Lajme

June 13, 2023

Fitoni deri në 30 rrotullime emocionuese të dhuratave ditore në kazino Spin Samurai

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Spin Samurai është një kazino celular i vitit 2020 që është i ligjshëm në Curacao. Kazinoja është e famshme për përzgjedhjen e saj masive të lojërave dhe lojën e qetë në një aplikacion të dedikuar celular. Dhe për të ndihmuar lojtarët të përfitojnë plotësisht nga ofertat e saj, Kazino Spin Samurai ofron oferta të shumta, duke përfshirë promovimin Daily Bounty Spins. Ky artikull do ta zhvesh këtë promovim për t'ju ndihmuar të vendosni nëse ia vlen ta pretendoni. 

Fitoni deri në 30 rrotullime emocionuese të dhuratave ditore në kazino Spin Samurai

Cili është Bonusi Bounty Daily i Spin Samurai?

Bonusi Daily Bounty në Spin Samurai është një shpërblim relativisht i drejtpërdrejtë i kazinosë. Ashtu si shumica e bonuseve të tjera ditore në aplikacionet e rregulluara të kazinosë celulare, lojtarët duhet të bëjnë të paktën një depozitë të vetme të parave reale për të kërkuar çmimin. 

Ja se si bonus depozite punon:

  • Hyni në llogarinë tuaj të Spin Samurai Casino dhe depozitoni të paktën $/€20. 
  • Pasi të keni bërë depozitën, kthehuni në kazino ditën tjetër dhe zgjidhni "Kartën Ditore Bounty" në llogarinë tuaj. 
  • Vazhdoni të zgjidhni ikonën tuaj të preferuar me fat për të zbuluar numrin e rrotullimeve Ditore Bounty që keni në dispozicion. 
  • Aplikacioni i kazinosë do t'ju shpërblejë në mënyrë të rastësishme me 30, 20 ose 10 rrotullime falas menjëherë!

Me pak fjalë, është një bonus i rrotullimeve falas ku kualifikohen lojtarët që bëjnë të paktën një depozitë një ditë më parë. Madhësia e depozitës suaj nuk vendos numrin e rrotullimeve falas që mund të fitoni. 

Kërkesat e bastit dhe kushte të tjera bonusi

Të gjitha bonuset dhe promovimet e kazinosë në Spin Samurai kanë kushte dhe kushte për të parandaluar abuzimin e mundshëm të bonusit. Së pari, lojtarët duhet të përdorin bonusin e tyre të rrotullimeve falas në Aztec Magic Deluxe nga BGaming. Është një slot i vitit 2018 me paqëndrueshmëri mesatare dhe 96,96% RTP (kthim te lojtari). Ky kombinim e bën atë automatin e përsosur për një bonus të tillë. 

Pasi të fitojnë shumën nga bonusi i rrotullimit falas, lojtarët duhet të bastojnë të paktën 45 herë përpara një tërheqjeje. Pra, nëse fitoni 100 dollarë duke përdorur rrotullimet e bonusit, do të luani me 4,500 dollarë përpara se të arkëtoni ndonjë fitim. Për shkak se kërkesa për bast është më e lartë se tarifat standarde, CasinoRank këshillon përdorimin e rrotullimeve falas ekskluzivisht për qëllime rekreative. 

Përveç kushteve të mësipërme, më poshtë janë kushte të tjera që zbatohen për rrotullimet e bounty ditore:

  • Lojtarët mund të fitojnë rrotullime falas vetëm 1 herë në ditë. 
  • Bonusi i rrotullimeve falas është i vlefshëm vetëm për 3 ditë.
  • Lojtarët duhet të aktivizojnë rrotullimet falas brenda një dite. 
  • Kufiri maksimal i tërheqjes për bonusin është 50$/€.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024
2023-12-20

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024

Lajme