Lajme

June 23, 2023

Pariplay miraton emërimin e një drejtuesi të ri të menaxhimit të llogarisë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

NeoGames SA, një degë e Pariplay, ka emëruar Irina Roman Shefen e re të Menaxhimit të Llogarisë. Kompania po mbështet përvojën dhe njohuritë e mëdha të Romanit në industrinë e lojërave për të mbështetur zgjerimin e saj në mbarë botën.

Pariplay miraton emërimin e një drejtuesi të ri të menaxhimit të llogarisë

Roman i bashkohet ekipit të menaxhimit të lartë të Pariplay me një përvojë të pasur, pasi ka punuar në biznesin e lojërave të fatit dhe menaxhimit të llogarive për më shumë se 10 vjet. Para se të bashkohej me Pariplay, ajo shërbeu në pozicione të larta në Enteractive, NetEnt, dhe EveryMatrix. Roli i saj më i fundit ishte si Menaxhere e Lartë e Suksesit të Klientit në TrueLayer.

Pariplay ka shpallur një sërë emërimesh në 3 muajt e fundit. Këto emërime synojnë të përforcojnë statusin e kompanisë në tregjet e rregulluara në Evropë dhe Amerikën e Veriut, ku ajo është partnere me operatorë kryesorë.

Në Mars 2023, kompania shpalli Dirk Camilleri si VP të produkteve të menaxhimit të saj. Më 13 qershor, kompania vazhdoi zbavitjen e saj të punësimit pas emërimi i Ashley Bloor si Drejtoreshë e Partneriteteve

Pariplay aktualisht është i ligjshëm në mbi 20 tregje lojrash, duke shërbyer mbi 1000 aplikacionet e rregulluara të kazinosë celulare dhe operatorë të tjerë. Platforma e saj inovative Fusion ofron një portofol pa probleme për 120+ grumbulluesit kryesorë të përmbajtjes për të ofruar përmbajtjen e tyre, duke përfshirë lojra kazino celulare nga Wizard Games, studio e brendshme e Pariplay.

Enrico Bradamante, Shefi Tregtar i Pariplay, shprehu kënaqësinë e tij që Irina t'i bashkohej ekipit të Pariplay, duke thënë:

"Ne jemi të kënaqur të mirëpresim Irina në ekipin e Pariplay, veçanërisht kur ne vazhdojmë të zgjerohemi në tregjet e rregulluara dhe të zbatojmë strategjinë tonë të rritjes. Irina ka një përvojë të pasur nën brezin e saj dhe sjell njohuri dhe njohuri të vlefshme në tryezë. Ne kemi çdo besimi se ajo do të kontribuojë drejtpërdrejt në forcimin e markës sonë dhe për të na ngritur në lartësi të reja!"

Shefi i ri i Menaxhimit të Llogarisë kishte gjithashtu këtë për të thënë:

"Kam parë Pariplay të kalojë nga suksesi në sukses me kalimin e kohës, kështu që t'i bashkohesh ekipit dhe t'i ndihmosh ata të rriten edhe më shumë është një mundësi emocionuese. Mezi pres të forcoj marrëdhëniet me klientët ekzistues dhe të forcoj marrëdhëniet me të rinj."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024
2023-12-20

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024

Lajme