lojërat e kazinosë që tregu 2020 ka për të ofruar. Pra, nëse është një iPad apo një tablet Android, ka diçka për të gjithë.

Apple iPad Pro

Padyshim, Apple iPad Pro është iPad më i mirë në treg, dhe me siguri, zgjidhja më e mirë kur bëhet fjalë për tabletët në përgjithësi, qofshin iOS apo Android. Është mjaft i shtrenjtë, por më pas, performanca e tij justifikon çmimin. Dizajni është i rehatshëm në duart e lojtarëve dhe performanca garanton përvojë gjithëpërfshirëse të kazinosë.

iPad Pro mburret me një IPS LCD 11 inç me një shpejtësi mbresëlënëse rifreskimi 120 Hz. Nën kapuç, ai përmban një procesor tetë bërthamash, Apple GPU dhe 4 GB RAM. Tableti funksionon në iOS 12 dhe mund të përmirësohet në iPadOS 13.4. Kjo garanton performancë të qetë, veçanërisht kur merrni lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Samsung Galaxy Tab S6

Epo, me entuziastët e Android, iPad-ët nuk janë një opsion. Samsung Galaxy Tab S6 është deri më tani tableti më i mirë Android për lojëra kazino. Kur bëhet fjalë për harduerin, veçanërisht për procesorin dhe memorien, kjo e lë në hije iPad Pro në shumë mënyra dhe është më e lirë.

Galaxy Tab S6 bazohet në një ekran Super AMOLED 10,5 inç. Sa i përket procesorit, ai ka një procesor tetë bërthamash me Adreno 640 që garanton grafikë mahnitëse. Për sa i përket memories, ekzistojnë dy opsione; një variant 6 GB RAM me 128 GB memorie dhe një version 8 GB me 356 GB memorie.

Tableti Amazon Fire HD 8

Opsionet e mësipërme janë modele të nivelit të lartë me çmime të shtrenjta. Por kjo nuk do të thotë se nuk ka tableta të lirë për lojëra kazino. Njihuni me tabletin Amazon Fire HD 8. Kushton më pak dhe krenohet me një shkathtësi të shkëlqyeshme, veçanërisht për entuziastët e Amazon, pasi është i bazuar në Amazon.

Fire HD ka një ekran 8 inç dhe një trup tërësisht plastik që duket i lirë, por është shumë i vështirë. Tableti ka një procesor me katër bërthama, Mali-T730MP3 GPU dhe funksionon në Android 5.1. RAM-i është 1.5 GB, ndërsa memoria është përmirësuar në 16 GB. Epo, performanca nuk është aq mbresëlënëse, por për më pak se 100 dollarë, nuk ka ankesa.

Të rejat e fundit

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet
2023-09-03

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet

Lajme