Lajme

October 27, 2023

LuckyStreak vulos marrëveshje me Red Rake Gaming dhe Lucky Monaco

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

LuckyStreak, një platformë kryesore e grumbullimit të kazinove celulare, ka bashkuar forcat me Red Rake Gaming dhe Lucky Monaco. Në marrëveshjen e re, LuckStreak do të inkorporojë lojëra nga dy zhvilluesit e lojërave në platformën e saj të grumbullimit të përmbajtjes LuckyConnect.

LuckyStreak vulos marrëveshje me Red Rake Gaming dhe Lucky Monaco

Në vitin 2017, LuckyStreak krijoi grumbulluesin LuckyConnect, i cili përfshin tituj nga një sërë ofruesish si:

  • Lojë pragmatike
  • Yggdrasil
  • Ruby Play
  • Playson
  • EGT

Mark O'Donnell, kreu i marketingut në LuckyStreak, shprehu entuziazmin e tij duke thënë se përfshirja e ofruesve si Red Rake Gaming dhe Lucky Monaco në paketën e tyre të grumbullimit të përmbajtjes LuckyConnect ishte një lajm i shkëlqyer për LuckyStreak dhe të tij kazino celulare rrjeti.

"Ata kanë një shumëllojshmëri të pasur të lojërave elektronike argëtuese dhe lojërave kazino me të vërtetë tërheqëse, dhe kjo i shton më shumë fuqi propozimit tonë," shtoi ai. 

Nisur në vitin 2011, Lojëra e kuqe Rake do të shtojë mbi 120 lojëra në platformën LuckyConnect, duke përfshirë slot, video poker dhe lojëra tavoline kazino.

Nick Barr, Drejtori Menaxhues nga Red Rake Gaming Malta, tha:

"Ne jemi të kënaqur që po punojmë me ekipin në LuckyStreak, ata kanë një rrjet të madh partnerësh anembanë globit, të cilët tani do të jenë në gjendje të kenë akses në lojërat tona të lojërave elektronike. Red Rake Gaming ka zhvilluar një sërë lojërash elektronike të lokalizuara për të siguruar që ne mund të ofrojmë përmbajtje për të gjitha tregjet anembanë globit. Ne jemi shumë të sigurt që lojërat tona do të jenë një shtesë e mirëpritur për ofertën e rëndësishme globale të LuckyConnect."

Nga ana e tyre Lucky Monaco do të shtojë 30+ lojëra te grumbulluesi LuckyConnect. Z. Kim, Shefi i Shitjeve të Lucky Monaco, tha se zhvilluesi i softuerit mund të jenë të reja në industrinë e iGaming, por ata kanë pasur dy dekada përvojë në zhvillimin e lojërave stimuluese dhe të barabarta për tregun social të kazinove.

Ai shtoi:

"Partneriteti me LuckyStreak na jep akses të menjëhershëm te disa prej klientëve dhe rrjeteve më të mëdhenj të lojtarëve në iGaming. Ne vlerësojmë largpamësinë e tyre në zbulimin e potencialit tonë unik ndërsa na ndihmon të bëjmë hapin tjetër në udhëtimin tonë."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme