Lajme

February 24, 2023

Relax Gaming zbulon Galaxsys si partnerin e tij "të mundësuar nga".

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Duket sikur çdo studio lojërash këto ditë po kërkon të jetë pjesë e programit “Powered by” gjithnjë në zgjerim. Më 24 janar 2023, furnizuesi kryesor i teknologjisë së kazinove në internet njoftoi se Galaxsys do të ishte anëtari më i ri i kësaj teknologjie inovative. 

Relax Gaming zbulon Galaxsys si partnerin e tij "të mundësuar nga".

Galaxsys, i ulur në qendër të qytetit të Jerevanit, Armeni, ka bërë emër në sektorin e iGaming për krijimin e disa prej lojërave më të mira të shpejta dhe vrasëse.

Studio e lojërave përdor teknologji revolucionare dhe të avancuar për të krijuar një përzgjedhje në rritje të vazhdueshme të lojërave të kazinosë, duke kaluar tashmë 20 tituj emocionues. Këto përfshijnë lojëra të shpejta si Rocketon, Crash dhe Penalty. Studioja e re ka gjithashtu një përzgjedhje të lojërave të bazuara në aftësi, si Hexagon, Belote, Backgammon dhe Domino.

Pavarësisht shtatit të tij pak të njohur, lojtarët mund të kenë akses në koleksionin e gjerë të lojrave novator të Galaxsys në aplikacionet më të mira të kazinosë në internet nëpër Evropë, Azi, Amerikën Latine dhe Afrikë.

Duke folur për partneritetin e ri "Powered-by", Simon Hammon, CEO i Relaksoni lojërat, shprehu kënaqësinë e kompanisë për të njoftuar marrëveshjen e saj me Galaxsys dhe për t'i mirëpritur ata në bord. Ai tha se linja e produkteve të studios kishte pasur sukses masiv në shumë vende dhe është një nder të bashkëpunosh me një nga gjigantët në këtë segment.

Shefi i Departamentit të Shitjeve në Galaxsys, Teni Grigoryan, komentoi: "Ne jemi të emocionuar për partneritetin tonë me Relax Gaming, një lojtar kryesor në industri. Shtrirja e tyre e gjerë dhe prania globale na hapin mundësi të pafundme për të ndarë portofolin tonë të vlerësuar me çmime të lojëra me një audiencë më të gjerë se kurrë më parë."

Marrëveshja e Galaxsys është marrëveshja e dytë "Powered by Relax" e kompanisë këtë vit. Më 12 janar, kompania mirëpriti me bazë në Gjeorgji SmartSoft Gaming në dele.

SmartSoft u themelua në vitin 2015 me një reputacion për prodhimin e lojërave inovative dhe me cilësi të lartë. Studio e lojërave është gjithashtu e famshme për mjetet e saj promovuese me cilësi të lartë që tërheqin dhe rrisin angazhimin e lojtarëve.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024
2023-12-20

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024

Lajme