Lajme

June 8, 2023

Play'n GO kënaq fansat e tij me slotin Viking Runecraft Apocalypse

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Play'n GO, një furnizues kryesor i lojëra me çmime, ka shtuar një tjetër titull në vazhdimin e tij më të mirë të Viking Runecraft. Kjo pasi zhvilluesi i lojës njoftoi një tjetër udhëtim emocionues në Asgard në Viking Runecraft Apocalypse. 

Play'n GO kënaq fansat e tij me slotin Viking Runecraft Apocalypse

Loki ruan karakterin e tij dinak në këtë automat, duke ndërruar besnikërinë dhe duke tradhtuar familjen e tij. Por këtë herë, ai po ëndërron të mëdha duke marrë përsipër Asgardin, shtëpinë e perëndive, duke përfshirë Odin. Zotat tani duhet të bëjnë gjithçka për të mbrojtur shtëpinë e tyre nga karakteri dinak dhe gjithashtu mund të kenë nevojë për ndihmë nga ju. 

Viking Runecraft Apocalypse fton lojtarët të armatosen dhe të mbrojnë Asgard nga perëndia mashtruese. Por fatmirësisht, ju nuk do të luftoni vetëm nënën e të gjitha betejave. Ju do të luftoni së bashku me perënditë e tjera norvegjeze, duke përfshirë Freya, Thor, Heimdall dhe Odin.

  • Kjo slot emocionuese me shumë funksione është vendosur në një rrjet masiv 7x7 me një RTP miqësore 96% (kthimi te lojtari). 
  • Lojtarët në aplikacionet më të mira të kazinosë celulare duhet të përputhen me të paktën pesë simbole për të shkaktuar një pagesë. 
  • Ikonat që paguajnë përfshijnë shkronja të punuara me gurë, çekiçin e Thorit, një shpatë të artë, një kafkë dhie dhe një filxhan pijeje. 
  • Zotat mund t'ju ndihmojnë t'i përputhni këto simbole për të marrë një pagesë deri në 500 herë të shumës.

Luaj'n GO i bën gjërat edhe më të nxehta me veçorinë e rrotullave kaskadë. Çdo kombinim fitues do të zhduket nga tabela, duke lejuar që ikona të reja të vendosen në vend dhe të krijojnë më shumë shanse fitimi. Kjo veçori mbetet aktive për sa kohë që lojtarët vazhdojnë të fitojnë. 

Lojtarët mund të zhbllokojnë disa veçori gjatë lojës bazë, duke përfshirë Spirit Wild. Ky simbol mund të ndikojë në të gjitha kombinimet fituese përveç fitoreve në kaskadë. Ai i lejon lojtarët të aktivizojnë një nga katër "Dhuratat e perëndive" pasi të kenë formuar katër fitore të njëpasnjëshme. Këto dhurata ndryshojnë dhe mund të shtojnë më shumë kombinime të egra në bobina për të rritur pagesën tuaj. 

Ndërsa kjo vazhdon, duhet të synoni të mbushni matësin emocionues të ngarkimit Runik me të gjitha ikonat që formojnë një formulë fituese. Fuqia e funksionit Aesir do të zhbllokohet pasi të mbushni njehsorin me 35 simbole, duke ju dhënë fuqi të rastësishme nga perënditë. Gjithashtu, raundi i Rrotullimeve Falas Ragnarok do të aktivizohet pasi të mbushet njehsori me 65 simbole ndërsa zhbllokohen të gjitha veçoritë Fuqia e Aesir. 

Viking Runecraft Apocalypse dëshmon aftësinë e Play'n GO për të lëshuar lojëra elektronike të reja emocionuese. Zhvilluesi i lojës së fundmi fitoi çmimin Game Studio e Vitit në Casino Beats Game Developer Awards. Kjo ngjarje ndodhi në Valetta, Maltë, duke bashkuar trurin më të mirë në industrinë e lojrave. 

Shefi i mbajtjes së lojërave të Play'n GO, George Olekszy, tha: 

"Është gjithmonë një kohë emocionuese për të lëshuar një IP krejt të re, por mund të jetë edhe më emocionuese të zgjerohet në atë që tashmë ka mahnitur audiencën anembanë globit. Lojërat si Viking Runecraft Apocalypse përfaqësojnë në mënyrë të përsosur qëllimet tona për secilin nga titujt tanë. Një Narrativa e krijuar me kujdes, së bashku me disa lojëra vërtet të këndshme dhe të pasura me karakteristika, janë gjëra për të cilat ne përpiqemi me çdo titull që lëshojmë."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme