Lajme

June 7, 2023

Regjistrohuni dhe kërkoni këto 3 bonuse të mirëseardhjes në Paysafecard në qershor 2023

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Paysafecard është një metodë e njohur bankare në internet e bazuar në kupon me parapagesë. Me këtë metodë, ju do të financoni llogarinë tuaj të kazinosë celulare duke futur një kod 16-shifror në faqen e arkës. Dhe në shumicën e rasteve, aplikacionet e rregulluara të kazinosë celulare do t'ju shpërblejnë me një bonus depozite. Pra, nëse keni kërkuar për një Paysafecard bonus mirëseardhjeje në kazino celulare, zgjidhni një nga tre opsionet e listuara në këtë postim.

Regjistrohuni dhe kërkoni këto 3 bonuse të mirëseardhjes në Paysafecard në qershor 2023

Stay Casino – deri në 5,000 €

Operuar nga Hollycorn NV, Stay Casino është një kazino celulare me bazë në Curacao me një nga paketat më të mira të mirëseardhjes. Në këtë kazino, lojtarët marrin një ofertë të mirëseardhjes 100% deri në 500 € pasi bëjnë një depozitë në Paysafecard. Përveç kësaj, Stay Casino do t'ju shpërblejë me 25 rrotullime bonus për katër ditët e ardhshme. Ju do të përdorni bonus rrotullime falas në Bonanza Billions ose Elvis Frog në Vegas nga BGaming.

Kazinoja do t'ju shpërblejë gjithashtu me bonuset e mëposhtme të ringarkimit për depozitat pasuese të Paysafecard:

  • Depozita e dytë - 75% deri në 300 € + 50 rrotullime falas
  • Depozita e tretë - 75% deri në 500 € + 50 rrotullime falas
  • Depozita e katërt - 50% deri në 700 € + 100 rrotullime falas
  • Depozita e pestë - 100% deri në 1000 €
  • Depozita e gjashtë - Një bonus sekret!

EU Slot – deri në 1000 €

Slot i BE-së është një kazino celulare e operuar nga kompania e njohur N1 Interactive Limited. Kazinoja ka akreditim nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, me lojtarët e rinj që marrin një shpërblim për depozitimin e ndeshjeve prej 100% deri në 1000 € dhe 100 rrotullime bonus. Ndiqni këto hapa për të kërkuar shpërblimin:

  • Krijoni një llogari EU Slot dhe hyni në të.
  • Hapni faqen e arkës dhe zgjidhni Paysafecard si metodë depozitimi.
  • Futni shumën e depozitës dhe kodin e bonusit EU100.
  • Konfirmoni transaksionin dhe kërkoni bonusin.

shënim: Lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 30 € për t'u kualifikuar për promovim. Gjithashtu, kërkesa për bast për bonusin e ndeshjes dhe bonusin e rrotullimeve falas është 40x. 

Ruby Fortune – deri në 750 dollarë

Ruby Fortune është një nga aplikacionet më të mira të kazinosë celulare ndërkombëtarisht, me licenca në Mbretërinë e Bashkuar dhe Kanada. Në Ruby Fortune, lojtarët e rinj mund të kryejnë transaksionet e tyre të para duke përdorur pajisje të përshtatshme për celularin opsionet e pagesës si Paysafecard, MuchBetter dhe Apple Pay.

Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, kazino do ta përputhet me një bonus prej 250 dollarësh. Ju gjithashtu do të merrni një shumë të ngjashme në depozitat tuaja të dyta dhe të treta. Vini re se norma e përputhjes për bonusin e ringarkimit është 100%.

Shënim: Lojtarët e kualifikuar duhet të depozitojnë të paktën 10 dollarë. Gjithashtu, duhet të vendosni një shumë të barabartë me bonusin, të paktën 70x, përpara se ta konvertoni atë në para të tërheqshme.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024
2023-12-20

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024

Lajme