Lajme

June 15, 2023

Fitoni disa çmime bujare në slotin krejt të ri Phở Sho nga Betsoft

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Betsoft Gaming, një zhvillues kryesor i lojra kazino celulare, ka njoftuar publikimin e ri, Phở Sho. Ky titull me temë ushqimore përfshin lojën shumë të suksesshme të bonusit Hold & Win, e prezantuar për herë të parë në Golden Dragon Inferno në 2022. 

Fitoni disa çmime bujare në slotin krejt të ri Phở Sho nga Betsoft

Është një automat shumë i paqëndrueshëm me 5 bobina dhe deri në 20 linja pagese. Loja garanton lojtarët në aplikacionet më të mira të kazinosë celulare një përvojë emocionuese, falë veçorive shpërblyese si Rrotullime Falas, Wilds dhe Betsoft Buy.

Në këtë tezgë të tregut rrugor, do të gjeni disa përbërës shumëngjyrësh për t'i futur në tenxhere dhe për të bërë phở më të shijshme përreth. Simbolet me pagesë të lartë janë petët tradicionale dhe mishi i viçit, ndërsa limonet, speci djegës dhe qepët e pranverës i shtojnë shije shtesë fitoreve tuaja. Shefi i kuzhinës është ikona e egër e lojës, duke krijuar diçka të veçantë sa herë që shfaqet në tezgë. 

Lojtarët mund të aktivizojnë lojën bonus Hold & Win sa herë që vendosin simbolet e bonusit të monedhës së artë në bobina. Këto monedha janë të çmuara, me vlera të çmimeve që variojnë nga 2.00 deri në 1000. Ju mund të filloni lojën e bonusit kur gjashtë ose më shumë monedha shfaqen në bobina.

Ndërkohë, loja do t'ju shpërblejë me tre Rrotullime falas kur monedhat e bonusit vendosen në lojërat e tyre në bobina. Të gjitha monedhat bonus pasuese që do të gjeni do të bëhen ngjitëse dhe do të rivendosin rrotullimet në tre. Dhe për të ruajtur një nivel të lartë eksitimi, do të shihni një numërues poshtë stendës së petës për të monitoruar numrin e rrotullimeve në lojën bonus. 

Veprimi i ushqimit vazhdon të bëhet edhe më i shijshëm kur vendosni shpërndarjet Phở për të aktivizuar Rrotullimet Falas. Nëse kjo ndodh, loja do të hedhë të gjithë përbërësit përpara se të mbushë ekranin me valë supë. Pas kësaj, lojtarët mund të fillojnë të shijojnë nëntë rrotullimet e tyre falas. Mos harroni se lojtarët mund të rifillojnë rrotullimet falas duke mbledhur më shumë shpërndarje në lojërat bonus.

Tifozët e veçoria Hold & Win në Golden Dragon Inferno të vitit 2022 dhe lojëra elektronike të tjera në internet me temë ushqimore nga Betsoft Gaming padyshim që Phở Sho do t'i duket emocionuese. Ky slot i shijshëm ka disa veçori për të ofruar shanse të pandërprera fitimi, duke siguruar që lojtarët të vazhdojnë të kthehen për më shumë!

Anastasia Bauer, Shefja e Menaxhimit të Llogarisë së Betsoft Gaming, komentoi: 

"Loja e bonusit Hold & Win ka rezultuar të jetë një sukses i madh me lojtarët në të gjitha demografitë. Phở Sho e përdor bukur këtë veçori, por i shton shumë më tepër përvojës. Duke përfshirë Rrotullime Falas, shanset e larta që veçoritë të mbivendosen me njëra-tjetrën vendos Phở Sho në një ligë më vete. Ne presim reagime shumë pozitive nga klientët tanë."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme