Përditësimet e Lojërave Fantasma 2019 goditën Medallion Megaways

Lajme

2022-02-09

Eddy Cheung

Lojëra Fantasma, e vendosur në Stokholm, ka ridizajnuar dhe ribotuar lojën e saj të suksesshme të vitit 2019 Medallion Megaways, duke i dhënë asaj një pamje të freskët dhe disa veçori të reja interesante të shtuara. Loja e ridizajnuar tani është e disponueshme për operatorët përmes programit të partneritetit Silver Bullet të Relax Gaming.

Përditësimet e Lojërave Fantasma 2019 goditën Medallion Megaways

Sloti i videove me 6 rrotulla me 6 rreshta përfshin motorin e lojërave Megaways të Big Time Gaming (BTG) dhe një veçori orteku për t'u ofruar lojtarëve deri në 46,656 mënyra për të fituar. 

Loja ka paqëndrueshmëri më të lartë se mesatarja dhe një RTP prej 96.13 përqind, me një bast minimal prej 0.20 € dhe një aksion maksimal prej 50 €. Pagesa maksimale është 20,000 herë më shumë se investimi fillestar.

Rrotullimet Void Respin, Expanding Wild dhe Extra

Karakteristika të tjera emocionuese, të tilla si Void Respin dhe Expanding Wild, mund të aktivizohen në çdo moment gjatë lojës standarde. Ky i fundit përfaqësohet nga simboli Stone, i cili zgjerohet për të mbuluar plotësisht rrotullat dhe jep një shumëzues prej 2x, 3x, 4x, 5x ose 6x kur bie. 

Void Respin kthen 10 simbole të rastësishme, pas së cilës çdo shenjë eliminohet dhe një rrëshqitje e simboleve të reja i zëvendëson ato, duke i lënë lojtarët të fitojnë disa herë në një rrotullim të vetëm.

Lojtarët do të duan të zhbllokojnë raundin e bonusit të rrotullimeve shtesë të lojës në kombinim me Void Respins dhe Expanding Wilds. Sipas njoftimit për shtyp, bonuset e Medallion Megaways janë "kompliment", të destinuara për të funksionuar së bashku në Lojërat Ekstra.

Syri Gjithëshikues

Simboli Syri që sheh gjithçka parashikon njëzet rrotullime shtesë, të cilat janë të lidhura me shumëzuesin progresiv. Veçoria Expanding Wilds ka të njëjtin shumëzues. Megjithatë, gjatë rrotullimeve shtesë, shumëzuesi rritet me çdo ortek dhe jo thjesht ortekë të njëpasnjëshëm.

Baza më e gjerë e audiencës

Në një njoftim të fundit për lajmet, drejtori dhe themeluesi komercial i Fantasma Games, Fredrik Johansson tha se Medallion Megaways ka provuar të jetë një nga titujt e tyre më të njohur deri më sot. Kjo është arsyeja pse ata vendosën ta "rifreskojnë dhe ta lansojnë atë me një pamje dhe ndjesi të re, si dhe lojë të rishikuar, për t'i mbajtur lojtarët në buzë të vendeve të tyre."

Drejtori komercial deklaroi se duke lëshuar versionin e përditësuar të lojtarit të preferuar lojë kazino në internet titullin në bashkëpunim me partnerin e studios Relax Gaming, ata do të jenë në gjendje ta "ta bëjnë atë të disponueshme për më shumë operatorë dhe lojtarë se kurrë më parë."

Studioja me bazë në Stokholm, e cila u themelua në vitin 2017, iu bashkua programit të partneritetit Silver Bullet në tetor 2019, duke i dhënë asaj një rrugë të thjeshtuar drejt tregut, si dhe akses në bibliotekën e gjerë të Relax Gaming.

Lajmi i fundit

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare
2023-01-31

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare

Lajme