Lajme

May 16, 2023

Queen Play rrit lojën tuaj celular me paketën e mirëseardhjes prej 1000 €

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Është sërish koha kur MobileCasinoRank ju prezanton me më të mirat bonuse dhe promovime të kazinosë celulare. Ky artikull do të zhbëjë bonusin e mirëseardhjes prej 1000 € të Queen Play dhe do të zbulojë se si funksionon. Do të dini për depozitën minimale, kërkesat e bastit dhe kushte të tjera për t'ju ndihmuar të bëni një zgjedhje më të informuar. 

Queen Play rrit lojën tuaj celular me paketën e mirëseardhjes prej 1000 €

Cili është bonusi 1000 € + 200 rrotullime falas i Queen Play?

Mbretëresha Luaj e di se tërheqja e lojtarëve të rinj mund të jetë sfiduese. Pra, për të qëndruar përpara konkurrencës, kjo kazino celulare e rregulluar u siguron nënshkruesve të rinj një paketë bonus prej 1000 € plus 200 rrotullime falas. 

Është një bonus ndeshje, që do të thotë se kazinoja do t'ju shpërblejë në varësi të përqindjes dhe shumës së depozitës. Vini re se çmimi kreditohet në katër këste si më poshtë:

  • Depozita e parë: 100% deri në 250 € plus 50 rrotullime falas në Starburst nga NetEnt.
  • Depozita e dytë: 50% deri në 300 € plus 50 rrotullime falas në Book of Dead by Play'n GO.
  • Depozita e tretë: 60% deri në 200 € plus 50 rrotullime falas në Fire Joker nga Play'n GO.
  • Depozita e katërt: 75% deri në 250 € plus 50 rrotullime falas në Twin Spin nga NetEnt.

Pra, duke supozuar se një lojtar bën një depozitë të tretë 100 € në kazino për t'u kualifikuar për bonusin e ndeshjes 600% deri në 200 €. Kjo do të thotë se lojtari do të marrë 60 € plus 50 bonus rrotullime falas në automatin e specifikuar. 

Duke folur për lojëra elektronike, kazino ka bërë një punë solide në përzgjedhjen e titujve kualifikues. Për shembull, Starburst nga NetEnt është një slot me paqëndrueshmëri të ulët me një RTP 96,06% (kthim në lojë). Kjo lojë përmirëson shanset tuaja për të kërkuar një pagesë nga fitimet e rrotullimit falas. 

Kërkesat e bastit dhe kushte të tjera bonusi

Kur zgjidhni një Bonus i mirëseardhjes në kazino, konfirmimi nëse kërkesa e bastit është e arsyeshme është jetike. Në Queen Play, do të përballeni me një kërkesë bastesh 35x, e cila nuk është e frikshme sipas mendimit të CasinoRank. Ju duhet të vendosni bast 3,500 € për të tërhequr çdo fitim të grumbulluar nga një bonus 100 €. 

Kushtet e tjera për këtë bonus të depozitës së ndeshjes përfshijnë si më poshtë:

  • Depozita minimale kualifikuese prej 10 €
  • Bonusi është aktiv për 21 ditë nga dita e aktivizimit të tij
  • Bonusi i rrotullimeve falas është i vlefshëm për 1 ditë
  • Lojtarët nga Mbretëria e Bashkuar nuk kualifikohen

Ky është një nga bonuset më miqësore të mirëseardhjes që mund të gjeni. Kërkesa e basteve është e drejtë sipas të gjitha standardeve dhe lojërat kualifikuese të kazinosë ofrojnë RTP të arsyeshme.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme