Lajme

October 17, 2023

Regjistrohu në X1 Kazino për të shijuar të martat me yje me një bonus 30%.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

X1 Casino është një aplikacion i ri i kazinosë me vlerësim më të lartë i licencuar nga Qeveria e Curacao. E lançuar në vitin 2022, kjo kazino e re celulare u ofron lojtarëve një sërë bonusesh, duke përfshirë ofertën Star-Struck Tuesdays. Në këtë ofertë, kjo kazino fton lojtarët të ndjekin fillimet brenda mundësive të tyre dhe të fitojnë një bonus depozite çdo të martë. Vazhdo të lëvizësh për të zbuluar më shumë rreth këtij shpërblimi. 

Regjistrohu në X1 Kazino për të shijuar të martat me yje me një bonus 30%.

Çfarë është promovimi i të martësve të goditura me yje?

Star-Struck Marta është një bonus depozite që mund të kërkohet në arkë çdo të martë ndërsa depozitoni fonde në X1 Casino. Në këtë ofertë, ju jeni të ftuar të depozitoni të paktën 10 dollarë çdo të martë për të kërkuar 30% bonus ndeshje, duke arritur në 150 dollarë. Është interesante që ky bonus depozite mbulon katër depozitat tuaja të para në ditën e referencës. 

Për shembull, mund të depozitoni 100 dollarë të martën në mëngjes në këtë kazino. Në atë rast, ju do të merrni një bonus ndeshjeje prej 30% (30 dollarë). Vazhdoni të bëni tre depozita të tjera për të kërkuar bonuse të ngjashme depozitash. Asnjë kod i veçantë bonus nuk kërkohet!

Termat dhe Kushtet për këtë Promocion

Është thelbësore të lexoni T&C-të e bonusit përpara se të kërkoni ndonjë gjë Kazino X1. Së pari, kjo kazino celulare thotë se lojtarët mund të pretendojnë promovimin e të martës Star-Struck vetëm pasi ta përdorin atë bonus mirëseardhjeje. Do të merrni një paketë mirëseardhjeje prej 100% deri në 1,400 dollarë plus 50 rrotullime falas. 

Një kusht tjetër është që bonusi i ndeshjes t'i nënshtrohet një kërkese të bastit 40 herë. Pra, nëse merrni një bonus 100 dollarë, duhet të vendosni bast atë shumë 40x (4000 dollarë) përpara se të bëni një kërkesë për tërheqje. 

T&C të tjera për këtë bonus javor përfshijnë:

  • Bastet e bëra në lojëra elektronike kontribuojnë 100% në kërkesën e basteve. 
  • Basti maksimal me bonus është 7 dollarë.
  • Lojtarët mund të tërheqin para të vërteta në çdo kohë pas anulimit të bonusit.

Nga të gjitha indikacionet, ky është një bonus depozitimi miqësor për t'u kërkuar pavarësisht kërkesës paksa të lartë të bastit 40x. Kjo kazino i mban gjërat të thjeshta, gjë që duhet të kërkoni në një bonus. Kërkojeni tani!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme