Partnerët e përzgjedhur marrin simbole të fuqishme: Slot kurora nga Wazdan

Lajme

2023-08-24

Benard Maumo

Wazdan, një ofrues i nivelit të lartë të lojërave të kazinosë celulare, ka njoftuar se është gati ta çojë industrinë e lojrave në lartësi të reja. Kjo ndodhi pasi kompania njoftoi paraqitjen e menjëhershme të Mighty Symbols: Crowns në disa prej aplikacioneve partnere të kazinosë.

Partnerët e përzgjedhur marrin simbole të fuqishme: Slot kurora nga Wazdan

Kompania e ka përshëndetur Mighty Symbols: Crowns slotin si pararojë të inovacionit, duke ofruar audiovizuale të jashtëzakonshme që teleportojnë lojtarët në një univers të mrekullueshëm.

Kjo lojë kazino lehtëson kthimin e simboleve dhe mekanikës së dashur, duke u dhënë lojtarëve një përvojë të njohur por emocionuese. Simbolet e fuqishme: Crowns rifut të pëlqyerit Bonusi i rrotullimeve falas raundi, duke ofruar shumë shanse falas për lojtarët për të fituar të mëdha. Dhe si përfundim, veçoria e re e Nivelit të Shansit u jep lojtarëve shanse më të mira për të fituar një pagesë.

Pika kryesore e vërtetë e kësaj loje është prezantimi i veçorisë Giant Crown. Kjo veçori ka një numërues bonusesh me simbole gjigante, të cilat mund të ofrojnë shpërblime edhe më të larta.

Lojtarët mund të fitojnë deri në 2500 herë të aksioneve duke përfituar plotësisht nga veçoritë emocionuese të lojës. Wazdan është i bindur se simbolet vezulluese të Mighty Simbols: Crowns do të tërheqin lojtarët për më shumë raunde ndërsa ata kërkojnë rrotullimin e radhës të mbushur me adrenalinë.

Përpara nisjes së plotë në rrjetin e kazinove të Wazdan, loja është ekskluzivisht e disponueshme në kazinotë e zgjedhura nga 17 gusht 2023. Lojtarët në Belgjika, Danimarka dhe Mbretëria e Bashkuar janë ndër grupet me fat që provojnë slotin celular përpara se të lançohet plotësisht.

Lëshimi i këtij sloti është një tjetër demonstrim i angazhimit të palëkundur të Wazdan për të ofruar përvoja emocionuese të lojërave që i mbajnë lojtarët të magjepsur nga partneriteti me aplikacione me reputacion të kazinosë. Një ditë para këtij njoftimi, kompania lëshoi ​​16 monedha, një vazhdim i serisë së saj 9 Monedha me performancën më të mirë.

Magdalena Wojdyła, Shefja e Menaxhimit të Llogarisë së Wazdan, komentoi:

"Bashkëpunimi me partnerët tanë kryesorë për të sjellë Mighty Symbols™: Crowns në të gjitha këto tregje të spikatura ka qenë një privilegj. Ne kemi derdhur inovacion dhe kreativitet në çdo aspekt të lojës për të siguruar që lojtarët të mbeten të magjepsur."

Të rejat e fundit

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë
2023-10-01

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë

Lajme