Lajme

July 3, 2023

Relaksoni lojërat dhe lojërat realiste Nënshkruani një marrëveshje për shpërndarjen e përmbajtjes

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Relax Gaming, një furnizues kryesor B2B i lojërave të kazinosë celulare, ka përforcuar portofolin e saj përmes një aleance krejt të re me Realistic Games, një studio lojërash me rritje të shpejtë. Nëpërmjet kësaj marrëveshjeje, përmbajtja e Realistic Games do të ketë akses pa probleme në listën e gjerë të klientëve të Relax Gaming.

Relaksoni lojërat dhe lojërat realiste Nënshkruani një marrëveshje për shpërndarjen e përmbajtjes

Realistic është një studio e zhvillimit të lojërave me rritje të shpejtë me bazë në Mbretëria e Bashkuar. Kompania kohët e fundit ka nisur një mision emocionues për të përmirësuar markën e saj, për të përmirësuar cilësinë e lojës së saj dhe për të prezantuar modele inovative matematikore që po bëhen shpejt tipare të njohura të saj lojra kazino celulare.

Në fund të vitit 2022, studio filloi të forcojë qëllimin e saj për t'u bërë një udhëheqës i zhvillimit të sloteve pas publikimit Gorilla Riches dhe Libri i Charms. Ky trend ka vazhduar në vitin 2023, me tituj si Chilli Master dhe Catch 22 që arrijnë lojtarë në mbarë botën.

Lojëra realiste aktualisht ka një portofol me cilësi të lartë me më shumë se 120 lojëra elektronike dhe lojëra tavoline, me kompaninë që planifikon të rrisë ritmin e lëshimeve të saj gjatë pjesës tjetër të vitit. Slotet e tij që do të publikohen së shpejti, Shinobi Moon dhe Fortune Fortress, do të përfitojnë nga integrimi me platformën e Relax Gaming, duke i bërë ato të disponueshme për klientët në aplikacionet më të mira të kazinosë celulare në mbarë botën.

Kjo marrëveshje me Relaksoni lojërat ka të ngjarë të rrisë ambicien e Realistic Game për të zgjeruar shtrirjen e saj në treg. Kompania do të përfitojë jashtëzakonisht shumë nga bashkëpunëtorët e operatorëve të klasit të parë të Relax Gaming dhe operatorët e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Relax Gaming është i popullarizuar në mesin e lojtarëve dhe operatorëve për shpejtësinë e tij në prezantimin e produkteve të reja dhe inovative në tregun e iGaming. Programi Powered by Relax u ofron markave një platformë të shkëlqyer për të arritur më shumë lojtarë.

Duke komentuar marrëveshjen, Shelley Hannah, Drejtoreshë e Produkteve të Kazinosë në Relax Gaming, vërejti:

"Lojërat realiste kanë një histori të pasur në të gjithë industrinë, duke krijuar përmbajtje inovative dhe tërheqëse që ka rezonuar me audiencën në tregjet e rregulluara. Të jesh në gjendje të shtosh përmbajtjen dhe ekspertizën e tyre në platformën tonë vetëm sa do të forcojë ofertën që ne u prezantojmë lojtarëve tanë."

Ashish Tawakley, CCO i Lojërave Realiste, shtoi:

"Të gjitha ekipet tona në Realistic Games janë të kënaqur që shohin këtë marrëveshje historike të finalizuar. Ndërsa ne vazhdojmë të diversifikojmë ofertën tonë të produkteve, Relax do të jetë një partner kryesor strategjik në lehtësimin e shpërndarjes sonë në tregjet e rregulluara të reja dhe ekzistuese. Platforma Relax është rritur në bëhet një pikë referimi e industrisë dhe ekipi atje është kënaqësi për të punuar. Nuk mund të isha më i emocionuar të shihja partneritetin tonë të rritet."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme