Lojërat më të mira të kazinosë për lojtarët e Android

Lajme

2020-04-22

Ndërsa teknologjia vazhdon të zhvillohet, bota e lojërave të kazinove vazhdon të rritet dhe më shumë njerëz po preferojnë lojërat celulare sesa kazinotë e jetës reale. Meqenëse pronarët e androidit përbëjnë deri në 85% të totalit të përdoruesve të smartfonëve në të gjithë globin, është e qartë se ka një treg të gjerë në këtë fushë.

Lojërat më të mira të kazinosë për lojtarët e Android

Sidoqoftë, Google Play i ka bërë gjërat jashtëzakonisht të vështira për zhvilluesit që të lançojnë aplikacione premium kazino në Android. Platforma nuk lejon që aplikacionet t'i lënë njerëzit të luajnë kumar me para të vërteta dhe shumica e lojërave të njohura janë premium.

Në këtë artikull, lojtarët do të shikojnë aplikacionet më të mira të lojrave që ata mund të kënaqin në Android.

Kazino 25-në-1

Aplikacioni i Kazinosë dhe Sporteve 25-në-1 është një nga aplikacionet më të përhapura në të gjithë botën. Aplikacioni përmban shumë lojëra të njohura si blackjack, ruletë, video poker, baccarat, keno, etj. Përveç kësaj, lojtarët lejohen të bastojnë në lojëra sportive si futbolli, kriket dhe hokej.

Lojëra me peshq të mëdhenj

Zhvilluesi i Big Fish Games në Google Play punon në ndërtimin e aplikacioneve që janë falas për t'u luajtur dhe argëtuese për lojtarët. Ky aplikacion përmban shumë lojëra kazino dhe variante të njohura të lojërave elektronike të kazinosë. Disa nga më të zakonshmet përfshijnë lojëra elektronike, Texas Hold'em, blackjack, ruletë dhe baccarat.

Blackjack 21 HD

Për lojtarët që dëshirojnë të kënaqen me blackjack, Blackjack 21 HD është aplikacioni për t'u shkarkuar. Ky aplikacion mund të shkarkohet falas ose duke paguar 1,99 dollarë. Është thjesht i zhvilluar dhe nuk ka shumë drita ndezëse që mund të pengojnë përparimin dhe rehatinë e lojtarëve.

Frenzy kazino

Aplikacioni Casino Frenzy përmban shumë veçori dhe lojëra tipike ashtu si shumë aplikacione të tjera në Google Play. Aplikacioni është falas për t'u shkarkuar dhe mund të luani çdo lojë falas përpara se të zgjidhni lojërat premium. Sidoqoftë, ai përditësohet vazhdimisht për të shfaqur lojërat më të fundit të lojërave elektronike dhe pokerin video.

Kazino Full House

Full House Casino, siç sugjeron edhe emri, është një platformë gjithëpërfshirëse që përmban të gjitha llojet e lojërave që lojtarët kënaqen. Këto përfshijnë lojëra elektronike, blackjack, poker Texas, baccarat, bingo, ruletë, etj. Ky aplikacion gjithashtu përmban bonuse premium gjatë ditës për t'i mbajtur lojtarët e tij të motivuar. Ata që i duan turnet dhe kërkimet do të kënaqen gjithashtu.

GSN Grand Casino

GSN Grand Casino është gjithashtu një aplikacion kazino gjithëpërfshirës që përmban disa lojëra të njohura kazino. Por lista e saj është e kufizuar në video bingo, lojëra elektronike dhe video poker. Ky aplikacion përmban shumë lojëra të ndryshme të vogla që lojtarët mund të kënaqin dhe 70 nivele gjërash për të përfunduar.

Të rejat e fundit

Yggdrasil debuton slotin e ri Ragnawolves WildEnergy
2023-06-01

Yggdrasil debuton slotin e ri Ragnawolves WildEnergy

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Luaj tani
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë