Lajme

July 20, 2023

Relax Gaming përfshin Jackpot Drop Dream në slotin Midnight Marauder

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Relax Gaming, një furnizues kryesor B2B i lojërave elektronike të lëvizshme, ka shtuar veçorinë në trend të çmimit të parë Dream Drop në shumicën e lojërave elektronike të saj. Slot-i më i fundit për të marrë këtë përvojë jackpot-i është Midnight Marauder, një automat shumë i paqëndrueshëm i vitit 2022 me një pagesë prej 30,000 herë më të lartë.

Relax Gaming përfshin Jackpot Drop Dream në slotin Midnight Marauder

Zhvilluesi i lojës e ka ngritur përvojën shpërblyese një nivel më të lartë pas publikimit të Midnight Marauder Dream Drop. Në këtë lojë, lojtarët mund të rrëmbejnë disa shpërblime të mëdha dhe të zbulojnë misteret e kasafortës. Lojtarët do të bashkojnë forcat me zvarritësin e mesnatës, duke shpresuar të sigurojnë plaçkën e mundshme 30,000x.

Tipari Dream Drop Jackpot ka një pagesë potenciale deri në 3 milionë euro dhe deri më tani ka krijuar më shumë se tetë milionerë në aplikacionet më të mira të kazinosë celulare në mbarë botën. Fitorja e fundit ndodhi më 3 maj 2023, pas një anonime lojtari i Casumo fitoi 2.31 milionë euro duke luajtur 5K Gold Mine Dream Drop.

Lojtarët mund të jenë të sigurt se do të fitojnë kur vendosin pesë ose më shumë simbole të të njëjtit lloj në një grup. Kjo mund të ndodhë ose vertikalisht ose horizontalisht, me një RTP prej 94%, duke përfshirë një kontribut prej 12% nga çmimi i parë.

Kur një grup përputhet ndodh në lojë, funksioni Mblidh & Shumëzo do të aktivizohet dhe fitimet do të grumbullohen në një vend të vetëm simbolik. Kjo, nga ana tjetër, shkakton një seri ri- rrotullimesh.

Lojtarët mund të vendosin rrotullime falas kur marrin tre ose më shumë simbole bonus në të njëjtën rrotullim. Kjo veçori i lejon lojtarët të krijojnë fitore gjigante deri në 30,000 herë bast.

Shelley Hannah, Drejtoresha e Produkteve të Kazinosë në Relaksoni lojërat, deklaroi:

"Ne krenohemi shumë që shtojmë xhekpotet tona Dream Drop në disa prej titujve tanë më të njohur dhe Midnight Marauder Dream Drop është me të vërtetë një shtesë fantastike në portofolin tonë gjithnjë në rritje. Me lojën e mrekullueshme të Midnight Marauder kombinuar me potencialin masiv fitues të "Dream Drop Jackpot", ne jemi të sigurt se lojtarët do të shijojnë emocionin e ardhshëm të përpjekjeve tona për t'u bërë milionarë."

Relax Gaming është bërë padiskutim një ofrues i shquar B2B në sektorin e iGaming. Angazhimi i kompanisë për lirimin lojëra kazino me cilësi të lartë ka fituar disa çmime të vlerësuara, si:

  • Ofruesi më i mirë i softuerit të lojërave celulare në EGR B2B Awards
  • Zhvilluesi i Kazinosë/Slotit të Vitit në SBC Awards
  • Ofruesi më i mirë i lojërave në AskGamblers Awards në 2022
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme