Idetë më të mira të dhuratave të Krishtlindjeve 2021 për kumarxhinjtë

Lajme

2021-12-23

Eddy Cheung

Është sërish ajo kohë e vitit! Krishtlindjet renditen ndër stinët e festave më të pritura gjatë gjithë vitit. Kjo është mundësia e përsosur për të kaluar kohë me të dashurit tuaj dhe për t'u treguar atyre se sa shumë i vlerësoni hobet e tyre, përfshirë kumarin. 

Idetë më të mira të dhuratave të Krishtlindjeve 2021 për kumarxhinjtë

Për këtë arsye, ju mund të jeni në kërkim të disa ideve për dhuratat e Krishtlindjeve për lojtarët e fatit. Dhe pikërisht për këtë ka të bëjë kjo faqe.

iPhone 13

Jeni të lodhur nga partneri juaj që mungon duke kaluar shumë kohë në kazino? Merr atyre një iPhone 13 krejt të ri. Por me një kusht, ata fillojnë të luajnë në kazinotë më të mira celulare dhe kaloni më shumë kohë në shtëpi. 

Krahasuar me iPhone-ët e mëparshëm, ky telefon ka një bateri më të madhe, ritme më të shpejta të rifreskimit, më shumë hapësirë ruajtëse dhe një procesor të gjithëfuqishëm AI Bionic. Shtoni lidhjen 5G dhe kjo është një nga dhuratat më të mira të Krishtlindjeve. Mos harroni, nuk duhet të jetë një iPhone.

Duke luajtur letra

Nëse e keni ndjekur Mobile CasinoRank gjatë gjithë vitit, atëherë duhet të dini tashmë përfitimet e lojës me letra. Ndryshe nga lojërat si baccarat, ruleta dhe makinat e fatit, lojërat me letra si blackjack dhe poker kërkojnë aftësi fituese. Kjo është arsyeja pse është jetike për të marrë një përvojë praktike duke luajtur në shtëpi me të dashurin tuaj. Për fat të mirë, është një nga dhuratat më të përballueshme të Krishtlindjeve për lojtarët e pokerit. Por ndikimi do të jetë masiv.

Fat 777 kapak

Një mënyrë tjetër për të vlerësuar një adhurues të lojërave të fatit është duke e mbuluar tullacin e tij me një kapak me fat 777. Mund ta dizajnoni lehtësisht një nga një kapak bejsbolli i thjeshtë ose kapele gjurmuese. Më mirë akoma, mund të porosisni një në internet për më pak se 20 dollarë. Sido që të jetë rasti, dashnori juaj i automatit do ta lëkundet këtë kapak, duke shpresuar të ketë fat kur të rrotullojnë bobinat.

Një automat i përdorur

Ky është një artikull i vlefshëm që gjithmonë do t'i jepni dikujt që e vlerësoni shumë. Një njësi e vetme do t'ju kushtojë rreth 100 dollarë (minus transportin), e cila është miqësore me xhepin. 

Kjo po merr parasysh që një automat i përdorur do të reduktojë ato daljet e fundjavës duke e sjellë Vegasin në shtëpi. Megjithatë, sigurohuni që të keni një hapësirë të vogël të bukur për makinën në shtëpi.

Një biletë kazino

Kjo është dhurata më e mirë e Krishtlindjeve për të gjithë lojtarët e fatit. Edhe pse mund të jetë e vështirë të planifikohet, një udhëtim në kazino ose në një nga qytetet e lojërave të fatit është një kënaqësi e sigurt, edhe për jo-kumarxhinjtë. Pra, befasoni ata me një biletë për në Las Vegas, Macau në Kinë ose Monako në Francë. Dhe me mend çfarë? Nuk do të zgjasë përgjithmonë!

Veshjet e lojërave të fatit

Nëse nuk mund t'i rezistojnë dëshirës për të vizituar kazinonë çdo fundjavë tjetër, mbështetini me aksesorë kumari. Ndryshe nga një udhëtim në kazino, ky është mjaft i përballueshëm. 

Për shembull, ju mund t'u merrni atyre një maskë unisex blackjack ose zare për t'i mbajtur ata të sigurt ndërsa argëtohen. Përndryshe, një kravatë me zare të mëdha ose një papion kazino do të funksiononte. Çfarë ka për të mos dashuruar te regalia perfekte e kazinosë?

Librat e lojërave të fatit

Ju gjithmonë mund t'i referoni të dashurit tuaj në këtë faqe për këshilla të thelluara për kumarin. Por megjithatë, ju mund t'u dhuroni atyre një libër kumari të shkruar nga Bob Dancer, Edward Thorp dhe Richard Armstrong. E mira e librave të lojërave të fatit është se ato japin këshilla bazuar në përvojat e jetës reale. Për më tepër, kultivimi i një kulture leximi në shtëpinë tuaj nuk është një gjë e keqe në fund të fundit.

konkluzioni

Mos u lini jashtë; merrni një nga këto dhurata të lojërave të fatit për të afërmin ose mikun tuaj të lojërave të fatit. Por, përpara se të bëni pazar, mbani mend se shijet e kumarxhinjve ndryshojnë. Për shembull, marrja e një dhurate automati për një lojtar të pasionuar me karta do të jetë një ide e keqe. Megjithatë, një dhuratë universale e lojërave të fatit padyshim që do të bëjë përshtypje.

Të rejat e fundit

Yggdrasil debuton slotin e ri Ragnawolves WildEnergy
2023-06-01

Yggdrasil debuton slotin e ri Ragnawolves WildEnergy

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Luaj tani
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë