Luajtja pragmatike rrit ekskluzivitetin e basit të madh me këste të reja

Lajme

2023-03-23

Benard Maumo

Slotet ikonë 'Big Bass' kanë sjellë Lojë pragmatike sukses i jashtëzakonshëm, me Big Bass Bonanza në trend aplikacionet më të mira të kazinosë celulare. Kohët e fundit, furnizuesi i shquar i përmbajtjes njoftoi se do të hidhte rrjetat e tij përsëri në ujëra për të kapur më shumë peshq me Big Bass Hold & Spinner. Kjo lojë prezanton elementë të rinj duke ruajtur tiparet origjinale që e bënë serialin të famshëm.

Luajtja pragmatike rrit ekskluzivitetin e basit të madh me këste të reja

E luajtur në një formacion 5x3, Big Bass Hold & Spinner ofron një atmosferë të relaksuar dhe një partiturë të gëzuar muzikore. Siç pritej, personazhi legjendar i peshkatarit kthehet për të shoqëruar lojtarët në misionin e tyre për të nxjerrë shpërblime të mëdha. 

Thënë kështu, lojtarët mund të marrin 10, 15 ose 20 rrotullime bonus kur shfaqen respektivisht 3, 4 ose 5 simbole shpërndarjeje. Gjatë rrotullimeve falas, peshkatari mund të shfaqet dhe të mbledhë çdo ikonë Fish Money për lojtarët. Një veçori bazooka do të aktivizohet nëse nuk ka ikona Fish Money, duke shtuar rastësisht simbolet e peshkut në bobina. Mos harroni se një rishkallëzues dhe shumëzues në rritje janë të mundur nëse shihni katër prej këtyre peshkatarëve në raundet e bonusit. 

Lojtarët mund të aktivizojnë gjithashtu veçorinë e bonusit Hold & Spinner nëse shfaqen tre monedha gjatë lojës bazë. Më pas, të gjitha simbolet, me bllokimin e monedhave që nxisin monedhat, do të largohen nga skena përpara se të jepen katër rrotullime. Për më tepër, lojtarët mund të mbledhin diamante me një vlerë më të madhe për fitimet e parave të menjëhershme. 

Duke komentuar lajmin, Irina Cornides, Shef Operativ i Pragmatic Play, tha se Big Bass Hold & Spinner është një zgjerim i serisë së mirënjohur të kompanisë Big Bass me veçori si retriggers, peshkatarë të egër dhe shumëfishues për shpërblime të mëdha. Cornides shtoi se fitorja maksimale është 10,000x, duke e bërë këtë slot machine një nga titujt më bujarë në koleksionin Big Bass Bonanza dhe i sigurt se do të mbetet i preferuari midis lojtarëve.

Të rejat e fundit

Betsoft Gaming rrit përzgjedhjen e lojërave të tavolinës me Jackpots Supreme 777
2023-05-25

Betsoft Gaming rrit përzgjedhjen e lojërave të tavolinës me Jackpots Supreme 777

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Luaj tani
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë