Lajme

June 20, 2023

Nuk është tepër vonë për t'u bashkuar me turneun e bizhuterive të qershorit në BetReels

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Me konkurrencën e nxehtë për lojtarët në industrinë e iGaming, kazinotë celulare përpiqen të tejkalojnë njëra-tjetrën duke ofruar bonuse dhe promovime të shpeshta. Një nga turnetë më emocionues që mund të pretendoni këtë muaj është ngjarja Jewels of Qershor në BetReels Casino. Siç lë të kuptohet edhe emri, ky turne zgjat për të gjithë muajin qershor me dhurata bujare për të kërkuar. Ky artikull shqyrton bonusin.

Nuk është tepër vonë për t'u bashkuar me turneun e bizhuterive të qershorit në BetReels

Rreth Turneut Jewels of Qershor të BetReels

Oferta e Jewels of Qershor është një turne mujor, që do të thotë se keni ende kohë të mjaftueshme për t'u bashkuar me ngjarjen dhe për të fituar çmime. Bonusi është i hapur për t'u kërkuar deri më 30 qershor 2023, në orën 23:59 GMT. Lojtarët mund të fitojnë ndeshje bonuse të depozitave dhe rrotullime falas ndërsa bonusi i depozitës është aktiv. 

Lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale për t'u kualifikuar për këtë promovim. Më poshtë është një përmbledhje e shkurtër:

  • Depozoni një minimum prej 10 dollarë për të marrë një 15 bonus i rrotullimeve falas në Fat Frankies nga Play'n GO. Kodi i bonusit është FS15.
  • Depozitoni një minimum prej 20 $ për 30 rrotullime falas në Star Joker nga Play'n GO. Kodi i bonusit për këtë promovim është FS30.
  • Depozitoni një minimum prej $50 për të marrë 75 rrotullime falas në Range of Riches nga Play'n GO. Kodi i bonusit këtu është FS75. 
  • Bëni një depozitë minimale prej $20 për të marrë një bonus ndeshjeje prej 25% deri në $500. Gjatë bërjes së depozitës, përdorni kodin JUN23.

Rregullat e bonusit të bizhuterive të qershorit

Të gjitha bonuset e kazinosë celulare kanë terma dhe kushte, dhe Jewels of Qershor në Kazino BetReels nuk është përjashtim. Së pari, lojtarët në aplikacioni i rregulluar i kazinosë celulare mund të kërkojë bonus vetëm për një maksimum tre herë gjatë periudhës referuese. Gjatë kësaj periudhe, maksimumi që mund të fitoni është 360 rrotullime falas dhe 1500 dollarë bonuse për depozitat e ndeshjeve. Pra, nuk do të kualifikoheni pasi të keni mbaruar kufirin tuaj.

Sa i përket kërkesave të basteve, lojtarët duhet të plotësojnë një normë 50x përpara se të tërheqin çdo fitim të grumbulluar nga luajtja e bonusit. MobileCasinoRank këshillon lojtarët që të përdorin bonuset në mënyrë rigoroze për argëtim për të shmangur çdo zhgënjim me kërkesat e basteve.

  • Bonusi i depozitës së ndeshjes dhe rrotullimet falas kanë një periudhë skadimi 2-ditore.
  • Kërkimi i një tërheqjeje do të anulojë të gjithë përparimin tuaj të bonusit.
  • Lojtarët duhet të depozitojnë rreptësisht përmes arkëtarit të kazinosë për t'u kualifikuar.
  • Shuma maksimale e konvertimit për bonusin e depozitës së ndeshjes është 3x e çmimit origjinal.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme