Lajme

August 29, 2023

Depozitoni fonde të hënën për të kërkuar bonusin 50% të rifreskimit në 1xSlots

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

A mendoni akoma se e hëna është një zvarritje? Jo në 1xSlots Casino! Aplikacioni i kazinosë celulare u bën thirrje lojtarëve të depozitojnë fonde çdo të hënë për të kërkuar bonusin emocionues të ringarkimit. Por përpara se të shkoni në kazino për të kërkuar këtë promovim, lexoni fillimisht këtë përmbledhje të shkurtër. Ky artikull do të shpjegojë gjithçka që duhet të dini për shpërblimin, duke përfshirë kohën e depozitimit dhe kërkesat e basteve.

Depozitoni fonde të hënën për të kërkuar bonusin 50% të rifreskimit në 1xSlots

Si të merrni bonusin 50% të hënën

Kjo bonus javor është relativisht e lehtë për t'u kuptuar. Është një promovim depozite, që do të thotë se lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale kualifikuese për ta kërkuar atë. Vini re se të gjitha opsionet e pagesës në Kazino 1xSlots kualifikohen për bonus, përveç kriptomonedhave.

Kazinoja fton lojtarët të depozitojnë të paktën 5 € të hënën për të kërkuar shpërblimin. Ky depozitë duhet të bëhet nga ora 00:01 deri në 23:59. Kazinoja nuk e specifikon zonën kohore, kështu që CasinoRank supozon se ju mund ta pretendoni atë në kohën e caktuar, pavarësisht vendndodhjes.

Pasi të bëni një depozitë të suksesshme, do të merrni një bonus ringarkimi 50% deri në 300 €, me kazino celulare duke kredituar menjëherë shumën në llogarinë tuaj. Për shembull, nëse depozitoni 100 € të hënën, do të merrni 50% të shumës në para të bonusit që nuk mund të tërhiqen. Lojtarët nuk kanë nevojë të fusin asnjë kod promocional.

Kërkesa e bastit dhe kushte të tjera

Kërkesa e bastit të bonusit është norma që përcakton shumën që lojtarët duhet të bastojnë përpara se ta kërkojnë atë Bonusi i ringarkimit të kazinosë. Në 1xSlots Casino, lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë bastesh 35x përpara se të arkëtojnë bonusin plus fitimet. Pra, nëse bonusi është 50 €, ju duhet të vendosni bast 1,750 € (50 € x 35) për të kërkuar një tërheqje.

Ka një kapje tjetër. Kazinoja thotë se vetëm lojtarët që kanë bërë baste prej të paktën 10 € brenda 4+ ditëve të fundit në javën e mëparshme kanë të drejtë për këtë bonus depozite. Pra, sigurohuni që ta përmbushni edhe këtë kusht.  

Kushtet e tjera për bonusin 50% të hënën përfshijnë:

  • Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e rikthimit brenda 7 ditëve.
  • Tërheqja përpara depozitimit të fondeve çon në skualifikim të bonusit.
  • Basti maksimal kur plotësoni kërkesën e bonusit është 5 €.
  • Ju mundeni vetëm përdorni bonusin e kazinosë pasi i mëparshmi është shlyer ose ka skaduar.
  • Vetëm profilet e verifikuara dhe të kompletuara mund të marrin shpërblimin.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme